Wellness & Beauty, Aroma Duschgel Feuchtigkeitsspendend, Algen & Meeresmineralien (Żel pod prysznic Algi & Minerały morskie)

Naturalnie świeży zapach morza w połączeniu z pielęgnującym ekstraktem z alg morskich delikatnie oczyszcza ciało podczas kąpieli. Nawilżające lipidy zapewniają skórze naturalną równowagę i zapobiegają jej przedwczesnemu wysuszaniu.

Świetny żel ;)

Żel jest naprawdę dobry, przy regularnym używaniu, balsam odstawiłam na bok :) razem z peelingiem [ używanym mniej więcej raz na tydzień ] dają świetne efekty :) już po tygodniu codziennego stosowania balsam okazał się zbędny

Plusy :
- cena - w promocji 3,99zł :)
- opakowanie - inne niż na obrazku , estetyczne , piękny niebieski kolor żelu
- zapach [ czystego mężczyzny , peeling pachnie tak samo ]
- dobrze się pieni , na skórze daje taki jakby poślizg , co akurat mnie osobiście baaardzo odpowiada , bo czuję , że nawilża i otula moją skórę ;)
- dobrze radzi sobie ze zmywaniem antyperspirantów
- wydajny :) używam jakoś od miesiąca [ nie codziennie , czasami używam kilka dni pod rząd a potem raz biorę do ręki FA albo Dove ]

Minusy :
- zapach , który jednocześnie jest plusem i minusem - czasami może drażnić , ale tylko czasami w moim przypadku , na upalne dni jest świetny , ponieważ działa odświeżająco :)

PODSUMOWUJĄC : dobry kosmetyk za śmieszne pieniądze :) o wiele lepszy od \' nawilżającego Adidasa \' , który \' nawilżenie \' ma tylko w nazwie :)

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

A, takie * * * * :)

Kupiłam go sobie kiedyś wraz z żelem peelingującym, o ile ten wspominam dobrze, o tyle ten żel peelingujący był katastrofą :)

Ładnie pachnie, jego konsystencja też jest okej.
Zapach mi odpowiada bardzo.
Opakowanie, prezentuje się w łazience naprawdę estetycznie.
Używam tego produktu od: --