Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Dax Cosmetics, Aqua Magnes 40+, Supernawilżający krem z pełnym liftingiem zmarszczek na dzień SPF 15

Dax Cosmetics, Aqua Magnes 40+, Supernawilżający krem z pełnym liftingiem zmarszczek na dzień SPF 15

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Pojemność 50 ml
Cena 39,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Niezwykle aktywny krem polecany po 40. roku życia, do każdego rodzaju cery, do stosowania na dzień. Zawiera cukrowe magnesy wilgoci, które przyklejając się do komórek naskórka tworzą swoiste magazyny wody. Mają one niespotykaną zdolność długotrwałego zwiększenia nawilżenia skóry o 30% nawet przy bardzo niskiej wilgotności otoczenia (samolot, klimatyzacja, ogrzewanie). Ponadto w połączeniu z biopolimerami baobabu i fibrostimuliną wykazują natychmiastowe, silne działanie liftingujące, a także korygują nawet głębokie i wyraźne zmarszczki. Krem posiada unikalną, ciekłokrystaliczną strukturę, która dzięki trójwymiatowej siateczce glikolipidów obniża parowanie wody z naskórka aż o 44%.

Rezultat: Efekt liftingu jest widoczny po 15 minutach od zastosowania. Optymalne nawilżenie skóry uzyskuje się po 2 tygodniach regularnej aplikacji, a wypełnienie zmarszczek po około miesiącu.

Cena: ok. 39zł / 50ml

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Znakomity !!

Bardzo dobry kosmetyk. Świetnie się rozprowadza i wchłania. Nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy, "nie gryzie" się z podkładem. Znakomicie nawilża skórę. Twarz wygląda na wypoczętą. Mam wrażenie, że rzeczywiście napina i ujędrnia, a także wypełnia drobne zmarszczki wokół oczu, bo krem stosuję także na okolice oczu. Na pewno nie zapycha i nie powoduje powstawania wyprysków. Dla mnie idealny:-)

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking