Hydra Time, długotrwała szminka nawilżająca

Hydra Time, długotrwała szminka nawilżająca

O tą domniemaną długotrwałość chętnie poszłabym się wykłócać do producenta... Jednak przez te 3 godzinki jej trwania posiadam na ustach nawilżające mazidło o delikatnym połysku :) Kolorów firma zaoferowała 17, czyli każdy znajdzie coś dla siebie :)

Cena: ok 18-20zł

Bardzo ją lubiłam

Szminkę dostałam od mamy parę lat temu. Służyła mi naprawdę długo, ale może dlatego, że nie przepadam za makijażem i maluję się tylko od wielkiego dzwonu. Specjalnie trwała nie jest ale łatwo się nakłada, a z kolorem FANTASTIC (270 - niezbyt ciemny, czerwono-brązowy z delikatnym połyskiem) moje usta wyglądały naprawdę fantastycznie, były gładkie, miękkie i nawilżone. A że tylko 2 godziny? No cóż...

Używałm tego produktu przez jakieś 2 lata

Przeciętna

Nawilżanie nie jest jakieś rewelacyjne, trwałość też przeciętna. Do tego jest jej malutko i błyskawicznie się zużywa. Kolor całkiem fajny (81 Adoring - jasny, bardzo perłowy brąz). Mam wrażenie, że trochę podkreśla wysuszone usta. Ot, zwykła pomadka, oczekiwałam jednak czegoś więcej, ale tak to już bywa z Maybelline.

trwała i wydajna

Moim zdaniem ta szminka jest całkiem trwała, tylko trzeba dać jej spokojnie wyschnąć na ustach ;) Trzyma się wiele godzin, o ile się nie je-wtedy zjada się razem z jedzonkiem.
Mam dwa kolorki - jeden bardzo ładny, taki naturalny, delikatnie przyciemna usta - kolor 63 BRAVE; drugi (390 DRAMATIC) jest zbyt wyrazisty, ale nakładany pędzelkiem jest ok.
Nawilżająca to ona raczej nie jest, ale też nie wysusza. Natomiast trwałość jest bardzo dobra. Jest wydajna. Opakowanie też jest bardzo dobre (szminkę się 'wykręca') i trwałe. Kupiłam obie szminki w jakichś promocjach za kilka złotych (7 czy 8). Generalnie bardzo polecam :D

Cellulit adipocyty

Fajna była...

Fajna była ta szmineczka. Teraz wydaje mi się, że już jej nie ma w sprzedarzy(przynajmniej jej nie widziałam). Miałam PRZECUDNY delikatny, różowy kolorek, usta "w nim" wyglądały świetnie! Jednak wchodziła w te "szczeliny" :P w wargach, co przy uśmiechaniu się nie wygląda najlepiej... Opakowanie też nie te, bo z tej strebrnej otoczki zchodziło owe "sreberko", co wyglądało bardzo nieestetycznie :(. Mimo tego dam te ****

oki

Za bardzo sie rozplywa, latwo ja rozmazac. To jedyne mankamenty ale dosc powazne. Nawilza, niezbyt trwala, male poreczne opakowanie. Niestety nie dobralam ciekawego odcienia (Dazzling) i tak sobie lezy...czasem ja uzyje. Ot zwykla szminka za srednie pieniazki.

Jest dobrze:)

Miałam 2 różne kolory i byłam bardzo zadowolona.Lubie formę sztyftu,więc w to mi graj ;) Trwałość całkiem dobra,nie wysuszała mi ust.Gwiazdkę odejmuję za to,że jeden z kolorów (purr-fajny fiolecik)po jakims czasie od nałożenia zmieniał barwę na bardziej różową.

ok

Malutka, ładnie pachnie, dobrze pokrywa usta, ładne opakowanie. Raczej nie nawilża. Udało mi się ją kupić w drogerii Natura za... 4,99 zł. Kupiłam aż dwie brązowe. Na szminkę nałożyłam błyszczyk i wygląda super.

jest ok

Ja uwielbiam szminki w takim podłuznym opakowaniu więc to napewno wpływa nieobiektywnie na moja ocenę :D. Miałam ładny kolorek, beżowy taki jaki lubię. Trzymała się średnio ale wyglądała bardzo ladnie. Cena niska jak na taka szminkę, używałam dawno ale napewno wrócę do niej (jak mi się błyszczyki znudzą) :DUżywałam jakis czas temu / Ilość zużytych opakowań:1 ale będzie więcej

lubie:)

mialam juz ją 2 lata temu, ale sie zubilam. niedawno ją kupilam, znalam tez wasze opinie ale nie moglam sie oprzec - sliczny kolor znalazlam - 42 bodajże, Prankster!! hehe, taki ciemny czerwony, pasuje mi do klasycznego makijażu i do mojej fantazji:). i jeszcze przy pierwszej szmince zęby sie wydają bielsze - bo są z zasady troche żółte:/ co do trwalosci - tak sobie, ale jak uwazam z jedzeniem to nawet jakas przegryzke przetrwa, nawilżania raczej nie zobaczylam - ale na środek daję bezbarwny błyszczyk i nie czuć wysuszania. opakowanie takie ladne i eleganckie, az przyjemnie sie umalowac. uzywam od ok. 2 miesiecy, nie za czesto.

taka sobie

Lubię kupować szminki , gorzej z ich stosowaniem . Hydra time skusiła mnie swoją poręcznością i byłam pewna ,że będzie towarzyszyć mi w ciągu dnia. Tymczasem leży w łazience i czasem się nad nią ulituję. Kolorek wybrałam śliczny:750 Elegant-pasuje zawsze i kazdemu. Szminka trwała jest przecietnie, nawilża za to gorzej niż przecietna.I jak tu się dziwić ,że wolę jednak lekkie błyszczyki koloryzujące?

solidna

Łatwo się rozprowadza, ma inny kształt niż tradycyjne pomadki, jest cienka. Dobrze nawilża usta i doskonale się w nie wtapia. Zjada się równomiernie. Szybko się kończy :d. Cieszyłam się nią całe dwa tygodnie. Poza tym pamiętam, że miałam problemy z dobraniem koloru, chciałam kupić naturalny, bliski kolorowi moich ust, ale nie było.Ilość zużytych opakowań: zużylam błyskawicznie jedną sztukę

dobra, ale bez przesady

Dostałam od siostry, której się znudziła. Mam taką ogniście czerwoną, uzywam od wielkiego dzwonu lub z czystej fantazji w celach prowokacyjnych :-)Trwałością to ona się szczególnie z tłumu nie wybija, ale jest miękka, łatwo się ją aplikuje i ładnie na ustach wygląda. Nie wysusza ust - to bardzo ważne.