Ultra Brilliant Volume Tube Lip Gloss (Błyszczyk do ust w tubie)

Ultra Brilliant Volume Tube Lip Gloss (Błyszczyk do ust w tubie)

Błyszczyk do ust w tubce. Dostępny w ok. 10-12 kolorach, od całkiem transparentnych po bardziej nasycone z dodatkiem różnego rodzaju drobinek.

Fajnusi

Przypadkowo kupiłam to cudeńko, bo z firmy GR bardzo trudno cokolwiek zakupić, ze względu na dostępność.
Posiadam kolor 13 - bordowy.

Błyszczyk ma niesamowity smak i zapach.
Ma niesamowity kolor - tak mocny jak pomadka.
Bardzo długo wytrzymuje na ustach, pozostawiając je nawilżone, ale jego największy atut to fantastyczne, niestandardowe kolory i mocny pigment.

Błyszczyk posiada mechatą koncówkę za pomocą której rozcieramy go na ustach, dokładnie tyle ile chcemy i jak chcemy.

Jest bardzo gęsty i może sprawiać wrażenie mokrych ust przez wiele godzin.

Jeśli ktoś szuka wyrazistego koloru i efektu błszczących ust to jets to produkt który spełnia te wymagania 2w1.

Najlepszy do efektu "mokrych ust"

Posiadam odcienie nr. 16 (cielisty kolor pomiędzy różem, a beżem) oraz nr. 14 (zgaszony róż/wrzos)
Plusy:
- długotrwały efekt
- intensywny połysk
- wyraźny kolor
- przystępna cena

Minusy: początkowo przeszkadzał zapach chemii do którego jednak zdążyłam się przyzwyczaić i go zaakceptować.

Używam tego produktu od: zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Dobry i tani

Kupiłam go na bazarku w śmiesznej cenie 2 zł (z dobrą datą; wiem, nie należy kupować na bazarkach).
Mam kolor 18 - ciemny róż i 12 - jasny róż.

Plusy:
+piękne kolory
+nie wygląda tandetnie na ustach
+błyszczy się naturalnie
+wydajność
+cena
+opakowanie

Minusy:
-lekko się klei, ale nie aż tak bardzo, aby mnie zniechęcić do niego :-)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Lip Marker - Golden Rose

Na ciężkie mrozy

Ale paskudztwo sobie zafundowałam. Niemiłosiernie się klei, bardzo szybko znika z ust. Mimo że wybrałam odcień różowy, koloru w ogóle nie widać na ustach.

Dam mu drugą szansę jak nadejdzie chłodniejsza aura. Może wtedy ta ciężkawa konsystencja błyszczyku ochroni moje usta od pierzchnięcia, bo o właściwosciach esetycznych nie może być tutaj mowy.

Używam tego produktu od: listopad 2010Ilość zużytych opakowań: na pewno skończy się na jednym

OK, mała poprawka. Faktycznie na ciężkie mrozy sprawdza się idealnie (ku mojemu zaskoczeniu lepiej niż niejedna pomadka ochronna), dlatego daję mu 3 gwiazdki!

Pamiętam go...

To był mój pierwszy tubkowy błyszczyk. Nie pamiętałam, jakiej firmy był, a teraz spojrzałam na wizażu na zdjęcie i przypomniałam sobie - to jest to cholerstwo!
Mój mi się strasznie wylewał, upaćkało się opakowanie i wszystko się do tego błyszczyka kleiło.
Może teraz się poprawił, ale ja mam o nim bardzo złe wspomnienia.

Używam tego produktu od: kiedyś go miałam

ulubiony

Moze nie jst ideałem, ale jak na razie to mój ulubiony. W ogóle ostatnio odkryłam kosmetyki tej firmy - błyszczyk, małe lakiery, kredki do oczu i ust - i powiem szczerze - za ta cenę są naprawdę super!! Uzywałam wielu błyszczyków i ten jest dla mnie najlepszy!!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3-4

warto sprobować

To nie jest, jak dla mnie, błyszczyk tak w pełni na 4, ale ma tak wiele zalet, że nie mam serca oceniać go niżej:
- duża pojemność
- przyjazna cena,choć płaciłam 10 zł
- tubka - moja ulubiona forma opakowania
- przyjemna, dość gęsta konsystencja
- dobrze się rozprowadza
- rownież podzielam opinię, że usta wyglądają na bardziej jędrnę i pełne
- nawilża; nawet jak juz "zejdzie" z usta, to te pozostają w świetnej kondycji
- utrzymuje się okolo 1,5 godziny, potem blask slabnie
- nie zbiera się w koncikach ust, żadnych "białych kresek" itp.

A teraz wady:
- bardzo kleją sie do niego włosy na wietrze
- paskudne, duże drobinki, które niekiedy migrują poza obszar ust; całe szczęście na ustach jakby "nikną" i stają się subtelniejsze (mam odcień bodajże 02)
Ale jak to mawiają" widziały gały, co brały" ;)

Używam tego produktu od: kilka miesiecy nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: jedna trzecia opakowania

Zostanę mu wierna!

Mam bezbarwną wersję błyszczyka z delkatnymi drobinkami. Rewelacja!
Ustom nadaje piękny blask, stają się jakby pełniejsze. Przykuwają wzrok. Ma piękny zapach. Nawilża doskonale usta. Jest wspaniałym wykończeniem delikatnego makijażu. Dobrze rozpowadza się po ustach.

ogol nie ok!

Posiadam odcien nr 2 lekko rozowy no i jestem zadowolona, odcien bardzo ladny drobinki super w sloncu wygladaja, jesli chodzi o wady to bardzo sie klei i dosc gesty jest a tak jelsi nie mamy nic w planie :P to jets ok !

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Fantastyczny

Tak tak i jeszcze raz tak!!!
Świetny kosmetyk za śmieszną cenę. Konsystencja w sam raz, efekt szklistych ust wspaniały, delikatny zapach no i cudny kolor (ja mam przytłumiony róż- tzw brudny).
Cztery gwiazdki a nie piec gdyz przy poczatku stosowania nieco za duzo wypływa go z tubki- ale to detal w sumie:):)

Używam tego produktu od: 3tyg.
Ilość zużytych opakowań: w 1/4 pierwszego

Pędem nabędę...

następne sztuki tego błyszczyku. Rety, jaki on fajny! Konsystencja wg mnie idealna, nie za rzadka - błyszczyk nie migruje poza wargi, i nie za gęsta - łatwo się rozprowadza. Ma dobry hmmm... poślizg (jeśli wiecie co mam na myśli) i świetnie chroni usta przed wysuszeniem, ponadto relatywnie długo się na nich trzyma. Co do właściwości nawilżających - głowy sobie nie dam uciąć, ale chyba są.

Mój odcień (nr 12) jest bezbarwny, nadaje piękny, seksowny połysk z lekuchną poświatą, który to efekt dają maleńkie, dyskretne drobinki. Innych kolorów jeszcze dokładnie nie wybadałam, ale chyba tez są dość powściągliwe jeśli chodzi o brokat. Błyszczyk ledwo wyczuwalnie pachnie konfiturą różaną :)

Mała rzecz, a tak cieszy! Mam go kilka dni, a używam tak zapamiętale, że sporo już ubyło :) Nawet tuba mi nie przeszkadza. No i jaka relacja jakość/pojemność/cena!

Używam tego produktu od: ilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1/3