Silk Mousse, Lemon Moringa, Care Shower (Jedwabisty mus do mycia ciała)

Silk Mousse, Lemon Moringa, Care Shower (Jedwabisty mus do mycia ciała)

Jedwabisty mus do mycia ciała Lemon Moringa. Zawiera ekstrakt z jedwabiu, daje uczucie jedwabistej skóry.

czysta przyjemność

Polecam jedwabisty mus do mycia ciała - jego użycie bowiem gwarantuje rozkosz dla skóry i wszelkich innych zmysłów. Cudowny zapach, delikatna pianka, gładka i czysta skóra. Czego chcieć więcej? Kosmetyk na 5+. Zagościł na stałe w mojej łazience.

Jedwabisty mus <3

Jedwabisty mus do mycia ciała Nivea:
- ma przyjemną konsystencję
- jest wydajny
- zapach mnie oczarował <3
- pielęgnuje skórę
- jest wygodny w użyciu

Ma wszystko to, czego oczekuję od kosmetyków do mycia ciała :)

Jedwabisty mus do ciała

Mus do ciała Nivea pięknie pachnie, dobrze myje oraz jest bardzo wydajny. Od czasu kiedy go używam moja skóra jest miękka oraz długo pachnie po kąpieli. Dla mnie hit i polecam serdecznie.

O botoksie mity

Świetny mus

Jedwabisty mus o bardzo przyjemnym delikatnym cytrusowym zapachu. Zapach utrzymuję się na ciele po prysznicu. Nie wysusza skóry. Produkt jest dość wydajny. Pompka działa bez zastrzeżeń, nie zacina się

Niczym cytrynowa chmurka

Mus do ciała sprawdził się w 100%. Świeży, cytrusowy zapach dodał mi energii w upalne dni. Konsystencja jest jedwabista, lekka - bardzo przyjemna w użytkowaniu. Wydajność musu jest porównywalna do żelu pod prysznic. Ciało po stosowaniu jest ładnie nawilżone i przyjemnie miękkie w dotyku.

Nivea

03/11/2016
Zwykle jestem sceptycznie nastawiona do tkich wynalazków i myślałam, że mojego ulubionego żelu pod prysznic nic nie przebije. Nic bardziej mylnego. NIVEA Care Shower Silk Mousse okazał się strzałem w dziesiątkę. Zakochałam się w nim już od pierwszego użycia. Skóra już po pierwszym użyciu była niezwykle delikatna i gładka. Opakowanie wydaje się stosunkowo małe, ale jest bardzo wydajne i na długo wystarcza. Dodatkową jego zaletą jest to, że nie ma opcji aby przewrócony rozlał się na łazienkę - co dość często zdarzało mi się w przypadku tradycyjnych żeli. Mus ma bardzo delikatny zapach - miałam okazję wypróbować już wszystkie trzy i każdy mi odpowiada.Najważniejsze jest jednak to, że świetnie się rozprowadza i super nawilża nawet mocno wysuszoną skórę. Zdecydowanie polecam go każdemu.

silk mousse

Używam Mouse wilk lemon od dwóch miesięcy. Skóra jest jedwabiście gładka i ładnie pachnie. Jest wygodny w użyciu i nie muszę pamiętać, aby odpowiednio ustawić butelkę, bo ten produkt wylatuje jak pianka do golenia. Na długo zagości w moim domu.

Lekka pianka która zmienia prysznic w SPA

Mimo że sceptycznie podchodziłam do tego produktu to bardzo mnie zaskoczył. Pianka pięknie pachnie, fajnie nawilża skórę i pozostawia na niej śliczny zapach. Nie jest zbyt wydajna ale to co robi dla zmysłów rekompensuje ten drobny mankament. Jestem na TAK jeśli chodzi o ten produkt i sięgnę po kolejne opakowanie.

Nivea mus

Bardzo podoba mi się, że Nivea jest w formie pianki. Jest wygodna w użyciu, delikatnie myje i nawilża skórę. Pozostawia na skórze piękny cytrynowy zapach.

całkiem fajna

Pianka ma fajny zapach, ale ciężko się nią myje. Tworzy niewiele piany, ciężko ją rozprowadzić i mam wrażenie, że jestem jakby niedomyta.
Lepiej jest jak użyję jej więcej, ale przez to staje się małowydajna.
Ogólnie nie jest taka zła, ale raczej nie kupię nowego opakowania, pozostanę przy tradycyjnych żelach pod prysznic.

przyjemny w użyciu

przyjemny w użyciu - miękki w dotyku, przyjemny zapach, ale wątpię w zdolność mycia. na poranny prysznic jest dobrym rozwiązanie - raczej zabawa niż dobry żel pod prysznic.

Nie ten zapach

Pianka jest naprawdę świetna! Tylko wybrałam zapach który miał być orzeźwiający a jest mdły. Poza tym pianka jest idealna, świetnie się nią myje oraz idealnie nawilża ciało. Na pewno sprobuje malinowego zapachu!