Yves Rocher, Inositol Vegetal, Mousse-en-Crème Nettoyante Polissante aux micro-sphères végétales (Krem do mycia twarzy)

Krem do mycia twarzy, który w kontakcie z wodą zmienia się w delikatną piankę. Dokładnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, zwęża pory, a mikrogranulki roślinne łagodnie wygładzają naskórek.

Cena: ok. 30 zł / 150 ml

Nienajgorszy

Może być. Rewelacji nie ma, ale dość przyjemnie oczyszcza skórę i ją chłodzi.
Minusy:
Nie zmywa dokładnie makijażu
Może podrażniać okolicę oczu, gdy się tam dostanie
Nie oczyszcza na 100%

Ale jest lepszy niż wiele żeli tóre dotychczas stsowałam.
Podsumowując - dostateczny

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte

przyjemny

Jak dla mnie taki na 3. Fajny do oczyszczania twarzy ale tylko w przypadku wczesniejszego zmycia makijazu, jesli masz podklad a niedajboze tusz to niestety bedziesz mala panda:) Skóra po uzyciu jest ladnie matowa i swieza. Drobinki delikatnie zluszczaja naskorek dzieki czemu jest ona z pewnoscia bardziej promienna. Zapach przyjemny i konsystencja mimo drobinek bardzo delikatna. Cenowo troche drogi jesli jest w cenie regularnej, w promocji znosnie, mimo wszystko sa produkty lepsze.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: cztery

Gdzie ta pianka?

Żel - krem przyjemy, ale bez rewelacji. U mnie żadna pianka nie robiła się? A producent obiecuje - więc gwiazdka w dół.

Miałam po nim ładną cerę. Nie uczulał, nie wysuszał. Zapachu w nim nie czułam żadnego. Fajne peelingujące drobinki, buzia była po nim gładka, ale nie czułam takiego super oczyszczenia:(

Nigdy więcej nie kupię, bo znam dużo lepsze:)

Używam tego produktu od: w lecie

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

sebo lepsze

moja przyjaciolka uzywala go, ma cere tlusta/mieszana. nie byla zadowolona, ale pomyslalam ze na mojej normalno- mieszanej sie sprawdzi..

nic mu nie mam do zarzucenia. to co mnie meczylo to zbyt intensywny zapach. poza tym bez szalu. niestety po nim kupilam wiekszy syf - Nivea - i potem juz potulnie wrocilam do sebo YR. w porownaniu tych obu Inositol przegrywa dla mnie...

Używam tego produktu od: raz rok temu

efekt maseczki oczyszczajacej

Specyficzny produkt. Ma podtac kremu z drobinkami, ktore sa dla przyslowiowego picu, bo nie da sie tak uzywac tego kremu, zeby te drobinki chocby masowaly twarz, wlasciwie to mi nawet przeszkajdzaja. Krem rozcieram w dloniach i masuje nim twarz. Daje uczucie mentolowego chlodu i swiezosci. Po zmyciu twarz jest dobrze oczyszczona, jakby jasniejsza, matowa - generalnie efekt jest jak po uzyciu jakiejs oczyszczajacej glinkowej maseczki. Nie nadaje sie do zmywania oczu ze wzgledu na dfrobinki i kwas salicylowy plus mentol - wysuszalby i szczypal w oczy. Srednio wydajny. Nie sadze, zebym ponowila zakup, bo lepszy dla mnie jest z YR Soin Clarifiante, ale polecam.

Używam tego produktu od: miesiac

sama nie wiem

Na pewno bardzo dobrze oczyszcza i nawilża, wydaje mi się, że też odżywia. Granulki są drobne, nie podrażniają. Bardzo wydajny, chociaż muszę przyznać, że trochę się męczyłam, żeby go skończyć. Podstawową wadą jest to, że bardzo, ale to bardzo trudno się go zmywa. Codziennie szkoda mi na niego czasu i nerwów, ale być może kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od:

mieszane odczucia

Męczyłam się trochę, żeby skończyć pierwsze opakowanie (okazał się być wydajny). Przede wszystkim, nie nadaje się do tłustej skóry. Dość trudno się zmywa. Nie można myć nim oczu.

Na plus można zaliczyć, że pozostawiał na tych mniej tłustych partiach mojej skóry miłe odczucie świeżości, ale ogólnie - jest to kosmetyk nie dla mnie. Myślę, że nadawałby się raczej do cery normalnej (ewentualnie suchej), nie mającej szczególnych wymagań i specjalnych zapotrzebowań pielęgnacyjnych.

Używam tego produktu od: już nie używam

Świetny!

Kosmetyk wart polecenia, zresztą jak większośc preparatów YR. Idealnie oczyszcza, nawilża i powoduje lekkie, przyjemne ściągnięcie skóry. Granulki świetnie złuszczają naskórek, choć to prawda, że niełatwo sie ich pozbyć z twarzy, ale to nie wada za którą mogłabym odjąć gwiazdkę.
Używam tego kremu codziennie wieczorem, a po nim stosuję krem Inositol Vegetal Soin Optimal 1eres rides Jour. Polecam to połączenie, bo daje świetne efekty wygładzenia skóry i spłycenia zmarszczek.
Acha, no i nie wiem co takiego może przeszkadzać w zapachu ... "Chemicznym" bym go na pewno nie nazwała.
Dopisek:
Genialnie wprost wydajny! Używałam codziennie przez prawie pół roku! Przy tej wydajności to cena jak za darmo.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

cudo!

Co prawda skończył mi się jakiś czas temu i do dziś go nie kupiłam, ale kupię na pewno, aż najdzie mnie wena ;) Dla mnie to najlepszy preparat do mycia twarzy. Przyjemna konsystencja, uczucie odświeżenia, wygładzenia, zmiękczenia i stuprocentowego oczyszczenia. Granulki świetnie złuszczają, ale nie podrażniają, a zapach, choć faktycznie dość sztuczny, mi osobiście zupełnie nie przeszkadza.
Cena może jest dość wysoka, ale z uwagi na wydajność nie pisnę ani słówkiem na ten temat ;) Nigdy nie miałam niczego do mycia twarzy, czego potrzeba by było użyć zaledwie kropelkę (wielkości ziarnka grochu), a Inositol to potrafi!

Używam tego produktu od: ponad 3 lat

gdyby był bez granulek...

Jeżeli chodzi o sam krem (wyłączając te granulki) to jest naprawdę bardzo dobry. Wyraźnie nawilża, dobrze się zmywa, bardzo ładnie pachnie (owszem, nie jest to zapach naturalny, ale bardzo ładny :D), jest gęsty, pozostawia skórę gładką, promienną i wyraźnie odświeżoną (mentol?).

Ale jak to w Yves Rocher często bywa, musi być jakieś "ale". W tym przypadku takim "ale" są granulki. No nie mam pojęcia kto sobie obmyślił, że granulki w tak minimalnej ilości, w tak gęstym kremie w ogóle będą pełniły jakąś rolę, poza oczywiście rolą utrudniającą zmywanie (to naprawdę denerwujące, kiedy po wytarciu twarzy muszę sobie wyciągać te granulki spomiędzy brwi, włosów i wszędzie tam gdzie jest to najtrudniejsze ;) ).

Poza tym krem jest bardzo niewydajny, ma małą pojemność i dużą cenę, ale tego już się czepiać nie będę, ponieważ "wiedziałam ile i za ile brałam" ;)

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Efekt dobry, ale...

ma kila wad: ohydny chemiczny zapach, mikrogranulki w ilościach śladowych, które nic nie robią poza utrudnianiem zmycia kremu z twarzy- gdzieś zawsze zostają- przy linii włosów albo nosa; a najgorsze- krem strasznie szczypie w oczy- po pierwszym "wypadku" już uważałam.
Teraz zalety- bardzo ładnie rozjaśnia skórę, zwęża pory i matuje- chociaż te dwa ostatnie działania trwają krótko. Wydajny.
W sumie - może dla efektu warto się pomęczyć, ale ja nie będę.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

swietny

Produkt ten kupilam dzieki tej stronce. Troche jest za drogi. Dzieki niemu moja twarz nie blyszczy sie, pozostaje matowa przez ponad 12h dzieki temu makijaz dluzej sie utrzymuje. Wygladzil mi skore.Ma przyjemny zapach, jest bardzo wydajny.Dobrze sie rozprowadza. Nie uczula, nie podraznia

Używam tego produktu od:wrzesnia