BlanX, Blanx Med, Pasta wybielająca `Białe zęby`

BlanX, Blanx Med, Pasta wybielająca `Białe zęby`

Cena już od 16,41 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowej generacji pasta do mycia zębów Blanx Med `Białe zęby` o przedłużonym działaniu wybielającym, zawierająca wyciąg z porostu islandzkiego w mikrosferach (kapsuły nośnikowe), które zapewniają przedłużone działanie wybielające produktu, dzięki stopniowemu uwalnianiu z mikrosfer substancji aktywnych. Technologia mikrosfer umożliwia równoczesne przedłużenie działania wybielającego i ochronnego pasty. Blanx Med `Białe zęby` nie tylko nie ściera szkliwa, ale działa kosmetycznie zapobiegając powstawaniu przebarwień zębów, a jednocześnie chroni strukturę zęba przed negatywnym działaniem bakterii.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, PEG-32, Cellulose Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Xylitol, Mentha Piperita Oil, Aroma, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Sodium Monofluorophosphate (0,8%), Sodium Fluoride (0,08 %), Sodium Saccharin, Titanium Dioxide, Anethole, Menthol, Methylparaben, Propylparaben, Eugenol, Limonene, Cl 74260. (30.04.2010)

Cena: ok. 20zł / 75ml

Polecam ! wybiela zęby

Kupiłam ten produkt, dokładnie miesiąc temu, zachęcona dobrymi opiniami i nie żałuje decyzji. W 100% polecam.

Moje zęby nie były bardzo żółte, po prostu chciałam poprawić ich wygląd, pasta Blanx spełniła moje oczekiwania. Efekty widoczne były już po tygodniu użytkowania. Moje zęby są jaśniejsze, dodatkowo pozbyłam się kilku plam, spowodowanych próchnicą. Pasta jest bardzo wydajna, kupiłam większe opakowanie 100 ml, używam go od miesiąca i jeszcze nie skończyłam całego (myję zęby 3 razy dziennie). Na pewno kupię następne!

Za pastę zapłaciłam 32 zł i uważam że jest ona warta tej ceny.

Plusy
+ wybiela zęby, eliminuje plamy
+ jest wydajna
+ nie podrażnia
+ ma przyjemny smak
+ do opakowania dołączony jest wskaźnik bieli

Minusy
- pasta bardzo mało się pieni, jest bardzo płynna
- moim zdaniem opakowanie, osobiście wole tradycyjne tubki

Ilość zużytych opakowań: nie całe duże opakowanie 100 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966511].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepsza pasta wybielająca

Wypróbowałam większość wybielajacych past do zębów i ta jest zdecydowanie najlepsza. Moim zdaniem efekty widać już po tygodniu stosowania. Cena wysoka, ale warto.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934607].usefull || 0 }}% pomocna.

Super pasty

Pasty marki Blanx są rewelacyjnym produktem na polskim rynku.
Te włoskie pasty świetnie wybielają i nadają poczucie długotrwałej świeżości. Dostępne w drogeriach internetowych. Najprościej znaleźc wchodząc na porównywarki cenowe.

Polecam pasty tej marki a w szczegolnosci Blanx Classic.

Używam tego produktu od: 2009

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902975].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja czego nie wolno

Nie wybielająca, do mycia - super!

Pastę kupiłam, aby przywrócić dawną biel moim zębom..

Plusy:
+ rewelacyjnie myje zęby! pod tym względem to najlepsza pasta jaką miałam
+ bardzo wygodne opakowanie, które opróżnimy do końca dzięki pompce tłokowej
+ dostępność

Minusy:
- nie wybieliła moich zębów.. za to tylko 3 gwiazdki
- cena!!
- bardzo niewydajna! starczyła mi chyba na ok 2tyg używania rano i wieczorem gdzie np. colgate max white one starcza mi na miesiąc a ma tę samą pojemność!

Ogólnie to pasta myje zęby super, czuć świeżość i zęby są super gładkie!! Jeśli kosztowałaby połowę ceny to stosowałabym ją do codziennego mycia, niestety jest zbyt droga i niewydajna..

Używam tego produktu od: parę mies temu przez 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 75ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[892400].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemna w stosowaniu

Skuszona reklamami w gazetkach zakupiłam pastę Blanx. Zawsze stosowałam Colgate oraz Blend-a-med. Odnośnie wybielania - raczej nie poraża efektem. Ale jednocześnie w ogóle nie zraża mnie do stosowania dalej tej pasty. Świetna konsystencja, przyjemnie się szczotkuje ząbki, bardzo odświeżająca oddech. Nie podrażnia dziąseł.

Cena produktu przystępna jak na pasty z cyklu "wybielanie".

Wracając do efektów wybielania, jestem zdania, że żadna pasta rynkowa nie da spektakularnego efektu.

W rezultacie polecam!

Używam tego produktu od: 3 miesięsy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[870269].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomaga utrzymać efekt wybielania lub usunąć przebarwienia

Moje zęby faktycznie są trochę jaśniejsze, ale jak wiadomo, nie wybielimy zębów sposobami domowymi mocniej, niż do koloru kości.
Tak, pasta usunie przebarwienie, ale nie nastawiałbym się na efekt "wow" i perłowej bieli.
Ot, dobra pasta, która utrzyma kolor zęba. Warta polecenia.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[868230].usefull || 0 }}% pomocna.

podtrzymuje naturalną biel

Jak wiadomo, nie każdy może sobie pozwolić na śnieżnobiałą biel. wszystko zależy od koloru kości.
Ponad rok temu zakończyłam kurację Białą Perłą. Od tamte pory stosowałam zwykłe pasty wybielające, ale zauważyłam, że zęby zaczynają żółknąć. postanowiłam wypróbować Blanx. i okazało się to strzałem w dziesiątkę. pasta nie do końca wybiela, lecz usuwa przebarwienia. dzięki niej wydobyłam biel, którą wcześniej osiągnęłam za sprawą Perły... ma przyjemny słodkawy smak.
polecam osobom, które są po wybielaniu i chcą podtrzymać biel swoich zębów :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[829767].usefull || 0 }}% pomocna.

Sprawdziła się!

PLUSY:
- wygodne opakowanie i estetyczny design
- pasta świetnie i długotrwale odświeża
- dobrze się pieni
- delikatnie wybiela, likwiduje przebarwienia oraz podtrzymuje biel
- ma przyjemny smak
- wydajność

MINUSY:
- cena

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[819550].usefull || 0 }}% pomocna.

zwykła pasta

Zwykła pasta niewybielająca. Droga.

Wcześniej używałam wersji "anty osad" i widziałam efekt, dlatego poprosiłam w aptece o większą tubkę i nie zauważyłam, że dano mi tą wersję. Pasta czuje się świeżo, zębów nie drażni, ale nie robi nic czego nie robiłaby zwykła pasta za 3 złote.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815387].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielki zawód

Kupiłam w aptece za 30 zł. Miałam nadzieję, że pasta za taką cenę naprawdę będzie coś warta. Nie liczyłam na to, że po niej będę miała śnieżnobiałe ząbki, ale miałam chociaż nadzieję, że odrobinę je wybieli. Tymczasem ona nie zrobiła kompletnie nic. Zero jakiegokolwiek efektu wybielającego. To zwyczajna pasta. Dodatkowo cała tubka skończyła się w ekspresowym tempie.
Jedynym plustem było opakowanie, któro było dość wygodne i pomysłowe.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815383].usefull || 0 }}% pomocna.