HiPP, Babysanft, Pielęgnacyjny płyn do kąpieli (stara wersja)

HiPP, Babysanft, Pielęgnacyjny płyn do kąpieli (stara wersja)

Dobrze tolerowany przez skórę – potwierdzone dermatologiczne.
Bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE).
bez olejków eterycznych – niektóre z nich mogą być przyczyną alergii
bez barwników
bez substancji konserwujących
bez dodatku mydła, zawiera wyjątkowo łagodne substancje myjące, nie podrażnia oczu
bez emulgatorów PEG

pielęgnujące
zapachowa, hipoalergiczna
płyn
normalna, wrażliwa

Sprawdza się przy rocznym dziecku

Płyn pięknie pachnie i ma fajny skład, wiec robiłam do niego kilka podejść, niestety mojego niemowlaka koszmarnie przesusza po każdej kąpieli z tym płynem. płyn wytwarza mocną pianę.

Edit
Synek wyrósł i teraz jak kapiemy go już w dużej wannie płyn przestał przesuszac skore - może kwestia większej odporności skory niż w okresie noworodkowo-niemowlęcym i większego rozwodnienia płynu w dużej wannie

Dobry, nawilżający płyn, który nie szczypie w oczy

Największą zaletą płynu jest jego delikatne ale skuteczne działanie. Ma dobry skład. Bez obaw można nim myć całe ciało i buzię dziecka. Nie podrażnia skóry. Dobrze się pieni, wystarczy niewielka jego ilość żeby wanna była pełna piany. Ma zapach, który mi kojarzy się z małym bejbikiem, choć nie każdemu może pasować. W przypadku dużych problemów z suchą skórą może nie być wystarczający.

Delikatny płyn do kąpieli

Świetny płyn do kąpieli mała ilość tworzy duża ilość piany co mnie miło zaskoczyło a to oznacza że płyn jest bardzo wydajny jest średniej konsystencji ma zapach typowy do dziecięcych kosmetyków jest bardzo delikatny pielęgnuje skórę oraz delikatnie ją nawilża płyn nie szczypie w oczy można go również użyć do mycia bardzo dobrze oczyszcza i odświeża skórę ładna i miła dla oka butelka z zamknięciem typu klik często jest na promocji kupiłam w rossmanie polecam dla dzieci i dorosłych

Świetny skład, dobre działanie - idealny od 1-go dnia życia!

Płyn do kąpieli marki Hipp kupiłam dla mojego malutkiego synka. Wcześniej używałam Weledy i byłam zachwycona, jednak postanowiłam zamienić na coś tańszego i dostępnego stacjonarnie. Najważniejszym kryterium wyboru był dla mnie skład, by nie drażnić skóry maluszka zbędnymi chemikaliami, a w tym kosmetyku jest on absolutnie bez zarzutu. Mamy tutaj tylko łagodne substancje myjące oraz składniki pielęgnacyjne, m.in. ekstrakt ze słodkich migdałów, glicerynę czy witaminę E. Ogromny plus za brak sztucznych konserwantów, barwników i innych zbędnych dodatków.
Produkt upolowałam w Rossmannie na promocji w cenie około 15 złotych za pojemność 350 ml. Specyfik zamknięty jest w butli na zatrzask. Konsystencja jest niezbyt gęsta, bez problemu można ją wydobyć z opakowania. Jedyne, co niezbyt mi się podoba to zapach - jest dla mnie zbyt intensywny, na szczęście nie utrzymuje się na skórze maluszka długo. Wystarczy niewielka ilość produktu, by dokładnie umyć malca - kosmetyk dość mocno się pieni. Poza tym płyn rzeczywiście jest łagodny dla oczu - nawet gdy przypadkowo woda z jego dodatkiem dostała się do nich, nie wywołało to ze strony synka żadnej reakcji. Mimo że nie jest dla nich dedykowany, służy również włosom - są one mięciutkie i nawilżone, dokładnie tak samo jak skóra. Po myciu tym płynem nie trzeba nawet stosować żadnej oliwki, tak gładziutkie jest ciałko.
Podsumowując, jest to kosmetyk delikatny dla skóry, który ją pielęgnuje bez reakcji uczuleniowych, ze świetnym składem i bardzo wydajny, więc nie mogłabym nie być na tak! Jedynie zapach do zmiany, poza tym jest perfekcyjnie.

Fajny produkt

Plyn ma dobry skład. Jego konsystencja jest dość gęsta dzięki czemu można stosować go również jako żel pod prysznic. Dobrze się pieni, ma delikatny subtelny zapach, nie szczypie w oczy. Stosuję go do mycia całego ciała łącznie z twarzą i nie zauważyłam efektu wysuszenia po jego zastosowaniu. Jest wydajny i w dobrej cenie. Kupuję go gdy jest na promocji w rossmannie.

Delikatny dla skóry niemowlęcia

Płynu używamy od około 2 miesiąca życia naszego synka.
Płyn posiada ładną butelkę ze szczelnym zamknięciem. Konsystencja produktu jest dosyć gęsta. Płyn posiada niezwykle przyjemny zapach.
Cena niska, zaś produkt bardzo wydajny. Wystarczy jego niewielka ilość aby wytworzyć pianę.
Płyn odkąd go stosujemy ani razu nie wywołał jakichkolwiek podrażnień. Skóra po umyciu jest przyjemna w dotyku, nawilżona, pięknie pachnie.
Na opakowaniu producent pisze, że produkt nie szczypie w oczy. Na początku nie chciało mi się w to wierzyć, ale odkąd maluszek jest dość ruchliwy w wanie i piana non stop trafia do oczu stwierdzam, że rzeczywiście nie szczypie. Oczy nie są zaczerwienione, a mały nie płacze.
Skład przyzwoity, fajnie, że zawiera wyciąg z migdałów, który jest polecany dla skóry niemowląt.
Bardzo polecam. Jest to kosmetyk, który towarzyszy nam w codziennej pielęgnacji i zagości pewnie na dłużej.

Naprawdę warto

Ten płyn stosuję zamiennie z żelem do mycia ciała i włosów Hipp.

Płyn ma fajną, gęstą konsystencję. Już niewielka ilość sprawia, że w wodzie tworzy się chmurkowa pianka. Jest bardzo wydajny. Nie podrażnia i nie wysusza skóry. Skład jest bezpieczny dla małego dziecka.

Zapach bardzo delikatny charakterystyczny dla marki... Taki bobaskowy :)

Podobnie jak żel do mycia ciała i włosów pozostanie z moim dzieckiem na dłużej.

Polecam wszystkim przyszłym mamom!

Sama kiedyś starałam przed dylematem: "jaki kosmetyk do mycia maluszka wybrać?". Czytałam różne recenzje, analizowałam składy, porównywałam właściwości... I zdecydowałam się na HiPP. To był strzał w 10! Skąd o tym wiem? Bo kiedyś zgrzeszyłam, kupiłam inny płyn do kąpieli konkurencyjnej firmy i u swojej kilkumiesięcznej córki zauważyłam dziwne suche "placki" na skórze - wiec wszczelam alarm: pediatra, alergolog, dermatolog... Każdy mówil co innego, a ja zmienilam płyn do kąpieli, ponownie na HiPP i problem zniknął po kilku dniach!:) Zostalyśmy od tego czasu totalnie wierne temu kosmetykowi, gdy pojawił się drugi maluszek także kąpałam go od pierwszych dni w tymże płynie i tak samo się sprawdził. Nie ma sensu szukać dalej;)

Ekstra!!

Płyn do kąpieli ma.bardzo dobry skład! Pięknie pachnie, ladnie się pieni .. przede wszystkim nie podraznia ani nie podraznia skóry. Córkę kapiemy od pierwszych dni i jesteśmy bardzo zadowoleni . Minusem może być cena , ale często są promocję w Rossmanie.

Odpowiedni dla niemowlaków

Płyn ma bardzo dobry skład. Jest pozbawiony parabenów, substancji zapachowych, silikonów, barwników i mydła, a mimo to bardzo dobrze się pieni i ma delikatny zapach. Nie wysusza delikatnej skóry dziecka, nie podrażnia i nie zostawia tłustej warstwy. Nadaje się idealnie do pielegnacji od pierwszych dni życia. Staly bywalec naszej łazienki.

Najlepszy

Zaczęliśmy stosować płyn do kąpieli Hipp zaraz po używniu Emolium. Bałam się tej zmiany, ale nie było czego. Płyn jest delikatny, dobrze zmywa brudek, nie podrażnia i jest bardzo wydajny. Posiada naturalne składniki. Szczerze polecam!

Polecam !

Płyn do kąpieli którego używałam od 1 dnia narodzin mojego dziecka sprawdził się idealnie. Nie uczula, nie podrażnia. Ładnie oczyszcza skórę, jest wydajny i w dobrej cenie. Subtelny zapach, fajna poręczna butelka. Dobrze dostępny w prawie każdej drogerii. Warto kupić i wypróbować !