Rich Intensive Moisturiser (krem intensywnie nawilżający)

Rich Intensive Moisturiser (krem intensywnie nawilżający)

Głęboko nawilżający krem do twarzy i ciała z witaminą E i olejkiem ze słonecznika. Bogaty a jednocześnie bardzo miękki i łatwy w rozprowadzaniu o subtelnym zapachu. Idealny dla suchej skóry. Szybko się wchłania.

Cena: 19 zł

fajny był ;)

Parę lat temu miałyśmy go z mamą. Używałayśmy go do twarzy przed wyjściem na mróz oraz jako krem dop rąk. Sprawdzał się bardzo dobrze. Skóra była po nim gładka, miękka, przyjemna. Na twarzy trochę się świeciła, ale przynajmniej buźka była chroniona przed zimnem. Szkoda, że już go nie ma. Zaznaczyłam, że nie wiem czy ponowię zakup, ponieważ nie wiem czy jeszcze kiedyś wznowia jego produkcję. Fajnie byłoby ;)

nieprzyjemny zapach

Ja go używałam jako balsam do ciała. Mam suchą skórę ciała i ten krem dość dobrze ją nawilża. Ponadto ma przyjemną konsystencję, dzięki czemu łątwo się rozmarowuje. Jest wydajny, choć to tylko 100 ml. Zapach był dość nieprzyjemny.

strasznie tłusty!

Okropny jeśli chodzi o twarz!To, co pozostawił na skórze, nie można nazwać filmem ani tłustą warstewką - to był litr tłuszczu!Na szczęście wykorzystałam go jako balsam do ciała. :)Ilość zużytych opakowań: 1

Manicure - odwrócony french

dobry

Wydajny - 100ml - szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu, wyraźnie nawilża. Zaletą jest również opakowanie w formie tubki.

warto wypróbować

Zdecydowanie polecam osobom o suchej skórze. Ważne jest to że nie natłuszcza, a nawilża. Może być również stosowany do pielęgnacji skóry wokół oczu.