Schwarzkopf Professional, bc Bonacure, Moisture Kick Conditioner (Odżywka nawilżająca w sprayu bez spłukiwania) (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: llie

Lekka, lecz intensywnie nawilżająca emulsja do codziennej pielęgnacji suchych, odnowionych włosów. Zapewnia optymalny poziom nawilżania włosów. Zawiera:

- Aminokwasy-przenikają: głęboko i odbudowują wewnętrzną strukturę wlosów.

- Q proteiny mleka: odżywiają i nawilżają.

- Pantenol: zapewnia dodatkowe nawilżenie.

Zwiększa oraz optymalizuje poziom nawilżenia włosów. Wygładza suche włosy i zapewnia im niezbędne odżywienie. Nie obciąża dodatkowo włosów. Ułatwia rozczesywanie.

Skład: Aqua, cyclomethicone, phenyl trimethicone, dime thiconol, lactic acid, polyqua ternium-16, panthenol, PEG/PPG-18/dimethicone, laurdi monium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein, parfum, glycine, hydroxypropyltrimonium hydrolyzed casein, cetrimonium chloride, sodium benzoate, limonene, CI 42090.

Cena: 40 zł / 200 ml

najlepsza

Jest to najlepsza odżywka w spreju jaką kiedykolwiek miałam. Mam ją w opakowaniu 400 ml z wygodnym zraszaczem (takim jak do kwiatków). Przed jej zakupem zużyłam niezliczona ilość odżywek marion, które wydawały mi się rewelacyjne ale dzisiaj kiedy znam już recenzowaną odżywkę nie wystawiłbym marionowi tak wysokiej oceny.

Recenzowana odżywka nie tylko wygładza wlosy i ułatwia ich rozczesanie (jak każda odżywka w spreju) ale naprawdę nawilża wlosy i dba o ich końce.
Dodatkowo po jej użyciu wlosy są błyszczące i sprężyste, pelne życia. Łatwiej je ułożyć- okrągła szczotka sunie po nich bez żadnego problemy a włosy zachowują nadany im kształt.
Uwielbiam zapach tego kosmetyku. Włosy pachną cudownie takim typowym fryzjerskim kosmetykiem i ten zapach utrzymuje się bardzo dlugo.
Odżywka nie przetłuszcza włosów, nie obciąża, nie strączkuje fryzury. Niweluje puch i elektryzowanie włosów. Jestem z niej bardzo zadowolona i doceniam za działanie nawilżające.

Używam tego produktu od: 2 mce
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op

super!

Świtny markowy prodkut w niskiej cenie , poleciła mi go Pani fryzjerka , działa super na moje włosy , pięknie pachnie , odżywia i co najważniejsze nie przetłuszcza włosów jako odżywka bez spłukiwania . Polecam

Ilość zużytych opakowań: kilka

Genialna!

Naprawdę warta swojej ceny!
Plusy: nie obciąża, natychmiastowe działanie, wygładza, nie skleja, piękny zapach, miękkie włosy, ładnie wygładza, efekt tafli, nawilża, odżywia
Minusy: cena

Manicure z chmurkami

Najlepsza <3

Jedna z niewielu odżywek do których często wracam:)

Jako posiadaczka cienkich, delikatnych i długich włosów, które uwielbiają się plątać często sięgam po odżywki, które mają ułatwić mi ich rozczesanie i jednocześnie je pielęgnować niestety większość z odżywek obciąża moje włosy i już po kilku godzinach stają się one oklapnięte i bez życia :(

Ta odżywka jest tą na którą zawsze mogę liczyć, moje włosy ją po prostu uwielbiają :)

Włosy po jej użyciu są mięciutkie, dobrze nawilżone (zwłaszcza moje przesuszone końcówki) ale co najważniejsze odżywka bardzo ułatwia mi ich rozczesywanie.
Do tego przepięknie pachnie a zapach bardzo długo utrzymuje się na włosach.

Odżywka jest bardzo wydajna, jedno opakowanie wystarcza na kilka dobrych miesięcy :) a opakowanie jest bardzo poręczne i praktyczne bo wiemy ile produktu nam jeszcze pozostało...

Jeżeli chodzi o cenę, to jak na produkt profesjonalny i bardzo dobry jest bardzo przystępna (w sklepach online można ją zakupić nawet za połowę ceny, więc warto poszukać).

Polecam, warto ją włączyć do swojej kolekcji kosmetyków do pielęgnacji włosów :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trochę ich było :)

CUDO!!!! MÓJ KWC! Jednak JUŻ NIE!!!!!

Mam włosy suche i wysoko porowate. Nie znalazłam jeszcze produktu, który poradziłby sobie z nimi jak ta odżywka. Cały czas szukam szamponów i masek, które będą odpowiednie dla moich włosów i kiedy, któraś z nich naprawdę zawodzi, wtedy jedynym ratunkiem jest właśnie ta odżywka!!!!!! To po prostu cudo, a w hurtowniach można ją dostać już za 18 zł!!!!!!

Plusy:
-cudownie wygładza napuszone włosy
-nawilża
-moje straszliwie suche włosy dzięki niej są sypkie
-jest wydajna
-zawsze mogę na nią liczyć <3

MINUSÓW BRAK!!!
UWAGA!!!UWAGA!!!!UWAGA!!! ZMIANA SKŁADU OD 2016!!!!!!
TAKA BYŁA MOJA OPINIA ZANIM SKŁAD ODŻYWKI ZOSTAŁ ZMIENIONY! Nowa wersja nie robi z moimi włosami zupełnie nic, oprócz przetłuszczania ich&#8230; tragedia!!! A szkoda, bo była to moja ulubiona odżywka, której używałam codziennie od 3 lat!

Ilość zużytych opakowań: 5 butelek

Świetna

Odżywka jest bardzo wygodna w użyciu. Po umyciu i osuszeniu ręcznikiem aplikuję na włosy w ilości ok. 10 pryśnięć. Pięknie pachnie i niesamowicie ułatwia rozczesywanie włosów za co chyba najbardziej ją lubię. Wiadomo, że tego typu odżywki nie odżywiają jakoś spektakularnie włosów od środka, ale od tego są maski. Waśnie z powodu powyższego przy stosowaniu tej odżywki warto raz w tygodniu użyć treściwej konkretnej maski aby nawilżyć włosy i odżywić je od wewnątrz. U mnie ta odżywka nie wysusza włosów i jest przyjazna dla skóry głowy.
\\nCo najważniejsze, użyta nawet w dużej ilości nie obciąża włosów a to bardzo sobie cenię.
\\nDo moich cienkich i pierzastych włosów jest naprawę świetna.
\\nCena nie jest niska, ale produkt jest bardzo wydajny - 200 ml starcza na ok 4 miesiące stosowania 3 razy w tygodniu.
\\nDo opakowania i dozownika również nie ma zastrzeżeń.

swietna, godna polecenia!

Jestem posiadaczka bardzo dlugich, prostych, farbowanych wlosow. Odzywke ta uzywam wraz z cala seria kosmetykow Schwarzkopf Bc color save.
zakupilam ta odzywke by nawilzyc wlosy i ulatwic rozczesywanie moich przesuszonych farbowaniem wlosow. I efekt byl super!

Odzywka sprawdzila sie. Wlosy po jej uzyciu byly bardziej miekkie, nawilzone, lsniace. Zdecydowanie ulatwia rozczesywanie. Ma sie wrazenie, ze lekko usztywnia wlos, sa one bardziej sprezyste. Nie obciaza i nie skleja wlosow. Pieknie delikatnie pachnie.
Bardzo wydajna, wystarczy jej niewielka ilosc.
Wyhodne opakowanie w uzyciu,, pozwala na wykorzystanie calego preparatu do konca.

Goraco polecam! Jesli szukasz blyskawicznego nawilzenia wlosa bedzie to idealny produkt dla Ciebie!

Jak na taki dobry kosmetyk, cena nie jest zbyt wygorowana.

W duecie z szamponem - Rewelacja:)

Używam tej odżywki wraz z szaponem z tej serii i uważam, że jest świetna. Jako odżywka bez spłukiwania obawiałam się obciążenia włosów ale...tutaj pozytywne zaskoczenie- tak się nie dzieje:)! Cena jest dość wysoka więc za to odejmuję aż całą gwiazdkę. Odżywka jest bardzo przyjemną dla włosów mgiełką, która nawilża i nadaje wyjątkowej lekkości i delikatnego zapachu.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ŚWIETNA

Odżywka doskonale się sprawdziła tak miało być według opisu ekspedientki która mi ją polecała i było w 100% nie obciąża włosów nie skleja ,ładnie pachnie jest wydajna ,nadaje delikatny połysk ,włosy też lepiej się układaja
może nie są przesadnie nawilżone i miękkie ale w przypadku moich włosów to akurat zaleta gdyż mam niekiedy problem z ich ułożeniem
minusem może być jedynie cena w Niemczech to 16,20 E ale za to co robi z włosami warta zakupu

Warty ceny

Idealny do kreconych wlosow. Super nawaliza, pieknie pachnie, dobry. spryskiwacz, ktory nie obciaza wlosow. Nie ma zadnych wad. Odkrycie roku. Dostalam go za 10 wizyte w salonie
trendy.

dostajesz tyle, ile można się spodziewać po odżywce b/s

Przede wszystkim odżywka bez spłukiwania nie będzie spektakularnie nawilżać włosów. Włosy nawilża się olejowaniem i emolientowo-humektantowymi maskami.

To jest odżywka, która składa się głównie z różnego rodzaju silikonów. Dodatkowo zawiera pantenol, proteiny keratyny, kwas mlekowy i pochodną kwasu hialuronowego.

Po takim składzie można spodziewać się przede wszystkim wygładzenia, nabłyszczenia i zmiękczenia włosa i to dokładnie to dostajemy.

Za każdym razem kiedy moje włosy się puszą, są przesuszone i ogólnie mają zły dzień, psikam kilka razy i po kłopocie. Odżywka ułatwia też rozczesywanie.

Odżywki w sprayu traktuję tak jak makijaż dla włosów. Nie zmieni ich prawdziwego stanu, ale poprawi wygląd (a to już i tak bardzo dużo!).

Moisture Kick bije na głowę wszystkie Gliss Kury (mimo, że to też Schwarzkopf). Jest też dużo bardziej wydajna, co zawdzięczamy zapewne atomizerowi, który rozpyla delikatną mgiełkę, oszczędzając produkt. Na włosy do zapięcia stanika starcza na ok. 3 miesiące (stosowana codziennie, nie oszczędzając).

Nie obciąża, nie skleja. Nabłyszcza, wygładza, ułatwia rozczesywanie i cudownie zmiękcza. Zmiękczenie zależy oczywiście od naszej kondycji włosa, więc jeśli ktoś ma sztywne siano na głowie, to pewnie efekt będzie znacznie słabszy.

Uwielbiam i już kupiłam następne opakowanie na zapas.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 250ml

Jest dobrze

Piękny zapach,super wydajna. Zaczęłam używać przy przedłużanych włosach i tak się została. Ułatwia rozczesywanie,jakiś spektakularnych efektów nawilżenia nie widzę,ale przy szybkim wyjściu z domu niezbędnik. Poza tym pomaga przy prostowaniu-chroni włosy.
Kupuję u fryzjera,nigdy nie sprawdzałam ceny w sklepach,jest wydajna,więc ten wydatek raz na jakiś czas około 40 zł mi nie przeszkadza,chociaż zapewne mocno przepłacam. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki