Babydream, Lotion (Balsam do ciała dla dzieci) (stara wersja)

Babydream, Lotion (Balsam do ciała dla dzieci) (stara wersja)

Balsam do ciała
- z olejkiem jojoba oraz witaminą E
- z olejkami ze słonecznika oraz z awokado
- bez zawartości oleju mineralnego
- bez zawartości barwników oraz konserwantów.
Doskonała, intensywna pielegnacja dla suchej skóry.

Jest genialny!

Kupiłam go dla córeczki bo miała troszkę suchą skórę i chciałam wypróbować zamiast oliwki. I szczerze mówiąc nie zawiodłam się! Jest naprawdę świetny! Już po pierwszym użyciu skóra córaczki była naprawdę super nawilżona i odżywiona.Smaruję niunie co 2-3dni i w zupełności wystarcza.Naprawdę polecam sama go wypróbowałam;)
Jest bardzo wydajny ładnie i delikatnie pachnie i niedrogi!

świetny

Moja sucha skóra twarzy wołała o pomstę do nieba przy stosowaniu differinu. Ten balsam mozna z pewnością stosowac i na twarz. Nie zapycha, świetnie się wchłania i rozprowadza, wygładza. Dla mnie bomba. Zdecydowanie polecam. Do tego tani i bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:2mcy
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

super polecam

W konsystęcji jest dość gęsty,ale ja z rozsmarowaniem nie mam najmniejszego problemu jak każdy balsam czy krem trzeba czasu żeby się wchłoną. Jak dla mnie jest idealny tym bardziej że jestem alergiczką i praktycznie wogóle nie mogę stosować różnorakich balsamów, nie zdają testu.
Ale babydream jest super dobry polecam jak naj bardziej:) czy zima czy lato, można stosować nawet na twarzy.Co u mnie praktycznie było niemozliwe stosowanie kremów balsamów tylko te z przepisu lekarza, mam bardzo suchą i skłonną do przesuszenia. Ten balsam u mnie jest nr1. Polecam jak najbardziej:)Używam tego produktu od:około 2 lat jadnak teraz chyba go wycofali albo u nas nie mam poprostu już w sklepie, jak by ktoś coś wiedział to dać znać?:)
Ilość zużytych opakowań:chyba z 80:) bardzo dużo go stosowałam jako krem do rąk i twarzy, po kąpieli.Jak dla mnie zdał test:)

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Polecam mocno!!!

Lotion Babydream używam na mojej 5-letniej córce. Od dłuższego czasu miała ona problemy z suchą skórą. Na ciele, zwłaszcza na nogach i rękach miała placki szorstkiej skóry. Używałam różnych kosmetyków, aby to zwalczyć. Na emolienty i specjalne kremy wydawałam ponad 200 zł miesięcznie. Nic nie było 100% skuteczne. Dopóki nie kupiłam Babydream Lotion. Po TYGODNIU!!! stosowania nie było najmniejszego śladu po problemie. Teraz nawet nie stosuję go codziennie, a 2-3 razy w tygodniu, a skóra mojej córki jest gładka i super nawilżona. Jestem w szoku, że kosmetyk za 6 złoty jest o niebo lepszy od takich 10x droższych. Poza tym jest bardzo wydajny. Ja używam po 3 miesiącach drugiego opakowania, ale to tylko dlatego, że córka przez chwilę mojej nieuwagi wylała na siebie pół opakowania.
Dla mnie ten kosmetyk jest po prostu genialny.

Używam tego produktu od:02.2009
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Dobry, ale....

Kupiłam ten lotion w związku z poszukiwaniem w miarę naturalnych kosmetyków, bez szkodliwych składników. Szukałam czegoś co nie będzie miało w swoim składzie m.in. parafinum liquidum, który jak dla mnie jest strasznym zapychaczem i udało mi się. Jak na kosmetyk z drogerii ma świetny i naprawdę krótki skład INCI. Niestety nie bardzo podoba mi się jego zapach, który jednak całe szczęście dość szybko się ulatnia. Jest też dość "tępy" w użyciu, co znacznie utrudnia aplikację, ale jak już się przejdzie ten trudny etap to potem są same korzyści :). Skóra jest naprawdę miękka, dobrze nawilżona, bez uczucia "ściągnięcia" i bez potrzeby dosmarowywania go w międzyczasie. Ogólnie oceniam na 4 gwiazdki za ten zapach, ale z drugiej strony to balsam dla dzieci i nie musi pachnieć jak perfumy Diora

Ilość zużytych opakowań: zaczęte drugie

KWC w świetnej cenie

Ten balsam to po prostu KWC, ponieważ:
- cudownie radzi sobie z przesuszoną skórą zarówno u dzieci, jak i dorosłych,
- jest dość wydajny,
- w bardzo przystępnej cenie,
- a największy plus zachowałam na deser: BOSKO ŁAGODZI PODRAŻNIENIA PO GOLENIU. Jeszcze nigdy nic tak nie łagodziło wszystkich podrażnień na moich świeżo ogolonych nogach.

Polecam, przy tej cenie, grzech nie sprobować.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo miły balsam

Bardzo gęsty i trudno się rozsmarowuje ale skóra jest po nim bardzo miękka i nawilżona. Pozostawia przez jakiś czas tłusta warstewkę, która z czasem się wchłania. Zapach taki sobie ale nie o zapach chodzi :)

Używam tego produktu od:4 dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

treściwy

Balsam jest gęsty, bardzo treściwy.
Ciężko się rozsmarowuje, długo wchłania, jest niewydajny, zapach całkiem przeciętny.

Skóra po całkowitym wchłonięciu jest naprawdę rewelacyjna. Miękka, jedwabista, cudowna, delikatnie pachnie (pierwotna woń ulatnia się).

Gdyby był bardziej przyjazny w aplikacji.

ideał

Do dzieci pewnie nikt by mnie już nie zaliczył, no poza moją mamą, ale pozwolę sobie ocenić ten balsam. Jest świetny. Bardzo dobrze nawilża, natłuszcza. Szybko się wchłania. Nie tylko nie podrażnia, ale wręcz łagodzi podrażnienia. A do tego ta cena. Balsam ideał.

wow

Balsam uzywalam na sobie ,po tym jak wykonczylam oliwkowy balsam Ziaja. Bardzo przypadl mi do gustu, bo jest w konsystencji taki sam jak Ziaja, do tego ma tez takie samo dzialanie. Moja skora w zimie nie wolala pic, nie wyla sciagnieta, do tego ten sklad, Ziaja niech sie schowa. Na ta zime tez planuje zakup, kto wie moze i wykorzystam na synku?

Używam tego produktu od:uzywalam w zeszla zime

Bardzo dobry

Balsam stosowałam na sobie.Ma dośc tępą konsystencję,ale to mi się w nim podoba,bo nie wylewa się z butelki.Łatwo się rozsmarowuje i doskonale nawilża.Plus za poręczne opakowanie z klapką,a nie zakrętką i śliczny dzidziusiowy zapach:)

Używam tego produktu od:3 miesięcy

odżywczy

Balsam ma gęstą konsystencję i trochę trudno się rozsmarowywuje, ale skóra wchłania go prawie natychmiast i staje się gładka i miła w dotyku.
Produkt ten najlepiej będzie się nadawał do skóry suchej lub na okres zimowo - jesienny kiedy skóra potrzebuje lepszej ochrony.