Scholl, Cracked Heel Active K+ Repair Cream (Krem na pękające pięty)

Scholl, Cracked Heel Active K+ Repair Cream (Krem na pękające pięty)

Szorstka, uszkodzona i popękana skóra pięt może sprzyjać powstawaniu infekcjom i powodować uczucie dyskomfortu a nawet ból. Scholl Krem na pękającą skórę pięt Active Repair K+ został opracowany by odbudować i przywrócić nawilżenie skóry pięt. W rezultacie, nie tylko przynosi ulgę przesuszonej skórze stóp, ale umożliwia jej regenerację poprzez aktywne pobudzenie pracy komórek. Zawartość keratyny, pozyskiwanej z owczej wełny i będącej ważnym składnikiem poprawiającym strukturę komórkową, wspomaga naturalne procesy odbudowy, dodatkowo ją przyspieszając. Stosowanie Scholl Krem na pękające pięty Active Repair K+ łagodzi uczucie dyskomfortu a efekty widoczne są już po 3 dniach. Po tygodniu, pięty stają się gładkie i miękkie.
Scholl Krem na pękające pięty Active Repair K+ łatwo się wchłania, jest odpowiedni również dla osób o wrażliwej skórze i diabetyków.

w tubce
Struktura
bogate
krem
50 - 100ml

Polecam:-)

Najlepszy ze wszystkich jakie wypróbowałam. Warto za niego trochę więcej zapłacić bo jest skuteczny. Fakt, że nie mam popękanych pięt ale moja skóra na nich ma tendencje do grubienia i twardnienia. Na moje potrzeby okazał się bardzo efektywny. Oczywiście jak to ja nie używam go regularnie ale od czasu do czau a i tak jestem zadowolona. Jedyny minusik to mógłby się trochę szybciej wchłaniać.Ale w porównaniu do wchłaniania się innych ten jest super. W ogóle Scholl to marka, której moim zdaniem warto zaufać bo znają się na rzeczy.

Najlepszy na popękane pięty

Krem jest świetny. Zwalcza problem popękanych pięt i suchych stóp w kilka dni z czym inne kremy nie radzą sobie nawet przez parę tygodni. Idealnie sprawdza się po wakacje gdy pięty są w kiepskim stanie. Ma gęstą konsystencję, która przyjemnie rozsmarowuje się na stopach. Mimo iż nie należy do najtańszych to jest warty swojej ceny, bo spełnia swoje zadanie w 100 procentach. Stosowałam wiele kremów do stóp, a ten jest moim faworytem. Więc teraz za każdym razem do niego wracam.

Fajny produkt

Krem zawiera składniki znane z właściwości wygładzających oraz łagodzących szorstką, suchą i popękaną skórę pięt. Ma delikatny zapach, raczej przyjemny. Konsystencja sprawia, że łatwo się go rozsmarowuje, dość szybko się wchłania i nie pozostawia bardzo tłustej warstwy co mogłoby być uciążliwe i ograniczać ruch przez dłuższy czas. Wiadomo, że nikt nie chciałby wytrzeć kremu w dywan. Na jednorazowe użycie potrzeba bardzo niewiele tego specyfiku.

depilacja jak się przygotować

Kilka dni i po problemie

Borykam się z nadmiernym rogowaceniem skóry, co jest szczególnie uciążliwe, kiedy pięty zaczynają pękać. Zwykle używam maści aptecznej z kwasem salicylowym i mocznikiem, ale kiedy zapomniałam jej wziąć na wakacje, krem godnie się spisał. Powiedziałabym, że działa tak samo (niestety jest znacznie droższy).
Głęboko rozmiękcza i złuszcza grubą warstwę zrogowaciałej skóry, dzięki czemu pumeks może ją łatwiej usunąć. Wspomaga gojenie się pęknięć. Oczywiście, działa doraźnie - skóra zacznie znowu rogowacieć i twardnieć, więc efekt nie jest trwały. Ma nieprzyjemny, ostry zapach, ale nie na tyle, zeby zniechęcić do stosowania. Rozprowadza się go raczej łatwo. Niestety, nie jest zbyt wydajny, co jest sporym minusem, biorąc pod uwagę cenę.

Nie sprawdził się.

Niestety krem okazał się dla mnie niewystarczający. Delikatnie nawilżał stopy i szybko się wchłaniał. Plus także za łądny zapach. Niestety reszta to same wady.

-Wysoka cena.
- Krótkotrwałe nawilżanie (rano nie było już nawet czuć, że coś miałam nałożonego na stopy)
- Kiepska wydajność.

Ja więcej tego produktu nie kupię. Szukam dalej.

polecam

Krem zdecydowanie oceniam na plus. Próbowałam już inne produkty, ale tylko on przyniósł fajne efekty.
Do plusów można zaliczyć:
+naprawdę szybko przynosi efekty
+ nawilża i regeneruje
+ nawet szybko się wchłania
+ dość wydajny

Minusy"
- zdecydowanie cena (mogłaby być niższa )
- powłoka kremu zostaje na dłoniach (szybko trzeba je umyć)

oceniam pozytywnie

Krem oceniam pozytywnie. Znalazłam w nim wiele plusów i kilka wad.
Zalety:
+rozmiękcza skórę
+odświeża stopy
+redukuje potliwość stóp
+redukuje popękania na skórze
+działa regenerująco i wzmacniająco
+ma ładny zapach
Wady
-niewydajny
-wysoka cena
-gdy nie smaruje kremem stóp to stopy są dalej suche – nie wykazuje długotrwałego działania

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Rzeczywiście działa :)

Krem dostałam w prezencie w okresie zimowym, kiedy to moje pięty stały się nie tyle popękane, co bardzo twarde i gdzieniegdzie zrogowaciałe.

PLUSY:

+ krem rzeczywiście regeneruje popękaną skórę na piętach, zmiękcza ją, nawilża
+ wygląd stóp naprawdę poprawia się już po kilku dniach
+ Scholl + bawełniane skarpeciochy na noc sprawią, że rano skóra pięt jest gładziutka :)
+ całkiem szybko się wchłania
+ wystarczy jego niewielka ilość do sensownego użycia
+ stosowałam go około 2 razy w tygodniu i było to wystarczające jak na moje potrzeby

MINUSY:

- CENA, bo ponad 20 zł, nawet za tak dobry krem, to moim zdaniem za dużo
- specyficzna konsystencja, ale co kto lubi
- średnio przyjemny zapach, a co za tym idzie zaraz po jego użyciu trzeba umyć dłonie, bo powłoka zostaje na dłoniach i zapach kremu jest zbyt wyczuwalny i drażniący mnie oraz moje nozdrza :D

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cała tubka

SUPER

Kupiłam go w rossmannie za 21 zł. Musiałam coś zrobić z moimi okropnymi piętami. Nie dość, że pękała mi skóra to były szorstkie, aż szkoda gadać. Stosuje go 3 dzień i wiem już, ze jest BOSKI. Po tym 3 dniach moje pięty może nie są jak u niemowlaka bo po protu byłoby to niemożliwe ale są o niebo lepsze i wierze, że po 2 tygodniach bd super. Wszystko mi się w nim podoba, no może oprócz opakowania ale to sprawa już kosmetyczna : ) Polecam go wszystkim, którzy mają zaniedbane pięty :)
Ja ogólnie najpierw mocze stopy potem parę sekund biorę tarką + nakładam grubą warstwe kremu + skarety na cała noc = SUKCES

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 i będzie więcej

Faktycznie pomaga

Moim problemem była lekko pęknięta w kilku miejscach skóra pięt - miałam płytkie bruzdy oraz zrogowaciały naskórek. Może nie był to bardzo zły stan, ale mimo wszystko nie wyglądało to najlepiej.

Dowiedziałam się, że ten krem ma w zawartości 30% mocznika, który w takim stężeniu ma właściwości złuszczające, więc postanowiłam go wypróbować. Zaczęłam w zimie, żeby przygotować się na lato. Wcierałam rano i wieczorem tak jak zalecił producent. I muszę powiedzieć, że krem zadziałał. Tzn. skóra się rozmiękczyła, ale sama nie odpadła i musiałam zetrzeć ją pumeksem. W miejscach gdzie skóra była normalna, na podbiciu stopy, krem okrutnie ją wysuszył, ale nie mam mu za złe, bo to jest krem złuszczający, a nie nawilżający i swoje docelowe zadanie wykonał. Na piętach pozostały jeszcze prawie niewidoczne bruzdy, ale w lecie dam im spokój i spróbuję kuracji jeszcze raz w jesieni.

Ładny zapach, konsystencja też w porządku, dobrze się nakładał na skórę, choć zostawała na stopach tłusta warstwa i zawsze musiałam chodzić w skarpetkach po jego nałożeniu. Ponieważ moja kuracja przebiegała zimą nie przeszkadzało mi to, ale do skórzanych sandałków, krem się nie nadaje, bo stopa ślizga się w butach bez skarpetek. A więc raczej do stosowania w zimie, ewentualnie w lecie do butów z materiału typu trampki, espadryle itp.

Minusem kremu jest także jego bardzo chemiczny skład. Jakoś to przełknęłam, ale jest to dla mnie bardzo zniechęcające i używałam tego kremu tylko dlatego, że to miała być niezbyt długa kuracja, a nie do stosowania na co dzień do końca życia. Dlatego odjęłam pół gwiazki.

Krótko mówiąc, krem spełnił swoje zadanie, tak jak obiecuje producent.

PS. Dopiszę jeszcze, bo zauważyłam, że niektóre recenzentki napisały, że krem nawilża. To jest tak, że jak krem jest na stopach, to faktycznie wyglądają na nawilżone, wręcz rozmiękczone, ale jak się go zmyje i pozostawi stopy bez kremowania na 2-3 godziny, stopy okazują się być mocno wysuszone. Tak jak wspomniałam nie jest to jego wadą, bo krem nie ma za zadanie nawilżać, tylko usunąć pęknięcia oraz zrogowaciały naskórek.

producent.

Pomógł

Przyzwoity krem, który faktycznie pomaga doporowadzić stopy do ładu.
Sucha, zrogowaciała i niestety pękająca skóra stóp to moja zmora. Staram się dbać o nie, ale z roku na rok jest coraz trudniej utrzymać ją w idealnym stanie.
Dzięki Scholl udało mi się w krótkim czasie nawilżyć, wygładzić i zmiejszyć ilość pęknięć, a również wygoić już pęknięte miejsca.
Dość wydajny, cena przystępna, poza tym często spotykam w promocji.

Dobry na suche stopy

Krem kupiłam ponieważ od zawsze mam problem z bardzo wysuszoną skórą stóp.
I tu krem sprawdził się świetnie.
Plusy:
-gęsta konsystencja przez co krem jest bardzo wydajny
-bezzapachowy a to duży plus
-po użyciu stopy natychmiastowo wyglądają na zadbane, są nawilżone i miękkie
-przy regularnym stosowaniu stopy są nawilżone
Jednak myślę ze z pękającymi stopami by sobie nie poradził ponieważ gdy zapomniałam go użyć stopy szybko wracały do poprzedniego stanu czyli ususzone na wior :-)

Ilość zużytych opakowań: 1 krem