Sally Hansen, Color Therapy, Nail Color (Lakier do paznokci)

Sally Hansen, Color Therapy, Nail Color (Lakier do paznokci)

Pojemność 14,7 ml

Nowa linia Color Therapy to prawdziwa innowacja. Lakiery łączą właściwości pielęgnacyjne z olśniewającym, nasyconym kolorem, zaspokajając główną potrzebę współczesnych kobiet: odżywanie paznokci przy ograniczonym czasie na pielęgnację. Formuła lakierów została wzbogacona dobroczynnymi olejkami: arganowym, z acai oraz z wiesiołka, które nawilżają i wzmacniają paznokcie. Color Therapy to również szeroka paleta kolorystyczna. Kolekcja zawiera zarówno delikatne tonacje nude jak też bardziej odważne, soczyste kolory, które zachwycają paznokcie swoim blaskiem aż do 10 dni.

Nie warte swojej ceny

Mam tylko jeden lakier od tej firmy, a wszystko dlatego, że w Rossmanie natrafiłam na mega wyprzedaż i lakiery te były po 8 złotych. Fakt, mam dosyć jasny kolor i przy innych lakierach muszę nałożyć wiele warstw, aby było widać intensywnie zabarwienie, a tutaj wystarczą dwie max trzy warstwy, ale uważam, ze to nie jest warte tego ile w cenie regularnej kosztują te lakiery. Nie zauważyłam tez, aby miały wieksza trwałość od tańszych lakierów.

Jednodniowa trwałość!

Posiadam odcień 360 Red-y to Glow mocna ,nasycona czerwień.
Lakier zakupiłam wraz z oliwką i top coat z serii argan oil.

Producent w opisie deklaruje że możemy się cieszyć blaskiem i
kolorem aż 10 dni. Och to jakieś szaleńtwo poprostu!!!
To teoria a praktyka wyglądałą zupełnie inaczej.

Opakowanie jak to u Sally hansen duże ,pojemności prawie 15 ml,
Pędzelek szeroki ,dobrze wyprofilowany idealnie
rozprowadza lakier na paznokciach.
Lakier jest dośc rzadki ,jedna warstwa w pełni nie pokrywa paznokci ,
dopiero po drugiej warstwie kolor jest jednolity i nasycony.
Lakier zabezpieczałam Sally Hansen, Color Therapy, Top Coat.

I okazało się że z obiecanek producenta nici.
Lakier nie odpryskuje ale masakrycznie szybko ściera sie na końcach paznokci.
Już w pierwszy dzień jest to bardzo widoczne.
Pozostaje nam codzienne malowanie paznokci lub domalowywanie startych końcówek.
A cena regularna prawie 50 zł za buteleczkę lakieru z taką trwałością
to po prostu jakiś żart. Dobrze że mnie udało się zakupić go za kilkanaście
złotych na allegro.

Kocham tą serię od SH ,bogata formuła zawiera mix olejków które dosłownie czuć już przy pierwszym użyciu . Bardzo dobre jakościowo lakiery , chronią i odżywiają paznokcie plus nadają im piękne kolory.

Soothing Sapphire piękny!

Soothing Sapphire to piękny grafit, piękne letnie niebo nocą. I chociaż nie udało mi się tego uchwycić ma w sobie miliony małych 'iskierek' które w słońcu lśnią sprawiając że jeszcze bardziej go kocham co można uznać za niepoczytalność z mojej strony... Wszyscy wiedzą, że takie kolory tak: ale u innych , nie u mnie, jednak z tym jest inaczej.
Idealna konsystencja, idealnie wyprofilowany pędzelek i mamy łatwą aplikację. Jedna warstwa wysycha momentalnie, druga potrzebuje więcej czasu ale właśnie ta druga warstwa jest najważniejsza. To właśnie kolejne dołożenie koloru pogłębia ten grafit i wyciąga 'iskierki' na wierzch. Wiecie ta jedna warstwa bardziej wygląda jakbyście pomalowały pazurki zwykłym długopisem i szału nie robi... Dosłownie meh, beh i inne takie ale wystarczyło tylko dołożenie koloru i jest moc!

Przyznaję, lakier błyszczy aż miło pięknie wygląda i ma to 'coś' co mnie w nim kupuje. Na moich pazurach (przy dobrych wiatrach) bez odprysków, bez zadrapań utrzymał się przez 5 dni. Obawiałam się, że ten kolor może barwić płytkę - nie robi tego. Nie bąbelkuje, nie ciągnie się - nie mam więcej zastrzeżeń.

Jest ok , ale ja kupiłam za 12,00 zł;)

Kupiłam na wyprzedaży ,żałuję teraz że wzięłam tylko 1 kolor 180 Chai on Life -taki jasny beż . Jak zuważyłam przy jasnych lakierach nie ma zmiłuj się i trzeba nałożyć drugą warstwę bo jedna niestety mało kiedy jest zadowalająca. Więc tak sobie myślę,że jak bym go kupiła za 33 zł to nie wiem czy byłabym zadowolona ,że musze nałożyć 2 warstwy:) W każdym razie te 2 wartwy plus Top Coat Sally Hansen Mega shine i trzymało się to wszystko 5 dni więc chyba nieźle. Jets to niby jakaś formula Argan oil, ale tego arganowego olejku nie czuć, lakier jak lakier śmierdzi jak każdy:) Co na pewno na plus to duża pojemność bo te lakiery mają 14,7 ml. buteleczka elegancka, pęddzelek fajny -szeroki , łatwo nim operować. Jak będiz ejakaś promocja to na pewno kupię:) , ale tym razem jakiś ciemny kolor.

Lipa

Lakier, jak lakier. Oceniam kolor Rosy Quartz, który w buteleczce jest mlecznoróżowy, nasycony i wyraźny. Po nałożeniu jeden warstwy mamy paznokcie z czymś przeźroczystym, brzydszym od większości odżywek, po drugiej warstwie paznokcie nabierają mlecznego połysku z lekkim żółym!!!! zabarwieniem. Brzydko.
Całkowicie nie spełnia oczekiwań. Zważywszy cenę, to już bardzo brzydko.
Ma świetny pędzelek, więc jeśli znajdziecie jakiś ładny kolor, to na pewno będziecie zadowolone z wygodnego malowania.

Bardzo dobry, świetne kolory do wyboru

Na razie mam jeden kolor z te serii - 430 Soothing Sapphire - fantastyczny, nasycony granat! Jestem absolutną fanką granatów w lakierach do paznokci, ciągle kupuję kolejne, a ten okazał się być odcieniem idealnym. Jest świetnie nasycony, a jednocześnie nie jest aż tak ciemny, żeby mógł być pomylony z czernią. Intensywny granat z szafirowym połyskiem. Odcień - super!

Lakier ma bardzo dobrą konsystencję, która porządnie kryje, a zarazem nie jest przesadnie gęsta. Lekko się rozprowadza, nie maże, nie smuży. Przy dwóch warstwach mamy krycie całkowite, idealną taflę koloru. Ostatecznie efekt na paznokciach - rewelacja!

Czas schnięcia przyzwoity, ale i tak zazwyczaj używam Seche Vite lub innego topu przyspieszającego schnięcie. Ostatnio nakładam top Rimmel SuperGel, i on daje świetny efekt z tym lakierem: lśniący kolor, trzymający się około tygodnia.
Trwałość - z topem Rimmela trzyma mi się na paznokciach właśnie około tygodnia i przez ten czas wygląda bez zarzutu, nie blaknie, nie traci połysku, nie robią się odpryski. Bez topu pewnie standardowo jak to Sally Hansen około 3-5 dni, ale teraz tego nie ocenię, bo wolę zawsze przedłużyć trwałość topem.

Czy działa jakoś odżywczo na paznokcie? Ciężko mi to ocenić, zawsze przed nałożeniem każdego lakieru i tak używam wzmacniającej paznokcie bazy. Nie jestem więc w stanie powiedzieć, na ile stan paznokci zależy od lakieru, na ile od bazy. Poza tym noszę co chwilę inny lakier, więc żeby sprawdzić działanie tego konkretnego, musiałabym nosić go stale przez miesiąc, dwa - a tego nie zrobię, bo lubię jednak co parę dni zmienić kolor.

Plusem na pewno jest pędzelek - idealnie trafiający w moje upodobania, bo szeroki, którym mogę machnąć prawie całą płytkę jednym pociągnięciem, bardzo łatwo rozprowadza lakier.

Ciekawostka na koniec - ten lakier nie śmierdzi lakierem! To znaczy, jeśli powąchamy go bezpośrednio z butelki, owszem, ale podczas malowania wydaje się nawet ładnie pachnieć. Miła odmiana od tego, jak zwykle pachną ( raczej -
nie pachną...) lakiery.

Nie mam nic do zarzucenia jak chodzi o jakość tego lakieru. Świetny kolor zamknięty w ładnej buteleczce, warto kupić. Ja na pewno wypróbuję jeszcze jakieś odcienie - w gamie znajduje się sporo ciekawych kolorów.