Luksja 2 in 1, Naturalne Ekstrakty, Nawilżający żel pod prysznic `Miód i jaśmin`

Nawilżający żel pod prysznic doskonale myje i pielęgnuje skórę. Delikatne substancje myjące zapewniają skuteczne oczyszczanie skóry, a receptura żelu wzbogacona proteinami miodu, naturalnym ekstraktem z jaśminu oraz kompleksem witamin daje uczucie zadbanej i zdrowej skóry.
Proteiny miodu - zawartość związków mineralnych, witamin i mikroelementów decyduje o ich bogatych właściwościach odżywczych. Wspomagają procesy regeneracji skóry i wpływają na utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia.
Ekstrakt z jaśminu- "Królowej Nocy"- znany z działania antydepresyjnego i relaksującego ma również właściwości wygładzające skórę, przez co szczególnie polecany jest dla skóry suchej i wrażliwej.

Cena: 6,50zł / 250ml

Dobry jak za te pieniądze

Dużo plusów:
- tani
- ślicznie pachnie
- wygodne opakowanie
- wydajny
- dobrze się pieni
- dobrze myje

Lubię ten żel, jednak nie zauważyłam żeby bardzo nawilżał czy relaksował :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

swietny !

Żel wprost prześlicznie intensywnie pachnie miodem i jaśminem, a zapach długo się utrzymuje na skórze. Nie wysusza ale wręcz nawilża suchą skórę. W składzie żelu widnieją naturalne składniki i za to wielki plus. Buteleczka "wygięta", ciekawa i wygodna o pojemności 250ml. Kosmetyk wydajny. Takie moje KWC :)
Wielka szkoda że (chyba) już został wycofany - nie mam od dłuższego czasu w sklepach, a jeżeli się kiedyś pojawi, to na pewno zakupię ponownie.

Używam tego produktu od: lato 2007

niezły nawliżacz :)

żel jest niestety mało wydajny ale za to pięknie pachnie !!! (jaśmin i miód ) :) dobrze nawliża ma ładny kolor oraz niezłe opakowanie , wsumie to polecam ! cena ujdzie :p

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowańniecałe pół (używam na zmianę z kilkoma innymi ) :)

Manicure - klasyczny

bleh

Zdecydowanie nie polecam. Dziwny jest ten żel. Smierdzi chemią tak, że prysznic staje sie katorgą, a nie przyjemnością. Ogólnie żel, jak żel, pieni się. Wydajność ok.

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:jedno

paskudny

Wersja "migdał" której aktualnie używam będąc w odwiedzinach, została zakupiona na wyraźne żądanie teścia. Sama bym jej raczej nie ruszyła, luksja nie kojarzy mi się dobrze. Zaznaczam że od żelu nie wymagam nawilżenia, wygładzenia, odzywienia, w ogóle nic nie wymagam poza tym żeby mył, pachniał i miał cos o nazwie przypominającej naturalny ekstrakt na wysokości dwóch trzecich listy składników. Jedna * za to, ze żel myje. Ale jest bardzo niewydajny, wygląda/pachnie niemiłosiernie chemicznie, okrzyczane w reklamie "naturalne ekstrakty" znajdują się oczywiście na szarym końcu listy składników. Nie polecam, 100 razy lepsze są palmolivy.

Używam tego produktu od:tygodnia w ramach działań grupowych
Ilość zużytych opakowań:1 się kończy

mało wydajny

Pięknie pachnie, jest przyjemny w użyciu, taki jedwabisty i kremowy :) Mam jedno ale: mógłby być bardziej wydajny, mam wrazenie, ze ledwo go otworzy to juz mi sie konczy. Plusem jest cena - niewygorowana. Generalnie jestem bardzo zadowolona i na pewno go jeszcze kupię.

Używam tego produktu od:bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo

Mnie nie zachwycił

Wolę kosmetyki o intensywniejszym zapachu i bardziej zwartej, gęstszej może i takiej jakby żelowej konsytencji.
Ale lubię żele Luksji i dlatego też skusiłam się na ten, ale nie jestem tym wyborem zachwycona.
Ot poprawny żel :) ani niczym szczególnym mnie nie ujął ( nie posiadając w sobie cech, których szukam w żelu ) ani nie zraził mnie do siebie, bo nie wysusza skóry, dobrze się rozprowadza, jest delikatny, dobrze myje i nie ma problemu ze zmyciem go. Pachnie subtelnie. Opakowanie tradycyjne Luksjowskie ;)
Ale jednak to nie to ;)
Dość wydajny.

Używam tego produktu od: ok.m-ca, ale na przemian z innymi żelami.
Ilość zużytych opakowań: jedno duże opakowanie

Lux:)

Gdyby sie tak szybko nie konczyl bylby idealny ale warto rzucic sie tymi siedmioma zlotymi:D ten zel jak zaden inny poprawia mi humor:D <antydepresyjny heh> zapach.. mmm... nie da sie go opisac:D dlugo utrzymuje sie na skorze, zel dobrze sie pieni, myje. Kupie ponownie:)

Używam tego produktu od: nie pamietam:P
Ilość zużytych opakowań: na razie jedno

Rozkosz kąpieli:)

Żel dostałam od mamy na urodziny. Osobiście nigdy nie kupiłabym sobie miodowego żelu do kąpieli. Miałam (sama nie wiem skąd) skojarzenie, że po miodzie moja skóra będzie lepka, klejąca itd:D Ale że taki oto dostałam, to go wypróbowałam i się zakochałam:) Prawie we wszystkim-pienienie się, milutka, aksamitna konsystencja, wydajność oraz PRZEDE WSZYSTKIM- jego trwałość na skórze!! Jest wprost nie do opisania. Nie miałam dłuuuugo żelu, po którym skóra by aż tak dłuuuugo pachniała. Poprostu rewelacja! Pamiętam że kiedyś z Avonu poprawiający zapach żel trzymał się podobnie długo. Po kąpieli skóra jest mięciutka, aksamitna i pachnąca. Czego chcieć więcej????? Brawo za ten polski kosmetyk:)
Jedyne do czego mogę się przyczepić, to że trochę spływa z gąbki i czasami z niej ucieka:/
Na pewno wróce do tego żelu, ale najpierw wypróbuje jeszcze inne zapachy z tej serii:)

Używam tego produktu od: urodzin:)

bdb

polecam ten produkt z całego serducha,a plusy sa takie :jest naprawde relaksujacy i fajnie czuc miodek,czyli to co tygryski lubia najbardzie ;)mocno sie pieni,pieknie pachnie nawet długo po wyjsciu z pod prysznica,

Używam tego produktu od: miesiaca