BlanX, Classic White (Pasta do zębów wybielająca)

BlanX, Classic White (Pasta do zębów wybielająca)

BlanX Classic White jest pastą do zębów zawierającą w swoim składzie porost islandzki (płucnicę lekarską), monofluorek fosforanowy sodu oraz fluorek sodu. Aktywne współdziałanie tych składników pozwala skutecznie zapobiegać tworzeniu sie płytki bakteryjnej, chroniąc zęby przed próchnicą i kamieniem nazębnym przywracając im naturalną biel.
Naturalne działanie pasty BlanX Classic White likwiduje głębokie osady bakteryjne znajdujące się w przestrzeniach miedzyzębowych i dzięki aktywnemu współdziałaniu swych składników, uwalnia przy kontakcie ze szkliwem, aktywne molekuły działające bakteriobójczo. Mechanizm działania porostów islandzkich (płucnicy lekarskiej) polega na głębokiej penetracji zębodołu, usuwaniu resztek pokarmów, bakterii, osadów spowodowanych przez używki, oraz wszelkich innych zanieczyszczeń, pomagając zębom odzyskać naturalną biel.
BlanX Classic White to pierwsza ochronna, kosmetyczna pasta do zębów. dzięki zawartości dwóch jonów fluoru oraz wyciągu z porostu islandzkiego, który niszczy bakterie typu streptococcus mutans, będące główną przyczyną próchnicy.

ochronne
z fluorem

Naturalna pasta wybielajaca

Kupiłam pastę ze względu na polecenie dentystki. Powiedziała mi ze jesli chce wybielać zeby to tylko ta pasta bo nie uszkadza szkliwa ( naturalny skład). Promocja w super pharmie była wiec zakupiłam. Dziwne opakowanie jak na pastę. Zamiast tubki mamy opakowanie jak do pianki do twarzy. Naciskamy przycisk na szczycie walca i mamy produkt. Pasta bardzo szybko sie skończyła, nie wiem czy idiotyczne opakowanie nie pozostawiło czasem w środku sporo produktu niewykorzystanego. Działanie mizerne. Nie zauważyłam wybielenia. Lepiej zastosować juz zwykły i prosty węgiel.

Nie polecam

Serio wybielająca?

PLUSY:
+ Wygodna tuba, dozowanie łatwe i pasta nie ucieka,
+ Wydajność.

MINUSY:
- Cena zawyżona co do jakości,
- Średnia dostępność,
- Nie wybiela,
- Nie pieni się przez co mycie zębów jest szorstkie i nie miłe.

PODSUMOWUJĄC nie polecam!

szału nie ma

Pasta nawet wybiela ale nie daje maksymalnego uczucia świeżości w dodatku nie chce się pienić co dla mnie jest koniecznością :) wolę tańszą Colgate Max White One Active

depilacja ciąża

Zecydowanie mój typ

Pasta jest moim numerem jeden. Poleciła mi ją moja dentystka jakieś 2lata temu za co jestem jej ogromnie wdzięczna. 2-3lata temu wybielałam zęby Białą Perłą - osiągnęłam super efekt, jednak podczas wizyty u dentysty usłyszałam, że nie powinnam już wybielac zębów bo może mi to szkodzic na szkliwo. I wtedy pani poleciła mi tą pastę, jako że jest na bazie naturalnych składników. Kupiłam i był to super wybór. Używam od około 2lat (w połączeniu ze szczoteczką elektryczną) i jestem bardzo zadowolona. Efekt wcześniejszego wybielania super się utrzymuje w dalszym ciągu. Co chwilę słyszę pozytywne komentarze na temat moich zębów :D I ciągle ktoś pyta co robię że mam takie zęby :)
Minusem jest dla mnie słaba wydajnośc pasty a cena jednak wygórowana, chociaż na promocji kupuję za 16,99. Jednak za taki efekt cena nie ma znaczenia :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Nie wybiela

Stosowałam pastę dosyć długo i regularnie, do tego posiadam szczoteczkę soniczną, która powinna zmaksymalizować efekt wybielenia. Ale niestety nie zauważyłam żadnej poprawy, moje zęby miały taki sam odcień, jak na początku - przed użyciem pasty. Produkt usuwa jedynie miejscowe, krótkotrwałe przebarwienia między innymi po herbacie czy owocach. Poza tym pasta ma bardzo słodki smak, który mi osobiście nie odpowiada.

Używam tego produktu od: używałam 3 miesiące

Polacam

Używałam już dużo past wybielających jednak w porównaniu z innymi nie podrażnia tak dziąseł jak inne pasty a efekt bieli jest naprawdę dobry:) jednak moje zęby nie należą do bardzo żółtych i są podatne na środki wybielające. Jak dla mnie rewelacja nie dość, że delikatna to nie wyżera dziąseł jak inne i pozostawia efekt bieli:)

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

nie kupię

Kupiłam za niecałe 20 zł, a są i droższe. Przy okazji nabyłam kilka roznych past o dzialaniu wybielajacym i porównuję. Z blanxa na pewno zrezygnuję, Niby to classic, a nie white ale od zawsze slyszalam, ze blanx taki profesjonalny i wybierla. Guzik. Na czele u mnie jest clynomyn dla palaczy - rewelacja, I jest o polowe tanszy, a efekt widoczny po 1-2 myciach. Szorowalam blanxem np po piciu kawy , herbaty i nei widze by tak dobrze oczyszczal. Poza tym opakowanie jest naprawde beznadziejne, nakombinowali z wyciskaniem poprzez duszenie korka i raz ze pasta nie chce wyłazic, dwa za kazdym razem mysle ,ze mechanizm sie złamie. Zuzyję, na pewno wiecej nie kupię. Nie polecam

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jeszcze pierwsze

Czemu nie

Można powiedzieć, że jestem zadowolona. Dużym plusem jest to, że jest niesamowicie wydajna, a w aptece ożna ją kupic (u mnie przynajmniej) za ok. 20 zł ;) co do poprawy kolorytu zębów, czyli głównego działania to nie jest rewelacyjna. Po pierwszych myciach być może, ale pózniej nie widziałam dużego efektu.

Świetna..

Od dwóch lat jestem użytkownikiem pasty Blanx i muszę stwierdzić, że jest rewelacyjna. Po kilku miesiącach zauważyłam poprawę koloru zębów. Kiedyś paliłam papierosy i wciąż niestety piję dużo kawy, mimo tego moje zęby są bialutkie ( nie wybielałam nigdy u stomatologa) . Pasta jest wydajna, ma przyjemny, odświeżający zapach. Cena niestety nie jest najniższa, ale zęby ma się na całe życie, więc warto zainwestować w dobrą pastę.

Ilość zużytych opakowań: dużo, nie pamiętam

świetny

Jest niesamowita używam jej z przerwami od kilku lat. Wszyscy mnie się pytają czy wybielałam zęby u dentysty. Próbowałam różnych past wybielających z różnym skutkiem, jednak zawsze wracałam do tej pasty.

- usuwa przebarwienia dając efekt jaśniejszych zębów
- jest stosunkowo tania
- bardzo wydajna

Jedynym minusem dla mnie jest mało praktyczne opakowanie.

Mimo tego minusa nadal będę kupowała tę pastę.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

Blanx przywraca blask

Kupiłam okrzykniętego Blanxa za 16zł na promocji w SP, pamiętam jak dziś.
Efekty były zauważalne już od pierwszego dnia. I aż po ostatni.
Używałam niewielu past wybielających, bo mam bardzo wrażliwe zęby, dlatego moje wybory nie rodzą się z przypadku, i dlatego z czystym sercem mogę polecić właśnie klasyczny Blanx, za jego delikatność i efektywność, i Email Diamant za natychmiastowe wybielenie optyczne.
Wracając do samego Blanxa, lubię w nim smak i to jak się pieni, bo pieni się bardzo dobrze, przez co mamy wrażenie lepszego oczyszczenia zębów.
Natychmiast po myciu zęby odzyskują blask, wyglądają na bielsze, zdrowsze, ładniejsze.
I piszę to nawet jeżeli nie używam go regularnie, a raczej doraźnie. Każdego dnia rano i przed wyjściem, mieszam pastę ziołową - mocno odświeżającą z Blanxem i tą mieszanką myję zęby, i jestem w 100% zadowolona. Bo według mnie efekt widać już po jednym myciu, dlatego ośmielam się stwierdzić, że przy zalecanym przez producenta stosowaniu przynosi naprawdę dobre efekty.
Dlaczego więc piszę, że był delikatny dla moich wrażliwych zębów? Ponieważ zaraz po zakupie rzeczywiście używałam go bez przerwy przez 2 tygodnie i nie zaszkodził mi w najmniejszym stopniu.
Wychodząc jednak z założenia \'przezorny zawsze ubezpieczony\' przestałam jej używać codziennie, z obawy o moje słabe zęby, bez Elmexa nie wiem ile dałyby radę. Także myję zęby 3 pastami na zmianę :) Ale do Blanxa na pewno jeszcze wrócę. Szczególnie na promocji.

Używam tego produktu od: roku z przerwami

Bardzo dobra pasta

W mojej opinii pasta Blanx Classic jest jedną z najlepszych past wybielających na polskim rynku. Na uwagę zaluguję również Elmex.

Stoduje pasty z serii blanx już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Kiedyś kupiłam na saluti.pl, ale trochę w innym opakowaniu. Teraz często kupuję również w aptece.

Produkt godny polecenia!

Używam tego produktu od: 2010