Nivea, Silk Mousse, Lemon Moringa, Care Shower (Jedwabisty mus do mycia ciała)

Nivea, Silk Mousse, Lemon Moringa, Care Shower (Jedwabisty mus do mycia ciała)

Jedwabisty mus do mycia ciała Lemon Moringa. Zawiera ekstrakt z jedwabiu, daje uczucie jedwabistej skóry.

ukt, ale ten zapach..

Uwielbiam musy do ciała, podobnie cytrusowe zapachy. Widząc go na drogeryjnej półce stwierdziłam, ze to produkt dla mnie i prawie tak było. Ma genialna konsystencje, otula jak chmurka, nawilża skórę, aż nie chce się wychodzić z wanny. Ma jedną zasadnicza wadę - zapach, dla mnie jest on okropnie chemiczny i przypomina mi zapach najtańszej kostki do toalety. Nie zrażam się, będę próbować innych wariantów , ten niestety skreślam ze swojej listy, a mógłby wylądować bardzo wysoko.

Mus od nivea

Mus od Niv ea przede wszystkim mega wydajny, na prawdę w porównaniu do żeli pod prysznic jest dużo bardziej wydajniejszy. Zapach jest pobudzający, energizujący ale nie ostry. Jesli chodzi o o mycie się to jet to lekka pianka ale niestety skóra po nim nie jest aż tak gładka jak po żelu pod prysznic. Jeśli chodzi o nawilżenie dużej rewalacji nie ma jest przecięty. Czy kupię ponownie? Może, jeśli będzie mi potrzebne coś w małym opakowaniu co się na pewno nie wyleje to tak. I na pewno bym go zabrała na urlop.

Super zapach

Mus ma rewelacyjny cytrusowy zapach, który bardzo umila prysznic. Mus faktycznie nie wysusza bardzo skóry. Myje niby dobrze, ale nie do końca domywa antyperspirant. Opakowanie jest wygodne, lekkie i poręczne - na pewno będzie dobrym rozwiązaniem w podróż. Konsystencja piany jest bardzo sztywna i jedwabista. Największym minusem tego produktu jest bardzo słaba wydajność i cena - płacimy ok. 14 zł za produkt, który starcza nam ledwo na 3 tygodnie.
Ogólnie produkt jest ciekawy i przyjemny, jego zakup jest dobrym rozwiązaniem w podróż ale sama już do niego nie wrócę przez sam ładny zapach.

wrastające włoski

Ta energia i ten zapach!

Musy do ciała od Nivea od razu przypadły mi do gustu, wraz z wprowadzeniem owocowych zapachów do gamy musów Nivea postanowiłam spróbować. O ile sądziłam, że ta wersja może nie przypaść mi do gustu, to okazała się dużżżo lepsze niż jej malinowa siostra. Ta cytrynowa pianka, to ostatnio hit mojej pielęgnacji pod prysznicem.
Ma bardzo energetyczny zapach, przez co używam jej z przyjemnością. Uwielbiam również konsystencję tego pianko-musu, jest bogata kremowa i idealnie rozprowadza się po wilgotnym ciele.
Dobrze myje i oczyszcza skórę, już pod prysznicem czuć, że skóra staje się miękka, gładka i wyraźnie odżywiona.
Uwielbiam tą piankę także za wydajność, starczy na 2 tygodnie codziennych pryszniców a wydawałoby się, że buteleczka jest taka mała!
Chętnie sięgnę po nią kolejny raz w promocyjnej cenie!

Geniusz pod prysznic

Pianka Nivea to mój ulubieniec pod prysznic. Przepięknie pachnie, wydajnie się używa, opatula ciało podczas mycia przyjemną konsystencją i odstresowującym zapachem! Te doznania są nie do podrobienia :) Skóra może nie jest jakoś rewelacyjnie nawilżona, ale też w ogóle nie powoduje wysuszenia. Ja i tak po kąpieli, używam innych kosmetyków do nawilżania, więc nie wymagam od pianki tego. Polecam jako codziennego towarzysza do kąpieli.

Miła dla ciała i orzeźwiająca

Oryginalna forma pianki faktycznie jest wręcz jedwabista. Bardzo przyjemna dla skóry, doskonale się rozprowadza. Zapach dla mnie idealny - takie dodatkowe orzeźwienie przy porannym prysznicu.

Pianka pełna aromatu

Miły orzeźwiający zapach oraz gęsta pianka, która wytwarza się podczas stosowania tego musu pod prysznicem sprawia, że codzienne mycie staje się niezwykłą przyjemnością. Muszę jest bardzo wydajny, starcza na dwa razy dłużej niż tradycyjne żele pod prysznic, a pianka ułatwia np golenie nóg. Po użyciu musu nie trzeba już stosować balsamu, bo skóra jest miękka i nawilżona, produkt więc jest bardzo przydatny, gdy śpieszymy się rano do pracy i mamy mało czasu.Bardzo polecam.

Delikatny mus pod prysznic

Mus skutecznie i delikatnie oczyszcza i nawilża ciało,pięknie pachnie,pozostawiając skórę gładką i nawilżoną.Owocowy aromat pozostaje na skórze przez parę godzin.Wygodny w aplikacji,dobrze się rozprowadza ,jest dość wydajny.

Jest ok

Produkt zaskoczył mnie swoją wydajnością, bo pozornie niewielka ilość na dłoni pozwala na umycie całego ciała. Ma delikatną, kremową konsystencję, dzięki czemu rozprowadza się na skórze bardzo przyjemnie. Zapach Jest orzeźwiający ale nie trafia w mój gust... następnym razem na pewno sięgnę po inną wersje.
Buteleczka starcza na bardzo długo, nie uczula i nie podrażnia nawet wrażliwej skóry.
Fajnie mieć go w łazience, ale nie jest to mój must have. :)

Bez rewelacji

Uwielbiam musy Nivea, ale ten do moich ulubionych nie należy niestety. Skuszona dobrymi opiniami postanowiłam go zakupić i już na wstępie rozczarował mnie jego zapach. Wiem, że zapach w kosmetykach nie jest aż tak istotny, jednak w produktach pod prysznic lubię gdy ładnie pachną. Tutaj nie wiem nawet czym ten mus pachnie, bo cytryny nie wyczuwam wcale. Ogólnie rzecz biorąc zapach jest dla mnie po prostu mdły, na pewno nie jest orzeźwiający, jak to zazwyczaj bywa w przypadku cytrusowych nut. Mus jest wydajny, dobrze myje i oczyszcza, ale niestety przesusza skórę. Po jego zastosowaniu koniecznie muszę sięgnąć po balsam do ciała. Moim zdanie ten mus nie dorównuje swoim poprzednikom z olejkiem migdałowym i ekstraktem z jedwabiu.

Najlepszy na świecie!

Sądziłam że jakoś mnie nie zachwyci, ale gruuubo się myliłam! Jest tak delikatny, miękki. Jest mega po prostu. Zapach długo się trzyma na skórze, przez co ma się wrażenie długotrwałej świeżości.

Nivea mus

Musu używa się bardzo przyjemnie. Zwiększa konsystencję na dłoni co czyni go bardziej wydajnym niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka jednak w mojej ocenie dalej jest mniej ekonomiczny od tradycyjnych żeli. Zapach jest wprost uroczy- świeży, owocowy i długo utrzymuje się na ciele- po kilku godzinach od prysznica dalej go czuję - osobiście własnym nosem- na skórze. To ewenement.