Naturally Soft, Żel pod prysznic z wyciągiem z pomarańczy orzeźwiający

Naturally Soft, Żel pod prysznic z wyciągiem z pomarańczy orzeźwiający

Orzeźwiający żel pod prysznic z wyciągiem z pomarańczy dokładnie oczyszcza i nawilża skórę pozostawiając ją miękką i nawilżoną jeszcze długo po umyciu. Specjalna formuła współgra z pH zdrowej skóry które waha się naturalnie między 4,5 a 6,5.

Cena: 10 zł / 250 ml

fajne odżywcze gęste wydajne

żele na dobrym poziomie, wersja z pomarańczą faktycznie orzeźwia skórę
zapach skóry po kąpieli miły, troszke bobaskowaty
nie wysusza mocno,
fajnie się pieni, fajna apikacja bo nic nie kapie- odpowiednia gęstość- mało chemi
po prostu oki:)

Używam tego produktu od:dlugo
Ilość zużytych opakowań:duzo

zmienia skórę w jedwab

Kupiłam kiedyś ten żel w promocji, i już go nie oddam. Żele pod prysznic J&J są fantastyczne. Ten z pomarańczą jest moim ulubieńcem. Pięknie pachną, doskonale się pienią i są niezmiernie wydajne. Skóra pozostaje gładka, pachnąca i jedwabista.

Kiedyś miałam masę krostek na dekolcie i plecach, i dzięki temu żelowi 90% z nich zniknęło. Efekt zauważyłam juz po pierwszych tygodniach stosowania.

Poza serią w białych butelkach, niedawno wprowadzono serie w przezroczystych butelkach (płyn w środku jest zielony/różowy/fioletowy). Próbowałam zielonego - pachnie świeżo, ale nie pieni się jak jego białe odpowiedniki.

Fantastyczne są też te żele pod prysznic, ale w niebieskich buteleczkach. Niestety są troszkę droższe, ale ich zapach dłużej utrzymuje się na skórze.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: >8

super

Żel ma kremową konsystencję, która nawilża i odżywia skórę, która staje się miękka i gładka. Z tego względu kupiłam kilka opakowań tego produktu. Nie podoba mi się jego zapach, dlatego przerzuciłam się na inne żele o ładniejszym zapachu, zaczęłam systematycznie używać balsamów do ciała, więc żel nie musi nawilżać skóry.

Używam tego produktu od: w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

uwielbiam!!

Po prostu uwielbiam zele pod prysznic Johnson'a :D dla mnie sa boskie, pieknie pachna i sie pienia no jak dla mnie zele te maja same plusy:D sa wydajne:) polecam wszystkim ten jak i z oliwka;D pieknie nawilza sucha skore:D moj KWC!!

Używam tego produktu od: od bardzo dawna uzywam:)

uczula!!!

Dostałam od siostry duże opakowanie. Zapach był niezbyt ładny, ale nie zrażało mnie to. Konsystencja wcale nie przypomina żelu, ale raczej krem pod prysznic. Kosmetyk jest wydajny i chyba raczej nie wysusza skóry, jednak uczulił mnie, jako pierwszy w życiu specyfik do mycia ciała!!! Na ciele (głównie w okolicach delikatnej szyi i dekoltu) pokazały się rozlane czerwone piekące plamy.:( Nie polecam nikomu, chociaż mojej mamy i siosty nie uczulił.:P

Używam tego produktu od: kilka podejść, skutek zawsze opłakany
Ilość zużytych opakowań: troszeczkę 1, które oddałam mamie :P

dobry

Kupiłam go od razu w wielkiej butli 400ml i nie żałuję! To naprawdę dobry kosmetyk, wydajny, o gęstej konsystencji, raczej mało zapachowy ale dobrze nawilżający. Obficie sie pieni, wystarczy nałożyć nieiwelką ilość. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu, właściwości stricte orzeźwiających nie zauważyłam ale ten żel jeszcze na pewno wróci do mojej łazienki.