Eveline, Sun Care, Wodoodporna emulsja do opalania z masłem kakaowym i beta-karotenem SPF 18, 25, 30 - średnia lub wysoka ochrona

Idealna dla osób o dużej wrażliwości na działanie promieni słonecznych oraz ze skłonnością do podrażnień.
Filtry UVA i UVB, beta-karoten, masło kakaowe skutecznie chronią wrażliwą skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. D-panthenol chroni ptzed powstawaniem stanów zapalnych i podrażnień.
Likopen - wyciąg z pomidora - i witamina E zapobiegają przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek pod wpływem promieni słonecznych.
NMF Complex utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, elsatyczności skóry i zapobiega jej złuszczaniu.
Wyciągi z bursztynu i ratanii, beta-karoten i juglon podkreślają złocisty kolor opalenizny i przedłużają jej trwałość. Wodoodporna formuła zapewnia ochronę także w trakcie i po kąpielach wodnych.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało; często ponawiać aplikację w ciągu dnia).

Dobry i tyle

Mam emulsję w wersji z faktorem 18.
I jestem zadowolona, ale nie zachwycona.
Nie mam większych zastrzeżeń.
Krem ma dobrą konsystencję, wygodne opakowanie, neutralny zapach, całkiem szybko się wchłania.
Ale czy wywołuje jakiś efekt wow? Nie.
To po prostu zwykły, przeciętny krem do opalania który robi to, co do niego należy.
Polecić mogę, ale sama dalej będę szukać swojego ideału.

Używam tego produktu od: ponad roku

Jest niezły, ale bez rewelacji

Typowa emulsja do opalania, która ma nas chronić przed poparzeniami słonecznymi. Zdaje egzamin na trójkę z plusem.

+cena
+dostępność
+spełnia swoją powinność

- nie zasługuje na tytuł \'\'wodoodporna\'\'
- z tubki wylewa się za duża lub za mała ilość produktu

Używam tego produktu od: zeszłego lata
Ilość zużytych opakowań: pół tuby (ok.100 ml)

bieli strasznie

Wczesniej miałam cos do opalania eveline, więc w ciemno kupiłam balsam z SPF 30. Zuzylam go tylko dlatego, że faktycznie nieźle chronił przed slońcem, nigdy sie nie poparzyłam.
Do plusów mozna by zaliczyć duże opakowanie w przystepnej cenie, ale w tym wypadku to problem, bo nawet przy obfitym smarowaniu nie zuzylam tego "szczęścia" w tydzień.
Niestety, STRASZNIE BIELI - ma toporną konsystencję (jakby gumową), ktora sie nie wsmarowuje ani nie wchłania, tylko przykleja się do skóry i zostawia biały nalot, duzo wyraźniejszy niz np po kremach SunOzon z Rossmanna.
po wyjściu z wody biła warstwa nieco sie maże, ale zostaje. Brudzi ciuchy, o ile kostium kąpielowy i tka ma cieżkie zycie, to jakiejs lepszej bluzki można pozałować.
Moj TŻ stanowczo odmowil stosowania i musialam mu kupić Lirene, ktorego butelkę grzecznie wytaplal w tydzień:)
Skoro sa lepsze kremy, to po co się męczyć?

Używam tego produktu od: tydzień wakacji

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

KOSMETYCZNY MONSTER

TEN PRODUKT TO JAKAS PORAZKA
do tej pory byłam zadowolona z kosmetykow eveline-uzywam głownie antycellulitowych wiec wydawało mi sie ze na \'\'wodoodpornej emulsji\'\' sie nie zawiode.
kosztowała mnie 16 zł.dodam ze kupiłam filtr 25,zachecona ładnym zapachem i obecnoscia masła kakaowego...
no coz,porazka,w zasadzie nigdy nie miałam gorszego produktu do opalania,nawet nie wiem czy trzymałam kiedykolwiek w rekach gorsze g****....
mazidło sie nie wchłania...pozostaje na skorze jakas dziwna biała warstwa i nie ma opcji zeby to wetrzec,słabiutko sie ropzrowadza.na skorze zaczyna brzydko pachniec...jakby sie wazył:[
kiedys złapał mnie deszcz...momentalnie moj biały nalot zaczał wygladac tak jakby mnie ktos polal rozbełtanym budyniem...spłynał robiac białe smugi i osiadł na topie ktorego nie moge doprac.
dodatkowo słabo chrono przed słoncem,MASAKRYCZNIE WYSUSZA SKORE I SPRZYJA POJAWIANIU SIE PRZEBARWIEN!!!
z braku laku musiałam uzywac go przez tydzien.pozniej zastapiłam go najzwyklejszym olejkiem faktor 6 z ziaji i było...o niebo lepiej:]
ten zajzajer to jakis zart,kto uzywał wie o czym mowie.,kto planuje kupic niech tego nie robi...szkoda kasy i nerwow.
nigdy zaden kosmetyk mnie tak nie rozczarował i szczerze mowiac nie zirytował.
nie polecam

Używam tego produktu od: juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: jakies 25 procent z 200ml

Bez rewelacji

Zachęcona tym, że w emulsji tej znajduje się m.in. masło kakaowe, beta karoten, z opisu wynikało też nawilża (co dla mnie jest bardzo istotne) kupiłam ten produkt z faktorem 25 i zawiodłam się bardzo. Ta emulsja naprawde bardzo ciężko się rozsmarowywuje, jest zbyt ciężka i lepka. Wogóle nie nawilża a wręcz przeciwnie wysusza skórę. Nie polecam!

dosyć dobry filtr

Oprócz tego, że zakupiłam go, bo zależało mi na jakimś filtrze to też po to, aby opaliło mnie na brązowo. Mam filtr 10, a dzięki masłu kakaowemu, który wchodzi w skład mam ładną brązową opaleniznę. Zawsze moje skóra opalała się na kolor czerwony, który na długi czas mi pozostawał. Teraz od razu moja opalenizna jest brązowa i za to wielki plus! :) odejmuję jedną gwiazdkę, ponieważ rzeczywiście jego konsystencja jest taka, że nie chcę się za bardzo wchłaniać i pozostawia taką tłustą i śliską skórę ;/ . Ale to tak nie przeszkadza :) polecam !

najgorszy krem do opalania jaki używałam

Absolutnie okropny! Nigdy gorszego kremu nie używałam...
W sumie nie jestem zawiedziona, bo nie jestem fanką kosmetyków z Eveline, ale ten produkt to całkowita porażka. Po pierwsze- w ogóle się nie wchłania... Przy najmniejszej warstwie krem po rozprowadzeniu nie chce wsiąknąć za chiny ludowe w skórę! Po prostu ma się białą skórę. Kilka minut musiałam go wsmarowywać i rozcierać żeby moja twarz nie była aż taka biała... Konsystencja wg. mnie jest zbyt kremowa, za gęsta. Co do "wodoodporności" to nawet się nie wypowiadam. Oczywiście po wejściu do wody emulsja się rozpływa od razu. (po odczekaniu aż dobrze wsiąknie oczywiście..)
Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Słaby

Nie wiem czy ta emulsja w ogóle zasługuje na miano wodoodpornej - po wejściu do basenu zobaczyłam, że produkt rozpływa się w kontakcie z wodą. Ponadto ma nieprzyjemny zapach i konsystencję ciężką do wchłonięcia. W sumie nie zauważyłam żadnej ochrony UV;/ Jedynym plusem jest wydajność kremu, ale przy takich mankamentach nie powala na łopatki..

Używam tego produktu od: używałam od 26.06 do 3.07
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Nejlepsza :)

W tą emulsję zaopatruję się co roku i jest dla mnie najlepsza :)
Nadmienię, że używam różnych faktorów, kosmetyk zdał test w najtrudniejszych warunkach. Dwa lata temu pojechałam do Grecji na trzy miesiące. Greckie lato, 40 stopni, niemożliwie ostre słońce i do tego praca na plaży od rana do wieczora. A jestem typowym bladziochem, który zanim złapie odrobinę koloru spala się na raka. Miałam ze sobą tą emulsję z filtrem 30. I pierwszy raz w życiu opaliłam się od razu na brąz! Żadnych poparzeń, choć moje śniade z natury koleżanki miały krwistoczerwone ramiona i plecy. Używałam go codziennie przez te trzy miesiące i uniknęłam poparzeń w bardzo ostrym słońcu, podczas gdy bez niego, majowe słońce w Polsce jest w stanie mnie sparzyć.
Plusy:
- Absolutnie najskuteczniejszy filtr, jakim miałam do czynienia,
- Trzyma się mocno, nie spływa z potem nawet w największym upale,
- Nie tłuści,
- Niedrogi a bardzo wydajny,
- Ratuje przed poparzeniem i czerwoną skórą ;)
- Nie wiem, czy to przez karoten, masło kakaowe w składzie? Ale od kiedy go odkryłam zawsze opalam się na złocisty brąz,
- Przyjemny zapach,
- Bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania, ja nigdy nie mam żadnych smug,
- Nie zapycha, nie podrażnia i nie uczula, choć mam do tego spore skłonności.

Minusy:
- Zostawia białą, pudrową warstewkę, która po jakimś czasie staje się co prawda niewidoczna, ale zaraz po nałożeniu jednak jest. Za to odejmuje pół gwiazdki.

Ogólnie naprawdę polecam, dla mnie ten kosmetyk jest największym odkryciem w swojej kategorii i pozostanę mu wierna.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok 4 (rózne faktory)

koszmar

Cieżka konstystencja, brak wchłaniania, poza tym pozostawia biały nalot przez co skóra wygląda jakby była pomalowana jakimś "wapnem" koszmar... w efekcie musze kupić nowy krem z filtrem - najlepiej powróce do tych sprawdzonych typu kolastyna, ziaja-bo ten nie nadaje się do niczego.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie 200ml

świetny

Jak dla mnie ten kosmetyk ma same plusy. Szeroka gama faktorów, dobrze nawilża, ma fajna gęsta konsystencję (dzieki temu nie rozlewa się i jest wydajny). Zapach bardzo przyjemny. Jestem na tak. Cena bardzo atrakcyjna.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Najlepszy

Jak dla mnie niezastąpiony. Przede wszystkim piękny zapach, dobre wchłanianie i dobra ochrona. Nie pozostawia tłustej warstwy na ciele i nie robi białych plam. Mój KWC!

Używam tego produktu od: 1 rok