Silk Mousse, Lemon Moringa, Care Shower (Jedwabisty mus do mycia ciała)

Silk Mousse, Lemon Moringa, Care Shower (Jedwabisty mus do mycia ciała)

Jedwabisty mus do mycia ciała Lemon Moringa. Zawiera ekstrakt z jedwabiu, daje uczucie jedwabistej skóry.

Cudowny mus

Dużo czytałam na temat jedwabistego musu do mycia ciała o zapachu cytryny i moringi od @nivea_pl  i w końcu go kupiłam. Jedwabisty mus zamienia się w delikatną pianę o niepowtarzalnym cudownym zapachu.

Dzięki ekstraktom z naturalnego jedwabiu, esencją pielęgnujących olejków i pantenolem – pielęgnuje skore, pozostawiając ją miękką i gładką, a pielęgnacja ciała pod prysznicem zyskuje zupełnie nowy wymiar. Mus delikatnie oczyszcza skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką w dotyku. Nie uczula, nie podrażnia, a co najważniejsze nie wysusza skóry.

Lepszy niż się spodziewałam

Kupiłam w promocji za 9 zł. 15 zł to jednak zbyt wygórowana cena. Niektóre żele pod prysznic słabo się pienią i wcale nie są tak wydajne. Do tego ciężko je wydostać z opakowania, gdy się kończą. Ponieważ wygodniej mi się myć pianą, postanowiłam kupić ten wynalazek, spodziewając się tego, że wystarczy na tydzień. A tu niespodzianka. Kosmetyk ma świetny zapach, delikatny, świeży, idealny w okresie letnim. Piana jest bardzo gęsta. Ilość piany odpowiadająca rozmiarowi dwóch pięści spokojnie wystarcza mi na umycie całego ciała. Kosmetyku używam codziennie od miesiąca i nadal się nie skończył. Na pewno kupię jego inne wersje zapachowe.

Świetne rozwiązanie na lato

Wspaniały pomysł z tym musem do kąpieli, byłam bardzo zadowolona z takiej formy aplikacji, zapach cudowny letni orzeźwiający, dosc wydajny produkt z pewnością w okresie wiosenno letnin bedzie goscil w mojej lazience

Oj nie

Mus wygląda na ciele jak pianka do golenia wygląda to jakbym miała się zaraz depilować. Konsystencja jest bardzo puszysta i przyjemnie się rozprowadza. Po kilku chwilach wchłania się i nawet nie ma co spłukiwać. Zapach to niestety nie moje klimaty nie pachnie cytrusowo ciężko mi określić dokładnie z czym mi się kojarzy.Jeśli chodzi o nawilżenie skóry to niestety go nie zauważyłam a wręcz trzeba nałożyć balsam bo skóra jest troszkę sucha.Taki produkt to fajna opcja dla osób, którym znudziły się już żele pod prysznic. Jednak ja bym nie skusiła się na tę piankę bynajmniej nie w tej wersji zapachowej.

Cellulit adipocyty

Bardzo miłe zaskoczenie

Jestem miło zaskoczona. Pianka ma przyjemny zapach, odpowiednią konsystencję, łatwa w stosowaniu. Pianka dosyć szybko znika z ciała. Jestem w trakcie używania pierwszego opakowania, więc nie wiem jak z jej wydajnością. Mam wrażliwą skórę, ale ta pianka mnie nie podrażniła.

Coś innego!

Sięgnęłam po ten produkt bo chciałam zapoznać się z tą nowością, której wszędzie pełno. Zdecydowanie coś innego i ciekawego, ale mam parę "ale".

Zalety:
- ZAPACH - idealne wakacyjne orzeźwienie,
- wygodna aplikacja,
- nie rozleje się w kosmetyczce,
- nawilżenie,
- idealny pod prysznic,
- dobra dostępność.

Wady:
- mało wydajny produkt,
- pieni się na początku mocno,a po chwili piana znika,
- cena (ale, można złapać jakąś przecenę).

Nie ten zapach :/

Kupiłam tę piankę mając nadzieję na orzeźwiający i świeży zapach odpowiedni na lato. Niestety wersja Lemon/Moringa jest mdła i przytłaczająca, zupełnie nie odpowiada mi ten zapach i stąd ciężko mi docenić inne zalety kosmetyku.

Przede wszystkim obawiałam się, że pianka starczy na bardzo krótko (bo takie miałam wcześniejsze doświadczenia z kosmetykami w formie pianki), ale okazało się, że jest w porządku. Wydajność jest bez zarzutu. Jednak przy tym jak nie odpowiada mi ten zapach, średnio mnie to cieszy ;)

Opakowanie jest ładne i wygodne. Pianka dobrze myje, nieźle się pieni i łatwo spłukuje. Nie uważam, żeby wysuszała skórę mniej niż klasyczny żel pod prysznic, ale na pewno nie robi jej też krzywdy. Po prostu przyzwoity produkt do mycia.

Oceniam produkt na 4, bo to fajny kosmetyk, a zapach to kwestia bardzo indywidualna. Mi zupełnie nie pasuje w tej wersji zapachowej, ale to kwestia gustu.

Idealny na lato!

Nigdy wcześniej nie używałam musu do mycia ciała, ale jak się okazało, jest to bardzo przyjemne i na pewno musy zagoszczą u mnie na dłużej :-) Wystarczy niewielka ilość, aby umyć całe ciało, jest więc wydajny, naprawdę jedwabisty, delikatny dla skóry i ma piękny, orzeźwiający zapach, który utrzymuje się po kąpieli. Nie ma po nim uczucia ściągniętej skóry, choć ja zawsze po kąpieli stosuję balsam nawilżający. Odkąd go mam nawet w myślach nie wracam do stosowania żeli - które, swoją drogą, uwielbiam - kąpiel z musem to czysta przyjemność, zarówno dla ciała, jak i nosa :-)

Mój ulubiony!

Miałam okazję przetestować jeden z musów z edycji limitowanej. Wiedziałam, że ot będzie strzał w 10, bo już wcześniej kupiłam 3 opakowania niebieskiego :D Zakochałam się w tym produkcie. Uwielbiam wszystkie kosmetyki które mają formę pianki ( ubolewam, że praktycznie takich nie ma), więc jak tylko zobaczyłam nowy "żel" Nivea, wiedziałam, że będzie mój. Rewelacyjnie się rozprowadza, delikatnie myje, nie wysusza mojej skóry i jest mega wydajny. Bardzo polecam !

Niezły

Konsystencja pianki ułatwia aplikację na skórze. Ma ładny orzeźwiajacy zapach. Jeżeli chodzi o trwałość to jest porównywalna do Nivea. Opakowanie ma ładny design ale sam produkt nie jest zbyt wydajny. Zuzylam go w zaledwie 2 tygodnie codziennego stosowaniaz

Orzeźwiający zapach na lato

Super produkt na lato ! Idealna konsystencja i zapach, do tego produkt w musie czego chcieć więcej od produktu do mycia? Uwielbiam go używać ponieważ nie wysusza mojej skóry, ładnie pachnie ma piękne opakowanie, a do tego uwielbiam wszystko co ma postać musu. Zgrabne opakowanie zmieści się w każdej kosmetyczce więc będzie idealne do zabrania w podróż.

coś nowego...

Pianka zadziwia wydajnością. Ładnie pachnie i jest przyjemna w użyciu. Ciało jest przyjemnie pachnące i nawilżone. Z pewnością wypróbuję inne warianty zapachowe.

Super

Bardzo dobry kosmetyk! Branie prysznica wraz z nim staje się czystą przyjemnością.

+ bardzo przyjemny
+ piękny, orzeźwiający zapach
+ skóra po nim jest gładsza

Wad brak.