Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Fresh It Up!, Extra Fresh, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów odświeżający)

Fresh It Up!, Extra Fresh, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów odświeżający)

Suchy szampon got2b Fresh it Up extra fresh natychmiastowo oczyszcza i odświeża Twoje włosy. Twoje włosy zyskają długotrwały zapach i ekspresowe odświeżenie. Przeciwdziała przetłuszczaniu się włosów, nie pozostawia białych śladów, po wyczesaniu z włosów.

-świeżość i przeciwdziałanie przetłuszczaniu się włosów
-zapach: owocowy
-dedykowany do włosów przetłuszczających się

Fresh It Up!

Nigdy nie byłam przekonana do suchych szamponów, ale ten zachwycił mnie, włosy są świeże, pachnące w kilka sekund. Kiedy czas goni jest to idealne rozwiązanie, mnie uratował przed niespodziewanym spotkaniem w pracy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526181].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny szampon!!

Bardzo dobry szampon, idealnie odświeża włosy, wyglądają prawie jak po normalnej kąpieli. Niezastąpiony podczas podróży czy ciężkiego dnia w pracy. Produkt zdecydowanie godny polecenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524101].usefull || 0 }}% pomocna.

Fryzura jak od fryziera.

Podoba mi się otrzymany efekt fryzura jest pełna objętości, uniesiona od nasady. Szampon nie pozostawia śladów, dobrze się rozprowadza i w pełni współpracuje z grzebieniem. Pozostawiając zapach na długo świeży i lekkie. Włosy są po zastosowaniu elastyczne i zdyscyplinowane. W przyszłości chętnie będę po niego sięgać najlepszy suchy szampon jaki stosowałam ponieważ efekt utrzymuje się na długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523166].usefull || 0 }}% pomocna.

Co zrobić z włosami pod czapką?

Suchy Szampon

Suchy szampon do włosów firmy schwarzkopf jest idealny! Nie pozostawia on żadnych białych śladów o ile dobrze się wyczesze włosy. Włosy natychmiastowo stają się odświeżone jak po umyciu. Na dodatek zapach jest piękny. Utrzymuje się cały dzień. Jak dla mnie jest to numer 1 wśród suchych szamponów. Odświeżenie pierwsza klasa i trwa to chwilę. Także dla osób zabieganych jak znalazł. Włosy również bardzo dobrze się układają, nie są sztywne. Na pewno sięgnę jeszcze po ten produkt. Serdecznie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1522376].usefull || 0 }}% pomocna.

super świeżość na włosach

Jego zalety to przede wszystkim skuteczność, świeży zapach i łatwość w użyciu. Został stworzony dla ludzi, którzy nie zawsze mają czas, aby umyć włosy, więc jest świetną alternatywą na zachowanie świeżego wyglądu fryzury w parę chwil. Po zastosowaniu wystarczy wyczesać we włosy nadmiar produktu i można cieszyć się świeżym lookiem :) Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1519796].usefull || 0 }}% pomocna.

Suchy szampon got2b Fresh It Up! Extra Fresh

Suchy szampon got2b Fresh it up jest jak najbardziej godny polecenia! Zgodnie z zapewnieniem producenta natychmiast odświeża włosy, po wyczesaniu nie pozostawia żadnego śladu, włosy są uniesione od nasady i wyraźnie zwiększają swoją objętość, ma bardzo przyjemny i świeży zapach który utrzymuje się na włosach przez dłuższy czas. Także nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, spełnia wszystkie oczekiwania jakie można mieć wobec suchego szamponu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517226].usefull || 0 }}% pomocna.

ekstra świeżość

To jest mój pierwszy suchy szampon i nie wiem jak mogłam do tej pory bez niego żyć? Mam wrażenie, że nie tylko odświeża włosy, ale również pomaga je ułożyć. Bardzo ładnie pachnie i długo utrzymuje się na włosach. Skuteczny i łatwy w użyciu. Nie zauważyłam żadnych wad produktu. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516591].usefull || 0 }}% pomocna.

Fresh It Up!

Suchy szampon Fresh It Up ma naprawdę piękny, świeży zapach, który utrzymuje się przez cały dzień. Bardzo dobrze odświeża włosy. Są lekkie, puszyste-jakby dopiero co zostały umyte i wysuszone. Idealny kosmetyk na podróż, sytuacje awaryjne albo zwykły brak czasu. Po aplikacji na włosach pozostaje, niestety, biały proszek. Trzeba poświęcić trochę czasu na jego wyczesanie. Jednak udaje się to zrobić w całości-tak jak obiecuje producent. Po użyciu suchego szamponu włosy są bardzo podatne na stylizację i ładnie się układają.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516081].usefull || 0 }}% pomocna.

Fresh it up!

Efekt stosowania suchego szamponu got2b Fresh it up bardzo mnie zaskoczył. Moje włosy po jego użyciu stały się pachnące i czułam ten zapach cały dzień. Produkt spryskany na włosy tworzy delikatną mgiełkę, która jest prawie niewidoczna na włosach. Wystarczy dobrze wmasować we włosy i gotowe. Po wyczesaniu moje włosy stały się gotowe do rozpoczęcia stylizacji. Nie potrzebowałam już nakładać pianki, ponieważ stały się bardzo podatne na lokówkę. Zauważyłam również, że zwiększyła się ich objętość. Po zrobieniu fryzury potrzebowałam jedynie lekko polakierować włosy, aby fryzura trzymała się cały dzień. Dla mnie ten szampon to istna rewelacja. Z chęcią stosuję co drugi dzień. Niesamowita wygoda i przyjemność stosowania. Ogromna oszczędność czasu, wody i bez stresu, że fryzura się nie uda. Z szamponem got2b Fresh it up zawsze porządek na mej głowie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514601].usefull || 0 }}% pomocna.

Odświeżenie w super cenie!

Mimo że dużo słyszy się o tym, że suche szampony mają niekorzystny wpływ na skórę naszej głowy, bo ją zapychają i nie pozwalają swobodnie oddychać powodując jednocześnie większe wydzielanie sebum, to sama lubię mieć pod ręką opakowanie tego specyfiku, które już niejednokrotnie wywabił mnie z opresji. Nagłe wyjście, niespodziewani goście, nie ma czasu na mycie głowy? Psik i gotowe!
Nowy szampon od got2b ujął mnie świeżością i ultra szybkim działaniem. Na długo odświeżył moje włosy bez obciążenia - dodał im lekkości, uniósł u nasady i pozwolił na szybką i trwałą stylizację. Dobrze wtarty we włosy nie pozostawił na nich ani śladu białego proszku! Zdecydowanie jest o produkt godny polecenia!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514391].usefull || 0 }}% pomocna.