Sally Hansen, Lip Inflation

Sally Hansen, Lip Inflation

Pojemność 5,6 g

Wg zapewnień producenta, jest to błyszczyk natychmiast powiększający usta. Pobudzające działanie maksymalnie uwydatnia usta i daje połysk, dzięki takim składnikom jak imbir, cynamon i witamina A i E.

pełniejsze usta

Błyszczyk zakupiłam z ciekawości. I nie zawiodłam się. Moje usta choć z natury nie są małe po dodatkowym zastosowaniu błaszczyka są pełniejsze. Delikatne mrowienie zupełnie mi nie przeszkadza. Polecam.

Używam tego produktu od: sierpnia

Przyzwoicie, jak na taką cenę:)

Nienawidzę błyszczyków. Mam bardzo jasną cerę, wręcz białą świecącą;), więc bez względu na kolor, błyszczyki sprawiają, że moja twarz "świeci" się jeszcze bardziej.

Ten dostałam w prezencie i jestem bardzo mile zaskoczona.

Drażniący cynamon faktycznie sprawia, że usta są lekko powiększone.
Efekt chłodzenia wcale mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie - to całkiem przyjemne:)

Największym zaskoczeniem był jednak odcień, który idealnie pasuje do mojej cery (Sheer Pink). Nie ma też żadnych okropnych drobinek, więc wygląda bardzo naturalnie.

Efekt utrzymuje się dosyć krótko, ale za taką cenę i tak uważam, że warto go wypróbować. Choćby dla zabawy:)

Pachnie obłędnie! Może faktycznie trochę jak Red Bull, ale mi się to baaardzo podoba.

Dla zainteresowanych wspomnę jeszcze, że kiedyś miałam wersję Extreme Lip Inflation i to dopiero było mrowienie... ale błyszczyk faktycznie działał. Powiększał usta dwa razy bardziej od tego.

Świetny.

Na wstępie muszę zaznaczyć, że nie lubię błyszczyków... Ten dostałam w prezencie. Mam transparentny.
Jeśli chodzi o działanie...
DZIAŁA! Naprawdę powiększa usta, ale poprzedzające to mrowienie może przeszkadzać. Zwłaszcza, że baaardzoo chłodzi... Muszę pamiętać, żeby nie użyć go przypadkiem zimą, haha ;)
Usta są pełniejsze i większe, ładnie się błyszczą, a sam błyszczyk jest bardzo trwały :)
Opakowanie bardzo ładne, gustowne, aplikator wygodny.
Jest cudowny, zwłaszcza dla wielbicielek błyszczyków :) Żałuję, że nie dostałam go w jakimś kolorze :(( Ale cóż. I tak jest fajny ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świąteczny makijaż

Naprawde powieksza usta

Kupilam dwa blyszczyki w zestawie w promocji chyba za 1,50 funta. Bylam bardzo pozytywnie zaskoczona. Po pierwsze bardzo fajne kolory, bez zadnych brokatowych drobinek, ktorych niecierpie. Musze przyznac,ze naprawde powieksza usta ale efektem ubocznym tego jest dosc intensywne szczypanie, ktore akurat mnie irytuje. Dosc intensywny zapach, pachnie troche jak redbull:)

Ogolnie bardzo pozytywnie!

Używam tego produktu od: Dwa kolory naprzemiennie od 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

bardzo fajny

posiadam kolorek purple bolt, bezowy kolorek ze zlotymi drobinkami, pachnie odswierzajaco, jest srednio gesty, nie splywa z ust, fajny pedzelek, rzeczywiscie chlodzi usta, ale nie powieksza, pomimo tego bardzo go lubie bo jest drugi co do trwalosci z blyszczykow ktore posiadam w swojej kosmetyczce, na moich ustach utzrymuje sie do 3 godzin, schodzi delikatnie nie zbiera sie w kacikach, ogolnie warto kupic, ja zaplacilam za niego tylko 1 funta, polecam :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, mam ochote na inne kolorki

chłodzący połysk wydatnych ust ;)

Ten błyszczyk kupiłam na allegro po naprawdę okazyjnej cenie. Jestem nim zachwycona, bo pierwszy raz czuję, że kosmetyk do ust robi z nimi naprawdę to, co obiecuje producent. Usta naprawdę wydają się większe! Do tego ten niespotykany chłodzący efekt. Ładny połysk, z trwałością może nie jest najlepiej, ale i tak uwielbiam ten błyszczyk. Aha - mam wersję transparentną :) Polecam!

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1

godny polecenia

kupiłam na allegro za jakieś 10zł, bardzo rzadko używam błyszczyków, nie przepadam za malowaniem ust na codzień. posiadam kolor bezbarwny.

+ śliczny efekt mokrych ust
+ fajnie chłodzi
+ optycznie powiększa
+ nie załamuje się, zostawia na ustach gładką taflę
+ generalnie nie lubię błyszczących ust ale ten efekt mi się podoba :)

- mógłby być trwalszy, no ale to błyszczyk więc to już takie moje czepialstwo
- troszkę się klei

ogółem PLUS :)

Używam tego produktu od: sporadycznie od jakichś 2-3 miesięcy

W mojej czołówce błyszczyków.

Jestem posiadaczką odcienia Sheer Blush.

Dostałam go jako gratis do zakupu na Allegro i (o dziwo!) bardzo się z niego cieszę. Z reguły nie jestem fanką błyszczyków, bo mam problemy z pierzchnącymi wargami a błyszczyki z reguły tylko to pogarszają...

Jednak tutaj bardzo miło się zaskoczyłam.
Lip inflation:

+ bardzo ładnie pachnie
+ ma świetny pędzelek, który ułatwia aplikację
+ kolor w zasadzie bardzo naturalny z delikatnymi drobinkami
+ nie błyszczy się jak niektóre tandetne olejko-błyszczyki, daje bardziej efekt, który nazwałabym efektem "mokrych ust" ;), w każdym razie wygląda bardzo dobrze
+ przede wszystkim nie wysusza moich warg z tendencją do pierzchnięcia
+ przyjemnie mrowi, poprawiając ukrwienie ust, uczucie podobne z Carmexem (którego zresztą uwielbiam).
+ długo się utrzymuje

Ogółem rewelacja!

Jedynym minusem byłaby cena, przez którą sama go nie kupię, chyba, że znajdę gdzieś tanio albo znowu przypałęta się do mnie jako gratis ;).

Zdecydowanie polecam!

tak !

świetny błyszczyk w świetnej cenie, kupiłam go za niecałe 7zł w pepco. pachnie pięknie, nawilża usta wydają sie po nim jakby pełniejsze, nie skleja ich. na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

oj TAK

bardzo lubię :)

po nałożeniu na usta ma się przyjemne wrażenie chłodu^^ na lato będzie IDEALNY a i teraz uwielbiam się nim smarować^^ i smarować i smarować bez końca :D

czy powiększa? może delikatnie przez mrowienie. ogólnie fajny lustrzany blask,
trwałośc charakterystyczna dla błyszczyków :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetny :)

Mam go co prawda od niedawna, ale już stał się moim ulubionym błyszczykiem :D Mimo, iż nigdy nie lubiłam tego uczucia, jakie błszczyki powiększające usta robią, chodzi mi dokładnie o to mrowienie, aczkolwiek ten mnie totalnie zahipnotyzował i używam go baaardzo często. Mam kolor ten delikatnie różowy. Usta wyglądają cudnie :) Drobinki które się błyszczą dają swietny efekt. przyjemnie się go nakłada. Wart swojej ceny :)

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie normalna wiekość

Rewelacja!

Z czystym sumieniem mogę polecić ten błyszczyk. To jest nalepszy produkt z tej kategorii, jaki miałam.

Plusy:

+ długo utrzymuje się na ustach
+ piękny zapach (faktycznie nieco przypomina Red Bulla)
+ daje bardzo przyjemny efekt chłodzenia na ustach - idealny na lato

Minusów, jak dla mnie, nie ma ŻADNYCH! :)

Nie wiem ile kosztuje teraz w Polsce, ale w Anglii udało mi się dostać zestaw trzech sztuk za 4 GBP, więc jestem baaaardzo zadowolona. Ten błyszczyk na pewno zostanie ze mną na długo. ;)

Używam tego produktu od: Roku.
Ilość zużytych opakowań: Dwa.