Lirene Dermoprogram, Body Shaping, Intensywny płyn antycellulitowy

Lirene Dermoprogram, Body Shaping, Intensywny płyn antycellulitowy

Płyn przeznaczony do stosowania pod krem lub balsam do ciała, na partie objęte cellulitem, jako etap trzystopniowej kuracji (po zastosowaniu peelingu).
Zawiera:
- CellActive Shape - usuwa zbędne produkty przemiany materii, przyspiesza degradację tłuszczu w tkankach, skutecznie redukując cellulit;
- wyciąg z pomarańczy - zapewnia komfortową pielęgnację, ułatwiając wchłanianie się produktu.

Cena: ok. 25zł / 150ml

sama przyjemnosc

Nie wiem, jak dziala na cellulit, bo i tak nigdy nie wiem, jak moja skora wygladalaby bez niego, ale wydaje sie nieco gladsza - a przeciez zaden krem bez diety i cwiczen nie poradzi sobie z tym problemem sam. W stosowaniu jest bardzo przyjemny, slicznie pachnie i szybciutko wchlania sie w skore, a wiec jest szansa, ze dziala na nas a nie na ubrania lub posciel. Sposrod kosmetykow anycellulitowych, ktore stosowalam do tej pory, wydaje mi sie najbardziej godny zaufania. A do tego po zastosowaniu mozna sie od stop do glow wysmarowac ulubionym balsamem.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

zapach-tak, efekt-zerowy

Kupilam ten kosmetyk z ciekawosci, czy chooc troszke zredukuje moj cellulitis. Zapach jest bardzo przyjemny za co dje duzego plusa,fajnie się użytkuje bo jest atomizer, szybko się wchłania.
Niestety nie mogę powiedzieć ze produkt ten ujedrnil moja skore, juz nie mowiac o zredukowaniu celluiltu.
Tak więc nie wiem dlaczego ma w swojej nazwie intensywny plyn antycellulitowy- to jakas pomylka! zeby choc troche bylo to prawda!

Używam tego produktu od:miesiaca

wart uwagi

Traktuję go raczej jak mgiełkę zapachową do ciała, taką która tonizuje, chłodzi a przy okazji pielęgnuje skórę. Trzymam ją w lodówce, więc faktycznie błyskawicznie czuję ujędrnienie skóry :) Na cellulit zauważalnie nie działa :( Ale to standard w kosmetykach tego typu :(

W prawdziwe upały, kiedy skóra nie chce przyjmować żadnych kosmetyków, bo ją obciążają mogłaby zastąpić balsam, bo pozostawia na skórze delikatny film.

Fajnie, że można trzymać buteleczkę jak się chce a atomizer i tak działa :). To ułatwia jego stosowanie :) Wolałabym żeby był w sprayu, bo od tego psikania bolą mnie palce :( Gdyby był to spray na pewno przyznałabym płynowi cztery gwiazdki.

Wydajny. I wart uwagi.

Używam tego produktu od:ok 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Jak makijażem powiększyć usta

sama przyjemność

przyjemność stosowania wpływa chyba na odbiór kosmetyku i ocenę efektywności - optymistycznie. Natychmiastowe wrażenie gładkości. Stosowałam rano (mobilizująco) i wieczorem (relaksująco). Przyjemna aplikacja, dobra wchłanialność i bardzo ładny zapach. Nawet wydajny, choć wydawało się ze to taka mała buteleczka. Mogę go stosować na okrągło, dla przyjemności

Używam tego produktu od:miesiąca

mogł byc

Kupiłam go z 2lata temu z cała seria. Kosmetyk ogolnie dobry fajne opakowanie, ładny zapach i szybkosc wchłaniania. Nie do konca wierzyłam w jego własciwosci antycelluitowe wygładzal skore, ale mysle tez, ze byl to rowniez efekt cwiczen i diety, ktora wtedy stosowałam. Pamietam, ze mimo systematycznosci w uzyciu miałam nadal znienawidzona skorke pomaranczowa, skora byla tylko lekko wygładzona.

Używam tego produktu od:uzywałam dawno temu

Lider :)

Jestem bardzo zaskoczona tym produktem, a raczej jego działaniem. I nie musiałam czekać na efekty, podanych przez producenta, 6 tygodni :) Płyn łatwo się aplikuje, momentalnie sie wchłania, nie zostawiając lepiącej się skóry, dodatkowo jeszcze pięknie pachnie. Zdecydowanie poprawia wygląd skóry zawładniętej cellulitem - wygładza ją i zmniejsza widoczność tej przypadłości. Zdecydowanie lepiej, niż tak wychwalane serum tej firmy :D

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Daje radę

Używam wraz z jego dopełniaczem czyli kremem. Moim zdaniem lepszy od pomarańczowej serii, szybko się wchłania, zapach delikatny no i wydajniejszy.A forma spray-u bardzo mi odpowiada, zwłaszcza do spryskania pośladków.

Używam tego produktu od:od tygodnia

Calkiem ok

Trudno go ocenic, bo samodzielnie raczej nic by nie zdzialal. Traktowalam go jako dodatek do kremu z serii. Ma taki sam zapach jak krem, czyli bardzo ladny. Przez pomyslowa buteleczke latwo sie aplikuje. Daje mu 4 gwiazdki bo w duecie spisal sie bardzo dobrze. Tyle ze po zuzyciu kremu zostala mi ok. 1/3 buteleczki plynu:)

Używam tego produktu od: miesiaca

Sama nie wiem

Zacznę od plusów:
- zapach 100% Escada Magnetism
- szybko się wchłania
- nie lepi się
- skóra staję się jedrniejsza, eleastyczna i wyjątkowo aksamitna
Minusy:
- spray powoduje, że 50% płynu zostaje na kafelkach, dywanie itd
- mało wydajny
- na celulit działa troszkę gorzej niż jego pomarańczowe rodzeństwo.
Podsumowując: bardzo wygodny, ale trzeba stosować naprzemiennie z czymś czym można zrobić masaż, który jak powrzechnie wiadomo działa najskuteczniej. Nie wiem czy zakupię ponownie, może...

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: kończe 1

bez serum ani rusz..

W polaczeniu z serum anty-cellulitowym potrafi zadzialac cuda i to w bardzo krotkim czasie. Radzi sobie doskonale ze skorka pomaranczowa, zadziwiajaco szybko wygladza skore.
Zapach przyjemny - nie drazni. Preparat jest wydajny ale uzywany bez serum nie działa i dlatego wychodzi dosc drogo, poniewaz wiem ze jestem zmuszona kupic to serum by uzyskac oczekiwane efekty.
Duze ilości plynu podczas uzywania ulatniają się w powietrze ... i kapie z buteleczki na podloge podczas psikania.

Używam tego produktu od: ok. miesiaca