Schwarzkopf Got2b, Fresh It Up!, Extra Fresh, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów odświeżający)

Suchy szampon got2b Fresh it Up extra fresh natychmiastowo oczyszcza i odświeża Twoje włosy. Twoje włosy zyskają długotrwały owocowy zapach i ekspresowe odświeżenie. Przeciwdziała przetłuszczaniu się włosów, nie pozostawia białych śladów, po wyczesaniu z włosów. Przeznaczony do włosów przetłuszczających się.

Ma u mnie drugie miejsce zaraz po Batiste :)

Ten szampon kupiłam z ciekawości, bo akurat był w promocji i stał obok moich ulubionych Batiste. O ile dobrze pamiętam to cena regularna jest wyższa od Batiste o jakieś 2-3zł, więc chciałam też sprawdzić czy warto.

Zacznijmy od tego, co zazwyczaj decyduje o zakupie takiego szamponu - czyli od zapachu. Jest kwiatowy i bardzo odświeżający, trafia w mój gust jak najbardziej. Nie wracam raczej do szamponów, które w działaniu były dobre a zapach do mnie nie przemawiał, dla mnie to męka dla nosa. W przypadku tego szamponu zapach jest bardzo na tak.

Działanie: odświeża włosy tak 4/5, bo w przeciwieństwie do Batiste muszę użyć trochę większej ilości produktu, aby wygląd włosów mnie zadowalał. Bądźmy też szczerzy - suche szampony nie są wydajne i pakowanie większej ilości skutkuje jeszcze mniejszą wydajnością.

Z plusów dostrzegam także brak siwych pasm, bo rzeczywiście zdarza się, że suche szampony nie dają się odpowiednio wyczesać, jak już się przykleją - tak też zostaną. Mam brązowe włosy i taki fail na nich po prostu widać. Tu nie mam problemu z wyczesaniem nadmiaru kosmetyku, wszystko zostaje na szczotce.

Nie odbija włosów od nasady jakoś spektakularnie, powiedziałabym wręcz, że robi to w stopniu średnim. A ja lubię kiedy włosy wyglądają na bardziej uniesione lub nawet kiedy je zwiążę to kucyk jest puszysty a włosy przy głowie nie są przyklapnięte.

Trochę denerwowała mnie zatyczka szamponu. Za każdym razem musiałam się z nią siłować, bo nie chciała się otwierać. Ewidentnie nie chciała, abym zużyła szampon zbyt szybko :D

Reasumując: dla mnie to całkiem fajny szampon, ale jakością jeszcze trochę brakuje mu do Batiste. Oczywiście, miewałam już szampony, które były istną klapą, ale ten jestem w stanie postawić na drugim miejscu za Batiste. To fajna odmiana i pewnie co jakiś czas będę kupować wersję Extra Fresh, głównie dla zapachu, bo ten robi swoje :)

Średni

Kupiłam go gdy był w promocji, ale jakoś szczególnie nie przypadł mi do gustu. Nie zbiera dobrze sebum i prawie nie "psika" produktem, więc raczej się już nie spotkamy

Zły psikacz, nie nabiera prawie produktu

Porównujac z innymi suchymi szamponami ta marka niestety nie przynosi dobrego efektu. Psikacz mały, psikasz i nie widzisz, ze cos sie nakłada, bardzo niewydajny bo trzeba bardzo długo psikac aby uzyskać jakikolwiek efekt

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Cudo !!!!

Nie wyobrażam sobie życia bez tego szamponu,dzięki niemu myje włosy 2 razy w tyg,a nie jak wczesniej codziennie,świetnie niweluje łój,włosy sa puszyste do wieczora,po prostu kocham i Batiste sie chowa !!!!!!Dodam,ze mam włosy ciemno brązowe i lekki biały nalot wyczesuje sie błyskawicznie ! takze bez obawy,ze wlosy wygladaja dziwnie czy nieswiezo

Czy to aby nie lakier?

Uwielbiam suche szampony, nie używam ich regularnie, ale nie raz już uratowały mnie z opresji, dlatego ucieszyłam się jak dostałam ten.
Nie zostawia białych śladów? Super! Tyle, że w praktyce zostawia delikatny nalot, ale fakt, w porównaniu z innymi jest niewidzialny ;)
Zapach jest świetny!
A działanie? I tu pojawiają się schody... Trzeba go naprawdę dużo nałożyć, żeby odświeżył włosy, tyle, że jak dla mnie to on ich nie odświeża, a utrwala jak lakier. Stają się sztywne i takie niezdrowo błyszczące, sztuczne. Jak da się go mniej, to faktycznie tej sztuczności nie ma, ale odświeżenie też byle jakie.
Koniec końców zużyłam na dniach leniuszka gdy oczekiwałam kuriera i lepiej wyglądał lakier niż nieświeże włosy, ale zdecydowanie nie polecam.

Krótkotrwały efekt

Od tego suchego szamponu zaczęłam przygodę z kosmetykami tego typu. Mam włosy przetłuszczające się, myję je codziennie. Suchy szampon miał być ratunkiem w kryzysowych sytuacjach, niestety, efekt odświeżenia utrzymywał się może przez godzinę. Plus za owocowy zapach, wygodne opakowanie i nie pozostawianie efektu białych włosów. Nie był zbyt wydajny, stosowany sporadycznie wystarczył na około miesiąc. Dobrze się zapowiadał, ale nie spełnia swojej podstawowej funkcji, a szkoda.

Przyjemny i skuteczny.

Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że jest lepszy od "kolegi po fachu" z Batiste.
Przede wszystkim tylko lekko bieli włosy.
Posiada przyjemny zapach, który nie drażni.
Co jednak najważniejsze dobrze odświeża wczorajsze kosmyki, łatwo się wyczesując.
Polecam.

nie.

Używam suchego szamponu kiedy muszę gdzieś, wyjść, nie mam czasu na umycie włosów a są one niezbyt świeże. Ten suchy szampon nie spełnił moich oczekiwań. Nie odświeża włosów tak, jak robią to produkty konkurencyjne. Pachnie ładnie, ale nie o zapach tu chodzi. Dodatkowo wysusza włosy, jak każdy suchy szampon. Nie kupię ponownie

Dobry szampon

Używałam wcześniej kilku innych suchych szamponów i były zazwyczaj takie sobie, czasami miały naprawdę denerwujący zapach (Aussie). Ten chyba jest z nich najlepszy, nie zostawia białych śladów, zapach jest ładny - słodko-owocowy, ale jeśli ktoś nie perfumowanych produktów, to może być on dla niego drażniący, w szczególności, że zapach utrzymuje się długo i cały czas się go czuje. Włosy po użyciu wyglądają dobrze, może nie jak chwile temu umyte, ale na pewno nie jak nieświeże.

Najlepszy!!!

Szampon dostałam do testów i od pierwszego użycia zakochałam się w tym produkcie. Gdy tylko otworzyłam paczkę poczułam intensywny zapach. Produkt zostawia białe ślady na włosach, ale można je z łatwością wyczesać. Włosy po chwili wyglądają jak świeżo po myciu. I oto w tym chodzi ! Dodatkowo ten efekt utrzymuje się bardzo długo na włosach, Ja jestem zachwycona.

Bardzo fajny produkt

Początkowo byłam zła na produkt, ponieważ bardzo wybielił mi moje ciemne włosy, osadził się biały nalot na grzywce i było to widać.
Ale muszę przyznać, że jest lepszy niż znany Batiste, bo nie czułam produktu na włosach, uniósł włosy, a przepiękny zapach utrzymywał się aż do wieczora. Myślę że będzie to dobra alternatywa dla używanych przeze mnie do tej pory suchych szamponów

Fresh It Up!

Nigdy nie byłam przekonana do suchych szamponów, ale ten zachwycił mnie, włosy są świeże, pachnące w kilka sekund. Kiedy czas goni jest to idealne rozwiązanie, mnie uratował przed niespodziewanym spotkaniem w pracy.