Gabriela Sabatini, Ocean Sun EDT

Gabriela Sabatini, Ocean Sun EDT

To zapach dla kobiet, które marzą o relaksie i wypoczynku. Uwielbiają letnie wakacje spędzone na plaży.
Nuta głowy: zielone mango, gruszka
Nuta serca: muguet, mimoza
Nuta podstawowa: arzewo amyris, białe piżmo

Cena: 65 zł / 30 ml

Bardziej dojrzały

Zapach jest bardzo ładny, wyrazisty. Jednak ma w sobie coś takiego, co przywodzi na myśl kobietę dojrzałą. Lubię go używać do pracy, czy w sytuacjach bardziej oficjalnych. Pasuje do białych koszul, ołówkowych spódnic i spodni w kant.
Jak na zapach codzienny jest dla mnie stanowczo zbyt poważny, pomimo lekkiej figlarności.
Opakowanie przeciętne, ładne, ale szału nie ma.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Letnia świeżość

Zapach urzekł mnie od samego początku, jest w nim coś bardzo dziewczęcego, eterycznego i głębokiego. Zawsze kojarzy mi się z wiosną i latem i na ten czas najlepiej ten zapach się nadaje. Nie jest to zapach duszący, co traktuję jako bardzo duży plus. Delikatny, bardzo subtelny zapach. Jeden z moich ulubionych, do którego zapewne będę wracać. Jednym, może nieco mniej znaczącym plusem jest poręczny flakonik i naprawdę ładne opakowanie, który w pewien sposób komponuje się z zapachem. Gwiazdkę odejmuję za naprawdę kiepską trwałość. Niemniej uważam, że zapach absolutnie wart wypróbowania.

boski zapach :)

Uwielbiam i kocham ten zapach!!!!
Jest boski, na skórze cudnie pachnie.
Świeży, delikatny, subtelny, idealny na lato.
Jakoś lepiej się czuję jak się nim popsikam :)

Ja mam wodę w sprayu więc jedynym minusem jej jest trwałość, która nie jest zbyt długa. Ale tak myślę, że woda perfumowana będzie lepsza pod tym względem.

Używam tego produktu od: od miesiąca

****

świeży, lekki zapach na lato
utrzymuje się na skórze i na ubraniach
buteleczkę o małej pojemności można zabierać ze sobą
szkoda tylko, że but jest szklana przez to ciężka

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

nietrwały

Śliczny wakacyjny zapach, ładne opakowanie i w przystępnej cenie.

Niestety na tym koniec komplementów. Zapach jest bardzo nietrwały, ulatnia się w mig po aplikacji.

wspomnienia czar....

Używałam tej wody kilka lat temu w czasie wakacji 2007. Kojarzy mi sie z calonocnymi imprezami, z żarem, gorącem, piaskiem, morzem i zimnymi drinkami. Uważam ze zapach był trwały i bardzo zmysłowy. Miło go wspominam a teraz mam zamiar wyprłbować MISS GABRIELA - GS.Wydaje mi się że bęŞdzie nawet lepszy :) bo bardziej owocowy niż kwiatowy, taki słodko-kwaskowy a takie zapachy najbardziej mi odpowiadają.

ładny ale krótki

Jest bardzo ładny, podoba się facetom, delikatny, świerzy ale w taki łagodny sposób . Nie przytłacza, nie krzyczy, po prostu delikatnie otacza. Poprawia humor bo przypomina o wakacjach. Bardzo mi się podoba.
\\nMinus jest taki, że szybko znika. Nawet koleżanka, która kupiła jakies tanie podróbki czegoś za 17 zł i pachniała calutki dzień...więc mogliby robić coś by te zapachy były ciut mocniejsze. Teraz kupiłam sobie do tego dezodorant ale to prawie nic nie zmienia...zapach równieszybko gaśnie.

Letni zapach

Zapachu używam latem i wiosną.
Jest to typowo letni zapach, kojarzy się z błogim lenistwem na słońcu i z piaszczystą plażą.
Jest bardzo delikatny i zmysłowy.
Nie przytłacza, nie jest duszący.
Ale ma jeden wielki minus utrzymuję się około godziny.
Nie ważne gdzie go użyję czy na nadgarstku czy na karku po godzinie nie ma po nim śladu...

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: dwie butelki

ładny zapach,ale nie dla mnie

Zapach bardzo mi się podobał, ale na mnie mi nie odpowiada..

Plusy:
+zgrabna buteleczka, do torebki idealna
+dostępność (np rossmann)
+cena jest do przeżycia (jak dla mnie:))

Minusy:
-nie jest trwały
-nie odpowiada mi ten zapach, podoba mi się na tym papierku do testowania perfum i na mojej mamie też (zatem ona go zużyje).Ale ja się nie czuję w nim dobrze.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Wspaniały zapach

To wspaniały zapach, ciepły, subtelny, bardzo kboiecy i zmysłowy. Nie przytłacza, z pewnościa nie przyprawi o zawrót głowy. Bardzo przyjemny i lekki, czuć w nim słońce, lato, wakacje i radość. W sam raz na dzien, ale też na spacer wieczorową porą. Uwielbiam go, dostałam w prezencie urodzinowym i wiem, ze na stałe zagości w mojej kosmetyczce. Jedyny minut to, ze zapach jest niestety ulotny i trzeba spryskiwać się nim co jakiś czas, żeby czuć go nieustannie. Poza tym minusów nie widzę:)

Przepiękny zapach! :)

Perfumy mają piękny delikatny kobiecy zapach,który stał się jednym z moich ulubionych zapachów :) Zapach bardzo długo się utrzymuje,jest bardzo wydajny. Na promocjach można go upolować za 39 zł :D Cena moim zdaniem na plus.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Kończę 1

Super;)

Bardzo lubię ten zapach, idealny na ciepłe dni, bardzo świeży można powiedzieć orzeźwiający, po prostu od razu poprawia humor :) Plusem jest również to ,że dość długo utrzymują sie na ciele,polecam !:)