Tołpa, Pedi-Energic, Peeling do stóp energizująco-złuszczający

Tołpa, Pedi-Energic, Peeling do stóp energizująco-złuszczający

Peelingujący preparat do stóp w formie kremu o właściwościach energizujących. Zawiera drobinki szarych alg, dzięki którym skutecznie usuwa obumarły, zrogowaciały naskórek. Olej ze słodkich migdałów oraz masło shea zmiękczają i wygładzają skórę, czyniąc ją przyjemnie delikatną. Wyciąg torfowy dostarcza niezbędnych składników odżywczych. Olejki eteryczne z zielonej bergamotki, cytryny i lawendy nadają preparatowi orzeźwiającą nutę, poprawiają ukrwienie skóry i przeciwdziałają zmęczeniu stóp.

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Lithothamnium Calcarum, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Isopropyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Peat Extract, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Parfum, Carbomer, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Sodium Hydroxide, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol.

Cena: ok. 12zł / 60ml

Najgorszy z serii

W mojej opinii najgorszy z serii do stop Tolpy. Zbyt delikatny do grubej skory stop - uzywalam go od czasu do czasu do lokci albo do ciala. Brzydkie opakowanie, kremowy zapach, znikome dzialanie, za to slynny poslizg - nie zmywa sie calkowicie. Absolutnie niezauwazalny, kiedy uzyty jednokrotnie na stopach.

Na pewno nie kupie tego produktu ponownie, obecnie tylko zabiera miejsce na polce.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Przyjemny

Bardzo przyjemny w stosowaniu ze względu na:
- konsystencję (dającą odpowiedni poślizg i pozwalającą na krótki masaż);
- zapach (mimo wyraźnych nut cytrusowych, których ogólnie nie lubię - tu tworzą wraz z lawendą całkiem przyjemną kompozycję);
- delikatność i równoczesną skuteczność drobinek (peeling nie zdziera skóry z dłoni, skórę na stopach pozostawia wygładzoną, a nie rozoraną; stosowany 1-3 razy w tygodniu, jak zaleca producent, utrzymuje stopy w należytym stanie, wygładza i zmiękcza naskórek; stosowany częściej, systematycznie i cierpliwie, radzi sobie również ze średnimi zgrubieniami).

Bardzo lubię:)

Na fali zachwytu produktami Tołpy zakupiłam ten peeling i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Nie jest to peeling z rodziny ekstremalnych zdzieraków i w sumie nie wiem, jak sprawdziłby się przy bardzo zrogowaciałym naskórku, ale ja nie jestem posiadaczką takowego;) i dla mnie jego właściwości ścierne są absolutnie wystarczające. Jest delikatny, owszem, ale dobrze wygładza, przy okazji lekko odżywiając stopy. Co więcej, jest to pierwszy preparat peelingujący, który zdołał mnie zachęcić do masażu stópek (wcześniej peeling taki traktowałam jako swego rodzaju zło konieczne:D). Ma ładny, ziołowo-miętowy zapach, na szczęście niezbyt nachalny.
Z ciekawostek, można go również używać na sucho, ma wtedy lepsze właściwości ścierne. Mi jednak wystarcza tradycyjny peeling w wannie:) Kolejny udany produkt Tołpy!

Używam tego produktu od: jakieś 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Manicure - marynarskie paski

przyjemny

bardzo delikatny, kremowy peeling, świetnie nadaje się do masażu, bardzo przyjemnie się go używa,
właściwości ścierne, złuszczające dobre
przyjemna odmiana po ostrych peelingach
zmiękcza, wygładza naskórek

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie