Max Factor, 2000 Calorie Aqua Lash (Tusz wodoodporny)

Max Factor, 2000 Calorie Aqua Lash (Tusz wodoodporny)

Wodoodporna, żelowa formuła maskary Max Factor 2000 Calorie Aqua Lash pogrubia rzęsy o 200%, pokrywając je trwałym kolorem i chroniąc ich naturalną wilgoć.
Pozostawia rzęsy miękkie, elastyczne, chroni przed wpływami zewnętrznymi przez cały dzień. Formuła hypoalergiczna, odpowiednia dla osób noszących soczewki kontaktowe.
Max Factor 2000 Calorie Aqua Lash dostępna w kolorach: Rich Black, Black Brown.

Cena: ok. 36zł / 9ml

Polecam jeśli jest w promocji, w cenie regularnej nie jest wart tych pieniędzy

Tusz nie jest najgorszy i daje ładny efekt na początku, kupiłam już go dwukrotnie (nie ukrywam,że był w dobrej promocji) dobrze usztywnia rzęsy i podkręca, niestety zdecydowanie nie nadaje im większej obiętości, a już na pewno nie pogrubia. Dużym minusem jest to, że po jakimś czasie kruszy się o odpada :(

Ilość zużytych opakowań: Użyłam dwa całe opakowania (jestem w trakcie kończenia drugiego)

nigdy więcej

Jedyne co ta maskara robi z rzęsami,to je poczernia...nie dodaje objętości w żaden sposób,nie wydłuża,a nawet mam wrażenie że skraca.
Ponadto lubi się odbijać.
Beznadzieja!

Używam tego produktu od: pare miesiący
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Pomyłka

Przestrzegam przed zakupem tego tuszu.
Nie ma nic wspólnego z jego klasycznym (niewodoodpornym) odpowiednikiem. Ma inną szczoteczkę, inną konsystencję i działanie. Po pomalowaniu nim rzęsy wyglądają tragicznie: sztywne, posklejane, kolor mniej intensywny niż w innych maskarach. Najdziwniejsze jest to, że po paru godzinach znika. Zaczęłam go używać dwa miesiące temu, co jakiś czas do niego wracam, miałam nadzieję, że poprawi się kiedy trochę zgęstnieje. Jest jeszcze gorzej: teraz się osypuje.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

depilacja bikini rodzaje

zawiedziona

nie dziwię się poprzednim recenzjom innych wizazanek... mnie tez ten tusz rozczarował. Nie dośc, że prawie nie widac, by był, nie pogrubia ani nie wydłuza, jedynie barwi rzęsy, to jeszcze fekt pandy murowany, a to przecież wodoodporny, tym bardziej na powietrzu bez deszczu powinien sie trzymać!

punkt tylko za to, że nie tworzy efektu sztucznych rzęs, co przy moich naturalnie ladnych i czarnych, dość gęstych rzesach sprawdza się nieszpecaco.

trochę żałuję wydanej na niego kasy... moja mam uzywa ten zwyczajny, klasyczny, niewodoodporny, próbowałam go od niej. Ona kupuje kolejne opakowania, a mnie i tak nie odpowiada z powodu panda efektu ;/

Używam tego produktu od: kilku miesięcy... "męcze" go
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

nie działa

hmm w trakcie malowania wygląda nienajgorzej, a po chwili się ulatnia. Nie wiem dlaczego :D po prostu znika. Wogóle jest mało widoczny. Plusem jest to, że usztywnia rzęsy i trzyma efekt zalotki, dlatego używam go jedynie jako bazy do innych. Ale kombinuje tak, bo po prostu szkoda mi wyrzucić pieniądze do kosza. Dziwnie, intensywnie pachnie i nie mogę go dokładnie zmyć, zawsze coś zostaje, a podczas takiego szorowania, nie raz nie dwa straciłam rzęsę :C

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

beznadziejny

Tusz nie daje kompletnie żadnego efektu. Pomalowane rzęsy niczym nie różnią się od niepomalowanych...
Jego zmycie za to graniczy z cudem! Mimo zastosowania pianki do demakijażu i płynu micelarnego pozostaja ślady jego obecności.
Jak na tusz, który nie daje efektu komplikacje z usunięciem produktu szokujące!

Nigdy więcej nie zakupię tego badziewia i nie polecam go nikomu!

Nic ciekawego

Skusiłam się na ten tusz głównie dlatego, że poleciła mi go moja mama oraz ludzie mówią, że ten tusz jest świetny. I powiem tylko jedno: nigdy już go nie kupie. Oczekiwałam dramatycznego, teatralnego efektu a jedyne co dostałam to wodoodpornosc. Nie podoba mi się szczoteczka, ponieważ jest z naturalnego włosia a ja wole te silikonowe. Szczoteczka Nie jest tez za duża i może właśnie to jest powodem tak słabego efektu tej masakry. Jest spoko gdy wyjeżdża się na basen lub jezioro, ale nigdzie więcej.
Plusy:
+ wodoodpornosc
+ nie skleja rzęs

Minusy:
- słaby efekt, nie takiego oczekiwałam
- za taka cenę mogę kupić inny wodoodporny tusz
- mała szczoteczka
- szary kolor

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Bardzo przeciętny

Tusz jest bardzo przeciętny, chociaż faktycznie jest wodoodporny, ale słabo podkreśla rzęsy.

Plusy:
-faktycznie wodoodporny
- dość wydajny
-szczoteczka

Minusy:
-fatalne pogrubia i wydłuża rzęs
- kruszy się

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1, i na tym koniec

nie, dziękuję.

Na tusz Max Factor\'a skusiłam się podczas wyprzedaży -40% w rossmanie. Wydawało mi się, że tusz w tej cenie i takiej marki będzie przyzwoitym narzędziem do upiększania rzęs, lecz niestety rozczarowałam się. Tusz jest zwykły, ot poprostu, nic specjalnego. Do tego niemiłosiernie mocno trzyma się rzęs i nie chce puścić - żaden płyn dwufazowy nie jest mu straszny. Fajnie, że mogę pluskać się w morzu, tudzież pod prysznicem, a tusz nadal jest na rzęsach, ale nie jest przyjemnie robić demakijaż i patrzeć na pozostające na waciku rzęsy :/ Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Słabiutka

Uwielbiam maskary Max Factor. Do tej pory sięgałam po nie stosunkowo często i nigdy się nie zawiodłam. Ładny efekt, świetna trwałość - zawsze mogłam na nie liczyć. Niestety, promocje są złe. Dałam się skusić w Super-Pharmie na wodoodporną wersję maskary 2000 Calorie - dałam za nią 19,99zł. Wcześniej nawet nie czytałam o niej żadnej recenzji i to był błąd. Maskara, jak pokazują zdjęcia poniżej, okazała się słabiutka.

Szczoteczkę maskara ma dość drobną, wydawałoby się dość precyzyjną. Nabiera ona niewielką ilość tuszu, lecz pomimo tego, obojętnie jak ostrożni byśmy nie byli, zawsze, bez wyjątku skleja rzęsy, w karygodny sposób odejmując im jakąkolwiek objętość i wyrazistość spojrzenia. Nie pomoże tu fakt, że wydłuża rzęsy naprawdę przyzwoicie, a trwałość maskary, nawet w upały i deszcz jest bez zarzutu. Efekt jest do bani i maskary po prostu nie chce się używać, zwłaszcza gdy ma się inne.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

WODOODPORNY, IDEALNY NA LATO

+ jest wodoodporny jak obiecuje producent, sprawdza się w upały,
+ dość trwały,
+cena w promocji przystępna,
+opakowanie solidne i poręczne,
+ klasyczna szczoteczka jest plusem,
+ nie podrażnai oka przy demakijażu,

- rzadka konsystencja, nawet po miesiącu,
- daje efekt podekreślonych rzęs, nawet dwu-trzykrotne nałożenie warstw nie daje efektu "firanek",

Używam tego produktu od: 2 LAT
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Przeciętny

Ani w 100% wodoodporny, bo mycie głowy z tym tuszem na rzęsach kończy się lekką "pandą", ani 2000 kalorii, bo ileż warstw trzeba by nałożyć? Po prostu mamy pomalowane rzęsy, efekt jest naturalny, przy łzawiących oczach też daje radę.
Przy okazji dodam, że używałam jego siostrzanego, niemieckiego tuszu pn Ellen Betrix i efekt był ten sam.
Tusz dla osób lubiących naturalny efekt.
Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: długo