Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Fresh It Up!, Extra Fresh, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów odświeżający)

Fresh It Up!, Extra Fresh, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów odświeżający)

Suchy szampon got2b Fresh it Up extra fresh natychmiastowo oczyszcza i odświeża Twoje włosy. Twoje włosy zyskają długotrwały owocowy zapach i ekspresowe odświeżenie. Przeciwdziała przetłuszczaniu się włosów, nie pozostawia białych śladów, po wyczesaniu z włosów. Przeznaczony do włosów przetłuszczających się.

Dobry szampon

Używałam wcześniej kilku innych suchych szamponów i były zazwyczaj takie sobie, czasami miały naprawdę denerwujący zapach (Aussie). Ten chyba jest z nich najlepszy, nie zostawia białych śladów, zapach jest ładny - słodko-owocowy, ale jeśli ktoś nie perfumowanych produktów, to może być on dla niego drażniący, w szczególności, że zapach utrzymuje się długo i cały czas się go czuje. Włosy po użyciu wyglądają dobrze, może nie jak chwile temu umyte, ale na pewno nie jak nieświeże.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567471].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!!!

Szampon dostałam do testów i od pierwszego użycia zakochałam się w tym produkcie. Gdy tylko otworzyłam paczkę poczułam intensywny zapach. Produkt zostawia białe ślady na włosach, ale można je z łatwością wyczesać. Włosy po chwili wyglądają jak świeżo po myciu. I oto w tym chodzi ! Dodatkowo ten efekt utrzymuje się bardzo długo na włosach, Ja jestem zachwycona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564261].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny produkt

Początkowo byłam zła na produkt, ponieważ bardzo wybielił mi moje ciemne włosy, osadził się biały nalot na grzywce i było to widać.
Ale muszę przyznać, że jest lepszy niż znany Batiste, bo nie czułam produktu na włosach, uniósł włosy, a przepiękny zapach utrzymywał się aż do wieczora. Myślę że będzie to dobra alternatywa dla używanych przeze mnie do tej pory suchych szamponów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562726].usefull || 0 }}% pomocna.

Dekoloryzacja włosów

Fresh It Up!

Nigdy nie byłam przekonana do suchych szamponów, ale ten zachwycił mnie, włosy są świeże, pachnące w kilka sekund. Kiedy czas goni jest to idealne rozwiązanie, mnie uratował przed niespodziewanym spotkaniem w pracy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526181].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny szampon!!

Bardzo dobry szampon, idealnie odświeża włosy, wyglądają prawie jak po normalnej kąpieli. Niezastąpiony podczas podróży czy ciężkiego dnia w pracy. Produkt zdecydowanie godny polecenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524101].usefull || 0 }}% pomocna.

Fryzura jak od fryziera.

Podoba mi się otrzymany efekt fryzura jest pełna objętości, uniesiona od nasady. Szampon nie pozostawia śladów, dobrze się rozprowadza i w pełni współpracuje z grzebieniem. Pozostawiając zapach na długo świeży i lekkie. Włosy są po zastosowaniu elastyczne i zdyscyplinowane. W przyszłości chętnie będę po niego sięgać najlepszy suchy szampon jaki stosowałam ponieważ efekt utrzymuje się na długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523166].usefull || 0 }}% pomocna.

Suchy Szampon

Suchy szampon do włosów firmy schwarzkopf jest idealny! Nie pozostawia on żadnych białych śladów o ile dobrze się wyczesze włosy. Włosy natychmiastowo stają się odświeżone jak po umyciu. Na dodatek zapach jest piękny. Utrzymuje się cały dzień. Jak dla mnie jest to numer 1 wśród suchych szamponów. Odświeżenie pierwsza klasa i trwa to chwilę. Także dla osób zabieganych jak znalazł. Włosy również bardzo dobrze się układają, nie są sztywne. Na pewno sięgnę jeszcze po ten produkt. Serdecznie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1522376].usefull || 0 }}% pomocna.

super świeżość na włosach

Jego zalety to przede wszystkim skuteczność, świeży zapach i łatwość w użyciu. Został stworzony dla ludzi, którzy nie zawsze mają czas, aby umyć włosy, więc jest świetną alternatywą na zachowanie świeżego wyglądu fryzury w parę chwil. Po zastosowaniu wystarczy wyczesać we włosy nadmiar produktu i można cieszyć się świeżym lookiem :) Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1519796].usefull || 0 }}% pomocna.

Suchy szampon got2b Fresh It Up! Extra Fresh

Suchy szampon got2b Fresh it up jest jak najbardziej godny polecenia! Zgodnie z zapewnieniem producenta natychmiast odświeża włosy, po wyczesaniu nie pozostawia żadnego śladu, włosy są uniesione od nasady i wyraźnie zwiększają swoją objętość, ma bardzo przyjemny i świeży zapach który utrzymuje się na włosach przez dłuższy czas. Także nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, spełnia wszystkie oczekiwania jakie można mieć wobec suchego szamponu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517226].usefull || 0 }}% pomocna.

ekstra świeżość

To jest mój pierwszy suchy szampon i nie wiem jak mogłam do tej pory bez niego żyć? Mam wrażenie, że nie tylko odświeża włosy, ale również pomaga je ułożyć. Bardzo ładnie pachnie i długo utrzymuje się na włosach. Skuteczny i łatwy w użyciu. Nie zauważyłam żadnych wad produktu. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516591].usefull || 0 }}% pomocna.