Polecamy: 3 DNI DO BIELI

BlanX, Blanx Med, Pasta wybielająca `Białe zęby`

BlanX, Blanx Med, Pasta wybielająca `Białe zęby`

Cena już od 16,18 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowej generacji pasta do mycia zębów Blanx Med `Białe zęby` o przedłużonym działaniu wybielającym, zawierająca wyciąg z porostu islandzkiego w mikrosferach (kapsuły nośnikowe), które zapewniają przedłużone działanie wybielające produktu, dzięki stopniowemu uwalnianiu z mikrosfer substancji aktywnych. Technologia mikrosfer umożliwia równoczesne przedłużenie działania wybielającego i ochronnego pasty. Blanx Med `Białe zęby` nie tylko nie ściera szkliwa, ale działa kosmetycznie zapobiegając powstawaniu przebarwień zębów, a jednocześnie chroni strukturę zęba przed negatywnym działaniem bakterii.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, PEG-32, Cellulose Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Xylitol, Mentha Piperita Oil, Aroma, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Sodium Monofluorophosphate (0,8%), Sodium Fluoride (0,08 %), Sodium Saccharin, Titanium Dioxide, Anethole, Menthol, Methylparaben, Propylparaben, Eugenol, Limonene, Cl 74260. (30.04.2010)

Cena: ok. 20zł / 75ml

Nie wybiela, ale dobrze czyści zęby

Pasty Blanx nie kupuję zbyt często.. są dość drogie jak na pasty, ale raz na jakiś sobie taką sprawię.

Ta konkretna Blanx Med jest dość gęstej konsystencji i posiada małe drobinki, które mają za zadanie dokładnie oczyszczać zęby. Szczotkując nie odczuwam jednak, aby jakoś mocno peelingowały zęby, łatwo się rozpuszczają. Coś co mnie jednak trochę denerwuje to fakt, że sama pasta nie rozpuszcza się do końca.. szczotkuję zęby 3-4 minuty i mimo wszystko wypluwając pianę widzę nie rozpuszczone grudki.. dla mnie to trochę marnowanie produktu, ale co mam zrobić, aby się rozpuszczały? one chyba po prostu tak mają..

Plus to efekt końcowy czyszczenia.. czuję, że są dobrze domyte i gładkie, tu nic złego powiedzieć nie mogę,, no może tylko tyle, że pasta nie wybiela.. ale czy jakaś naprawdę to robi? może prędzej te pasty węglowe, tych to nawet jestem ciekawa :)

Za opakowanie też plus.. wygodna pompka tłokowa to pewność, że produkt będzie wykorzystany do końca bez konieczności wyciskania reszty na siłę.. wystarczy tylko nacisnąć pompkę i pasta sama wypływa. Jest to na pewno forma bardzo higieniczna.

Nie jestem jednak przekonana w 100% do tego produktu, więc nie potrafię powiedzieć czy kupię ją ponownie.. jest dobra, ale bez efektu wow.. a w cenie 25zł mogę mieć moje 2 ulubione pasty Sensodyne z zieloną nakrętką.. u mnie 3/5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549361].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wybiela

Plusy:

+ bardzo podoba mi się opakowanie
+ dostępność

Minusy:
- nie wybiela
- cena, znacznie zawyżona
- strasznie mało wydajny produkt, przy tej cenie wychodzi niesamowita drożyzna

Nie widze niczego niezwyklego w tej paście. Nie zmawierzam więc przepłacać - więcej nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396126].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam ! wybiela zęby

Kupiłam ten produkt, dokładnie miesiąc temu, zachęcona dobrymi opiniami i nie żałuje decyzji. W 100% polecam.

Moje zęby nie były bardzo żółte, po prostu chciałam poprawić ich wygląd, pasta Blanx spełniła moje oczekiwania. Efekty widoczne były już po tygodniu użytkowania. Moje zęby są jaśniejsze, dodatkowo pozbyłam się kilku plam, spowodowanych próchnicą. Pasta jest bardzo wydajna, kupiłam większe opakowanie 100 ml, używam go od miesiąca i jeszcze nie skończyłam całego (myję zęby 3 razy dziennie). Na pewno kupię następne!

Za pastę zapłaciłam 32 zł i uważam że jest ona warta tej ceny.

Plusy
+ wybiela zęby, eliminuje plamy
+ jest wydajna
+ nie podrażnia
+ ma przyjemny smak
+ do opakowania dołączony jest wskaźnik bieli

Minusy
- pasta bardzo mało się pieni, jest bardzo płynna
- moim zdaniem opakowanie, osobiście wole tradycyjne tubki

Ilość zużytych opakowań: nie całe duże opakowanie 100 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966511].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja opóźnianie porostu włosów

najlepsza pasta wybielająca

Wypróbowałam większość wybielajacych past do zębów i ta jest zdecydowanie najlepsza. Moim zdaniem efekty widać już po tygodniu stosowania. Cena wysoka, ale warto.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934607].usefull || 0 }}% pomocna.

Super pasty

Pasty marki Blanx są rewelacyjnym produktem na polskim rynku.
Te włoskie pasty świetnie wybielają i nadają poczucie długotrwałej świeżości. Dostępne w drogeriach internetowych. Najprościej znaleźc wchodząc na porównywarki cenowe.

Polecam pasty tej marki a w szczegolnosci Blanx Classic.

Używam tego produktu od: 2009

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902975].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wybielająca, do mycia - super!

Pastę kupiłam, aby przywrócić dawną biel moim zębom..

Plusy:
+ rewelacyjnie myje zęby! pod tym względem to najlepsza pasta jaką miałam
+ bardzo wygodne opakowanie, które opróżnimy do końca dzięki pompce tłokowej
+ dostępność

Minusy:
- nie wybieliła moich zębów.. za to tylko 3 gwiazdki
- cena!!
- bardzo niewydajna! starczyła mi chyba na ok 2tyg używania rano i wieczorem gdzie np. colgate max white one starcza mi na miesiąc a ma tę samą pojemność!

Ogólnie to pasta myje zęby super, czuć świeżość i zęby są super gładkie!! Jeśli kosztowałaby połowę ceny to stosowałabym ją do codziennego mycia, niestety jest zbyt droga i niewydajna..

Używam tego produktu od: parę mies temu przez 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 75ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[892400].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemna w stosowaniu

Skuszona reklamami w gazetkach zakupiłam pastę Blanx. Zawsze stosowałam Colgate oraz Blend-a-med. Odnośnie wybielania - raczej nie poraża efektem. Ale jednocześnie w ogóle nie zraża mnie do stosowania dalej tej pasty. Świetna konsystencja, przyjemnie się szczotkuje ząbki, bardzo odświeżająca oddech. Nie podrażnia dziąseł.

Cena produktu przystępna jak na pasty z cyklu "wybielanie".

Wracając do efektów wybielania, jestem zdania, że żadna pasta rynkowa nie da spektakularnego efektu.

W rezultacie polecam!

Używam tego produktu od: 3 miesięsy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[870269].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomaga utrzymać efekt wybielania lub usunąć przebarwienia

Moje zęby faktycznie są trochę jaśniejsze, ale jak wiadomo, nie wybielimy zębów sposobami domowymi mocniej, niż do koloru kości.
Tak, pasta usunie przebarwienie, ale nie nastawiałbym się na efekt "wow" i perłowej bieli.
Ot, dobra pasta, która utrzyma kolor zęba. Warta polecenia.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[868230].usefull || 0 }}% pomocna.

podtrzymuje naturalną biel

Jak wiadomo, nie każdy może sobie pozwolić na śnieżnobiałą biel. wszystko zależy od koloru kości.
Ponad rok temu zakończyłam kurację Białą Perłą. Od tamte pory stosowałam zwykłe pasty wybielające, ale zauważyłam, że zęby zaczynają żółknąć. postanowiłam wypróbować Blanx. i okazało się to strzałem w dziesiątkę. pasta nie do końca wybiela, lecz usuwa przebarwienia. dzięki niej wydobyłam biel, którą wcześniej osiągnęłam za sprawą Perły... ma przyjemny słodkawy smak.
polecam osobom, które są po wybielaniu i chcą podtrzymać biel swoich zębów :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[829767].usefull || 0 }}% pomocna.

Sprawdziła się!

PLUSY:
- wygodne opakowanie i estetyczny design
- pasta świetnie i długotrwale odświeża
- dobrze się pieni
- delikatnie wybiela, likwiduje przebarwienia oraz podtrzymuje biel
- ma przyjemny smak
- wydajność

MINUSY:
- cena

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[819550].usefull || 0 }}% pomocna.