Soft & Silky, Gentle Body Scrub (Delikatny krem ścierający do ciała)

Soft & Silky, Gentle Body Scrub (Delikatny krem ścierający do ciała)

Zawiera drobno pokruszone pestki oliwek, które złuszczają naskórek oraz proteiny jedwabiu wygładzające skórę. Po użyciu peelingu skóra robi się bardzo przyjemna w dotyku: miękka i aksamitna.

2 *

Krem wcale nie jest delikatnym kremem ścierającym do ciała - jego drobinki są bardzo ostre, na dodatek jest ich w nim bardzo mało. Nie jest w stanie zastąpić 'prawdziwego' peelingu - nie złuszcza martwego naskórka, natomiast może skórę nieco podrażnić.
Ciało po jego użyciu jest przyjemne w dotyku i ładnie pachnie.
Szkoda tylko, że tak krótko można się cieszyć tym efektem - krem jest bardzo niewydajny, a na dodatek zamknięty w opakowaniu o straszliwie małej pojemności.

Używałam tego kosmetyku przez miesiąc/ ilość zużytych opakowań: 1

Tak, ale ...

Ogólnie jest fajny, to znaczy ładnie wygładza skórę, przyjemnie pachnie, nawilża. Ale minus - i dla nie ma to ogromne znaczenie - strzasznie się go wyciska z tuby. Do tego stopnia jest to tragiczne, że odcięłam górę i przełożyłam go do słoiczka. Zużyję go do końca, bo działanie ma przyjemne, ale nigdy już nie kupię, właśnie przez konsystencję :-(

tak, ale...

Peeling wcale nie jest delikatny (jak sugeruje nazwa), moim zdaniem jest dosyć ostry. Mi to nie przeszkadza. Zapach przyjemny (taki jak ma cała seria), wogółe się nie pieni (ale to nie jest istotne). Średnio wydajny. Skóra jest po nim gładka i miła w dotyku i delikatnie pachnie. Duży minus za bardzo gęstą konsystencję przez co trudno się wyciska mazidło z opakowania. Raz za mocno nacisnęłam tubkę i teraz mi leci dwoma dziurkami, bo góra opakowania pekła. Poszukam innego peelingu... Ilość zużytych opakowań 1

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

niespecjalny

Słabo ściera naskórek, jest zbyt kremowy, ciężki do spłukania.Ładnie za to pachnie i jest wydajny, jednak to za mało, bym chciała go kupić raz jeszcze.

bardzo dobry

Naprawde dobry peeling, usuwa zrogowaciały naskórek, bardzo dobrze wygładza skórę, pozostawia ją jedwabiście gładką i miękka w dotyku. <BR>Pomimo wyraźnie wyczuwalnych zmielonych pestek, nie podrażnia skóry. Nie wysusza.<BR>Jedynym minusem jest to, że ciężko go wycisnąć z tubki...

polecam

Jeden z lepszych peelingów jakie miałam. Bardzo dobrze usuwa zrogowaciały naskórek. Jest przy tym dość wydajny.

Bardzo dobry

W widoczny sposób wygładza skórę.Znakomicie usuwa zrogowaciały naskórek na kolanach i łokciach. Sprawia, że balsam lub mleczko do ciała szybciej się wchłaniają. Poprawia również koloryt skóry. Polecam przed zastosowaniem samoopalacza - rozprowadzi się równomiernie i brązowy odcień skóry będzie się dłużej utrzymywać.