Delia, Coral Nail Perfect, Odżywka z keratyną do paznokci rozdwajających się

Delia, Coral Nail Perfect, Odżywka z keratyną do paznokci rozdwajających się

Odżywka utwardza płytkę paznokciową, zmniejsza łamliwość paznokci oraz hamuje ich rozdwajanie. Zawiera keratynę, witaminę E, d-panthenol, olejek z pestek moreli oraz filtry UV.

niezła

A ja dobrze wspominam tę odżywkę. Wspomogła moje paznokcie, które rozdwajały się aż do połowy płytki i w dodatku wpłynęła na ich szybszy wzrost. Rozdwajanie zostało znacząco zredukowane. Ja stosowałam na odżywkę lakier, który trzymał się na niej całkiem dobrze i nie potwierdzam schodzenia płatami ani też tego jakoby odżywka jakoś tam wyjątkowo śmierdziała.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

raczej nie

odżywka ok, ale tylko na pierwszych kilka dni. Potem szybko zasycha w pojemniczku, ciężko się rozprowadza po płytce. Zapach jest bardzo ciężki, ciężko się go pozbyć w pokoju. Niestety nie jest nawet trwała. Szybko się kruszy i schodzi płatami. Ja szukam czegoś lepszego.

Kiepściutko..

Niestety rozczarowanie. Nie pomaga na rozdwajające się paznokcie, zero właściwości odżywczych, bardzo szybko odpryskuje, została 1/3 a już zasycha w buteleczce. Nawet jako bezbarwny lakier nie posłuży, bo zbyt szybko schodzi. Nie polecam.

Makijaż MaxFactor

Wszystko w niej jest średnie

Kupiłam ją kiedyś w drogerii i nie rozczarowała mnie, ale też nie zachwyciła. PLUSY: opakowanie - dobrze się zakręca, nie zasysa, jest poręczne; konsystencja - nie za rzadka, nie za gęsta, umożliwiała poprawki jeszcze chwilę po nałożeniu; połączenie jakość-cena; po użyciu paznokcie ładnie błyszczące, z czasem rzeczywiście nieco wzmocnione, mniej rozdwajające się; wydajność - miałam ją bardzo długo. MINUSY: zapach - zbyt intensywny, nieprzyjemny; trwałość - średnia, ale więcej niż jednodniowa; pędzelek - jego pojedyncze "włoski" rozłaziły się w różne strony, trochę za cienki; efekt stosowania był średni - było widać, że odżywka coś tam robi z paznokciami, ale jednocześnie nie była to długotrwała, czy bardzo widoczna poprawa; końcówkę ciężko było wydostać z opakowania; gdy w opakowaniu zostało jej około 5% odżywka szybko zgęstniała. PODSUMOWUJĄC: nie odradzam zakupu tej odżywki. Gdybym ją zobaczyła w promocji za 3-4 zł to sama bym ją jeszcze kupiła. Ale świetne różowe serum Wibo kosztuje ok. 5 zł, więc odżywki Delii za cenę ponad 6 zł na pewno już nigdy nie kupię.

Używam tego produktu od: miałam ją ok. 2 lata temu

zdecydowanie nie polecam

Ta odżywka ma same wady. Po pierwsze i najwazniejsze strasznie sie łuszczy. Nie wazne że pomaluje się ją na odtłuszczone paznokcie, nie ważne ile warstw, łuszczy się, schodzi płatami nawet tego samego dnia, kiedy sie pomaluje paznokcie. Wtedy trzeba wszystko zmywać i zmywacz robi swoje. Ze względu na tak niską trwałość trudno dopatrzeć się jakichkolwiek właściwości odżywczych na rozdwajające się paznokcie. Naprawdę szkoda pieniędzy!

Używam tego produktu od:mam ok roku bo nie uzywam

śmierdziuch

Miałam ja dawno temu ale do dzis pamiętam jej smód, nie taki"lakierowy" ale typowy smród czegoś psującego się..blee.Ale zauważyłam,że inne odżywki z keratyną cuchną tak samo, keratyna ma to do siebie:)Poza tym to nie zauważyłam polepszenia stanu paznokci..a rozdwajają mi się mocno:(Szybko schodzi z paznokci i trzeba go często zmazywać a zmywacz do paznokci jeszce bardziej wysusza, wieć raczej bez sensu ta odzywka.Ja bynajmniej nie polecam.Mam olejek z liści herbaty i drzewa indyjskiego tej samej firmy i daje lepsze efekty przy regularnym stosowaniu.

Używam tego produktu od:kiedys
Ilość zużytych opakowań:1 cale