Sensique, Trendy Nails, Art Manicure (lakier do zdobień)

Sensique, Trendy Nails, Art Manicure (lakier do zdobień)

Lakier do tworzenia fantazyjnych wzorków na paznokciach. Cieniutki pędzelek umożliwia wykonanie niepowtarzalnego i oryginalengo manicure.

Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych.

Cena: ok. 5 zł / 8 ml

Nie do końca...

plusy:
+ fajny kolor
+ zawiera dużo brokatu

minusy:
- za duży pędzelek
- nieprecyzyjny
- szybko schodzi

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ niska cena
- słaba dostępność

Używam tego produktu od: 2 lata

nie

kupilam go ze wzgledu na piekny kolor i pedzelek, ktory po zuzyciu moglabym odzyskac.
wada jest to ze bardzo szybko odpryskuje, potrafi zlezc z paznokcia tego saego dnia.
zalety:kolory, ktore sa przecudne
jak te buteleczki wykoncze nie kupie raczej kolejnych

Używam tego produktu od: od jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki 1/2

Najgorszy, jaki miałam

Posiadam wersję błękitną. Daję jedną gwiazdkę ze względu na dostępność i ładną gamę kolorystyczną, ale...
- jest dość słabo napigmentowany, mam wrażenie, że drobinek jest zbyt mało,
- pędzelek bardzo łatwo się rozwarstwia,
- lakier bardzo szybko gęstnieje, praktycznie już po pierwszym użyciu nadawał się do rozcienczania,
- potrafi odprysnąć już tego samego dnia.
Nigdy więcej go nie kupię, to pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

depilacja zalety

niestety nie

Witam. w sumie skusiłam się na ten lakier bo był przeceniony i zależało mi na tym pędzelku do zdobień a tak poza tym nie jest dobrze napigmentowany (raczej zawiera za mało drobinek) mam ten złoty nr 313.
Więc do zdobienia nie jak dla mnie.

Używam tego produktu od: wcale
Ilość zużytych opakowań: wcale

Nie dla mnie

Pędzelek cienki, ale bardzo ciężko aplikowało się nim lakier. Po kilku maźnięciach na pędzelku robiły się jakby grudki?! Nie wiem jak to wytłumaczyć. Ten lakier z brokatem nie pozostawiał na paznokci prawie wcale brokatu. Ja już nie kupię.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

mogą być

Mam 2 lakiery z tej serii - Fantazyjny i brokatowy niebieski.

Fantazyjny ma inny kształt, to taka niewielka buteleczka (na zdjęciu pierwszy z prawej). Lakier jest bezbarwny, pływają w nim błyszczące tęczowo paseczki. Jest dość średni. Tzn. nakłada się nieźle i trzyma się też ok, ale bardzo ciężko nabrać te kreseczki na pędzelek, a na paznokciach rozkładają się nierównomiernie.
Można je za to nałożyć także na lakiery metaliczne, nie tylko na matowe. Świetnie wyglądają na złotym Catrice.

Niebieski z kolei jest brokatem do zdobienia, ale ja go używam jako lakieru właściwego - maluję nim całe paznokcie, co jest trudne, bo pędzelek jest bardzo wąski.
Lakier za to trzyma się dobrze i wygląda bardzo ładnie.
Zmywa się ciężko, jak każdy brokat, ale dobrym rozwiązaniem jest zmywacz z gąbeczką (może być ten z Sensique).

Fantazyjny trzyma się tak długo jak lakier pod nim.
Brokatowy niebieski trzyma się ok. 4 dni.

Brokatowe na pewno jeszcze kupię. Fantazyjnego raczej nie, wolę holograficzne z Inglota.

Nie polecam

Używałam lakieru ze złotymi drobinkami.
Lakier długo schnie i ciężko się go aplikuje.

Używam tego produktu od: zakupiłam go ponad 5 lat temu i wtedy też przestałam go używać

na nie

Miałam czarny kolor tego lakieru. Z tego co pamiętam miał dziwny pędzelek, długi i dość twardy, dlatego robienie wzorków było utrudnione, trzymał się około 3-4 dni, więc trwałością też nie zachwyca. Jedynym plusem może być jego cena i wydajność, jednak wobec tego, że jest trudny w aplikacji, nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam około 2 lat temu

Nie

Mam nr 300 - biały.

Po pierwsze - pędzelek jest dziwny. Jego włosie jest takie bardzo sztywne... nie potrafię tego dokładnie określić.

Mimo to udało mi się zrobić nim cieniutkie kreski, niestety, mimo 2 warstw lakieru bezbarwnego szybko odpryskuje (po dwóch dniach).

Znów będę szukała czegoś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Nie narzekam, jest dobry :)

Mam kilka kolorów (jednak nie brokatowe!) i jestem zadowolona. Maluje się wygodnie, lakier się trzyma, pędzelek jest jak dla mnie dobry. Mam je już dłuuugo, a lakier nie gęstnieje - dla mnie to duzy plus, bo nie maluję paznokci codziennie i szkoda mi wyrzucać ledwo rozpoczęte lakiery. Ze swojej strony polecam :)

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: mam kilka, żadne jeszcze się nie skończyło :)

Miałam z srebrnym brokatem, byłam bardzo zadowolona dobrze się nakładał, można było robić nim naprawdę fajne wzorki. Nawet jak się wysuszył wystarczy dolać zmywacza i jest jak nowy :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam

niestety na NIE

Niestety lakier jest tragiczny. Mam nr 304, ze srebrnym brokatem. Jedna warstwa nie wystarczy, trzeba nakładać dwie, ale wtedy jest go już za dużo na paznokciach. Trzeba uważnie nabierać odpowiednią ilość lakieru, bo jak będzie go ciut za dużo, to się strasznie leje, a jak ciut za mało, to pędzelek jest jakby suchy i nic nie maluje.
Średnio mi pasuje ten lakier.

Używam tego produktu od: 2 mies.