Thin Lip Collagen Boost (Błyszczyk powiększający usta)

Thin Lip Collagen Boost (Błyszczyk powiększający usta)

Pojemność 8,5 g

Specyfik ponoć zwiększa pełność warg, redukuje drobne linie i poprawia kontur ust. Pobudzające działanie collagenu maksymalnie uwydatnia usta i sprawia, że są one pełniejsze. Olej sojowy i witaminy zadbają o zdrowy wygląd warg. Sensacyjne działanie tego produktu potwierdziły badania dermatologiczne.

Wyrzucone pieniążki

Kosmetyk w żaden sposób nie spełnia obietnic zawartych w opisie. Nie nawilża,usta nie są pełniejsze.Całe żecie ubolewałam nad swoimi wąskimi ustami ,a na błyszczyki powiększające wydałam majątek..nie działa żaden,po kilku latach testów mogę to powiedzieć wszem i wobec. Odważyłam się i zdecydowałam na wizytę w gabinecie med.est. Zdecydowałam się na Juvederm 0,5 ml.Usta są piękne,nawilżone ,naturalne...wbrew temu co pisze producent nie 8 miesięcy ale już 2 lata. Za 0,5 ml zapłaciłam około 600zł co daje średnią 25 zł miesięcznie..więc nie jest to wcale wydatek większy niż błyszczyk.

Używam tego produktu od: 1 misieąc
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Nie polecam

Szkoda, że nie przeczytałam recenji tego produktu przed jego kupnem.
Teraz wiec musze podpisać nie pod tymi niepochlebnymi recenzjami, produkt nie spełnia obietniec producenta!

- nie powiększa ust! - "maksymalnie uwydatnia usta i sprawia, że są one pełniejsze" - no prosze....
- nie nabłyszcza! ciężko go w mojej opini nazwać \\\'błyszczykiem\\\', a jeśli już to baaaardzo na wyrost
- dziwna konsystencja - troche rozwodnionego balsamu, dlatego też ciężko o efekt nabłyszczenia godny błyszczyka
- mało trwały!

Sprawdza się jako doraźne mazidło do ust, używam jak zwykły balsam nawilżający - i tu nawilżenie jest, ale nie możemy mówić o jakimś długotrwałym efekcie nawilżającym.

Niektóre dziewczyny pisały, że wręcz wysusza - ja tego u siebie nie zauważyłam.

Poniżej przeciętnej.

Ot zwykły balsamik.

Tragedii nie ma bo zapłaciłam za niego 12 zł na allego przy okazji jakiegoś zamówienia, ale za 30 zł naprawde nie warto dziewczyny bo nawet ładnie nie nabłyszcza.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

trzymajcie się od niego z daleka!

Rzadko trafiam na totalne buble kosmetyczne, a ten produkt (błyszczyk???????) z pewnością może zaliczyć się do tej kategorii.

Krótko mówiąc nie spełnia ŻADNYCH obietnic producenta, nie zachowuje się nawet jak zwykły błyszczyk.
-fatalna konsystencja (uwidacznia każdą bruzdkę na wagrach)
-nie nawilża, nie natłuszcza, mam wręcz wrażenie, że lekko wysusza
-nie uwydatnia warg

Ja nie wiem \'co mi na mozgi padło\', żeby go do tej pory nie wyrzucić.

Dziewczyny,omijajcie to cudo szerokim łukiem!

Używam tego produktu od: pół roku?
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

depilacja czego nie wolno

KOSZMAR

FATALNY! klejące się mazidło, o okropnej konsystencji kremu wymieszanego z piaskiem. Nie powiększa, skleja usta, okropny zapach i smak. Szkoda pieniędzy! Dziewczyny trzymajcie się od tego z daleka...

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, ktore po pierwszym urzyciu skończyło w koszu

BUBEL

To nie jest błyszczyk to jest białe lepiące mazidło,koszmarne w smaku.
Obietnice producenta są wyssane z palca :brzydal:
Ma niby powiększać usta wypełniać zmarszczki...nic z tych rzeczy ba nie robi nic,nawet nie nawilża.
Użyłam parę razy i bez żalu mogę go wyrzucić.
Kupiony w UK za 1GBP.

Oczywiście nie polecam zakupu :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

out!

Może to zabrzmi glupio, ale jednym z powodow, dla ktorego go kupilam byl wyglad opakowania, ale na tym chyba koniec...

+cudowne opakowanie

-tragiczna aplikacja [pozniej robilam to epdzelkiem]
-zero nawilzenia, obiecanego przez producentow powiekszenia- ot mazianie ust, dla samej idei
-rownie tragiczny zapach i smak, nie dalo sie tego uzywac

Używam tego produktu od: uzywalam go przez jakies 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: mialam 1, ale wyrzucilam

Zawiodłam się

Kupiłam ten produkt, bo bardzo byłam zadowolona z innych kosmetyków SH do ust.
Ten preparat jednak nie rozprowadza się równomiernie, zbiera się w kącikach, nawilża tylko na chwilę. Oczywiście nie powiększa też ust, ale chyba mało kto wierzy w takie bajki.
Stosuję go teraz już tylko tak po domu.

nie najgorszy

Może ust nie powiększa, ale po nałożeniu tego specyfiku usta wyglądają ładnie. Dość długo utrzymuje sie na ustach, pozostawiając lekko różowy kolorek. Rzeczywiście (co jest minusem) wyczuwa się w nim jakby grudki, piasek-dziwne

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Nie polecam.

Mimo, że nie oczekiwałam spektakularnych efektów, bardzo zawiodłam się na tym produkcie. Efektów powiększenia brak, w dodatku mam wrażenie, że zamiast nawilżać - wysusza i ściąga usta. Żeby się nie zmarnował, wykorzystuję go jako bazę pod ulubiony błyszczyk :)

Dobre nawilżenie

Z jednej strony błyszczyk bardzo dobrze nawilża usta, długo się utrzymuje, ma ładny zapach i wygodną w użyciu tubkę. Z drugiej jednak strony nie zapewnia widocznego powiększenia ust, na wargach wygląda tłusto, jak wazelinka - mi osobiście nie podoba się taki efekt. Używam tego kosmetyku, gdy jestem w domu, nie stosuję go na "wyjścia".

Używam tego produktu od: 01.2010

OK

Z powiększeniem ust to oczywiście przesada :) tu pomaga tylko operacja :) ale oczywiście polecam ten kremik do ust ponieważ, fajnie nawilża, fajnie pachnie, wygładza i nadaje delikatny jasno-różowy kolor.

Używam tego produktu od: 1/2 roku

nieprawda:)

co to powiekszania to raczej nieprawda,usta moze i sa wydatniejsze w momecie nalozenia poniewaz blyszczyk posiada dosc duzy połysk,ale poza tym nic nie zdziala:)rowniez kondycja ust po stosowaniu pozostawia duzo do zyczenia,usta sa wysuszone i sciagniete:)konsystencja lekko klejaca zapach plastelinowy:)nie polecam

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 niecale