Gommage corps (Peeling do ciała)

Gommage corps (Peeling do ciała)

Wygładzający i oczyszczający peeling do ciała. Zawiera witaminę A, E, F i ekstrakt z papai. Do wyboru wiele zapachów i kolorów: Agrumes, Abricot Pulp (morelowy), Coco (kokosowy), Pamplemousse (grejpfrutowy), Vanille (waniliowy), Poire (gruszkowy), Fleur du Paradis, Bleu Pacifique (morski), Brume de the (zielona herbata), Fluo Beach (pinacolada), Mure Intense (jeżynowy), Plaisirs de Figue (figowy), Sexy Musc (piżmo), Soleil Brulant.

Morela.

Dość nietypowy produkt, bardzo mocno perfumowany. Zapach utrzymuje się jeszcze przez dłuższy czas po wyjściu spod prysznica. Na skórze i w łazience.
Morela pachnie świeżo, owocowo, soczyście.Idealne na letnią porę. Peeling ma konsystencję galaretki z duża ilością zatopionych drobinek. Jest dość ostry i skuteczny. Dla delikatnej skóry dekoltu może być zbyt inwazyjny. Często używałam go celem peelingu rąk. Uwielbiam ten owocowy zapach. Rączki były wygładzone i przyjemnie miekkie. Zadbane. Drobiny nie przyklejają się do skóry i dobrze się spłukują. Niestety, mało wydajny. Ponadto już chyba niedostępny w tej wersji zapachowej.

bardzo ostry

byl bardzo ostry i dobrze scieral naskorek. wydaje mi sie jednak ze byc az za bardzo scierajacy. nie podobalo mi sie ze sie nie pieni ale to kwestia gustu.
nie pachnial jakos wybitnie...
nie jestem nim zachwycona
ale trzeba przyznac ze jest wydajny. dostalam jego probke 50 ml i starczyl na dosc dlugo

Używam tego produktu od: ok 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: probka 50 ml

White Praline

Posiadam wersję Biała Pralina, zapach jest obłędny, słodki, duszący w moim typie :) Opakowanie średnio wygodne, wolę peelingi w tubce, łatwiej się je stosuje pod prysznicem. peeling posiada drobinki brokatu, jest bardzo konkretny, mocno ściera, nie wiem nawet czy nie zbyt mocno. Ja nie mogę używać go na twarz, szyję dekolt ponieważ jest zbyt mocny/ostry. Używam go na resztę ciała, nogi posladki itp. Skóra po nim jest wygładzona i odświeżona. Jedynie konsystencja mogłaby być bardziej zwarta. Wart polecenia.

Używam tego produktu od: Prawie rok, na zmianę z innymi :)

Makijaż Maybelline

No nawet dobry.

Dorwalam go kiedys w Sephorze, moim zdaniem to jest to dobry produkt. Raczej spelnia swoje zadanie. Wygladza i zluszcza martwy naskorek, cos tam troche pielegnuje, chociaz slabo, no ale to nie jest zadanie pilingow.
Opakowanie wyglada bardzo ladnie w lazience, mozna nawet potraktowac je jako taka ozdobke. Zapachy ma ladne, chociaz nie przypomina oryginalnych owocow, tylko takie bardziej chemiczne(ja mialam juz 2 morelowe, kokosowy i waniliowy). W trakcie aplikowania w lazience czuc przyjemny zapach i potem przez chwile na skorze, ale ulatnia sie dosyc szybko.
Konsystencje ma fajna, taka galaretkowata. Smieszne uczucie, kiedy sie tak ja rozprowadza, szczerze wam powiem:)

Używam tego produktu od:nie pamietam kiedy

W porządku.

Używałam peelingu jeżynowego. Ma bardzo ładny zapach i kolor. Konsystencja również jest w porządku. Natomiast na niekorzyść przemawia wydajność. Trzeba użyć bardzo dużej ilości peelingu, żeby odpowiednio złuszczyć skórę. Miałam zdecydowanie lepsze kosmetyki tego typu. Cena nie jest powalająca. Nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

sexy musc jest bardzo sexy

Urzekł mnie ten peeling - przede wszystkim zapachem, ale działanie też ma godne pochwały. Jest rzadki, lejący się, ale o dziwo nie rozchlapuje się podczas mycia. Zawiera sporo drapiących drobinek średniej wielkości, dlatego porządnie peelinguje. Drobinki odchodzą od skóry pod wpływem wody z prysznica dość łatwo. Zapach bossski - cudowne piżmo trochę na słodko. Opakowanie mało praktyczne - do walizki bym nie wzięła - pod prysznic też średnio się nadaje, bo woda jeszcze rozrzedzi rzadką już konsystencję kosmetyku.
Jednak jeśli Sephora wciąż produkuje kosmetyki kąpielowe o tym zapachu to na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

mało wydajny

Mam go w wersji imbirowo-limetkowej. Zapach cudny,swieży, wakacyjny. Jest to peeling średniej mocy, ja wolę mocniejsze. Mało wydajny więc oszczędzam go jedynie na uda i pośladki. Gdyby nie to, że szybko się zużywa i dużo kosztuje, kupiłabym go jeszcze raz.

Używam tego produktu od: 2mc nieregularnie

Słaby kisiel

Ładny truskawkowo-malinowy zapach jest jedną z nielicznych zalet tego peelingu. Kisielowata konsystencja sprzyja kiepskiej wydajności, małe drobinki sprawiają, ze zdzierak z niego średni. Stosunkowo drogi, za tą cenę (a nawet niższą!) można znaleźć lepsze peelingi

Ok, ale...

Miałam wersję czekoladową :) Rewelacyjny zapach, właściwości ścierające również ok. Mam co do niego dwa zastrzeżenia:
- cena jest zdecydowanie za wysoka jak na tak małą pojemność.
- słabo wydajny.

Używam tego produktu od: hmmm nie pamiętam, jakieś 2 miesiące.

Cudny!

Rewelacja! Uwielbiam ten peeling! Zapachy sa niesamowite, co więcej nawet wyczuwalne po wyjściu z kąpieli (mój ulubiony- ananas i grenadina) Cena ok, opakowanie śliczne. Ostry, ale takie lubię- porządnie wygładza skórę. Podejrzewam, że może podrażaniac wrażliwców, bo naprawdę zdziera jak papier ścierny.
Samo uzycie to "chwila prawdziwej przyjemności".
Na stałe zagości w mojej łazience!

Używam tego produktu od:1msc

Przyjemny.

Przyjemny peeling do ciała, lekki, o fajnej galaretkowatej konsystencji i obłędnym zapachu (mam wersję Gauva Passion). Używa się go fajnie, wybór zapachów przyprawia o zawrót głowy. Niestety nie ściera rewelacyjnie, ja jestem wielbicielką mocnych peelingów, dlatego chętniej wybieram zestaw kawa + cukier, niż peeling Sephory (i to chyba jedyna przyczyna tego, że starczył mi na te 2 miesiące, bo jest tragicznie wprost niewydajny). Nie wysusza skóry, ładnie wygładza, chociaż jak wspominałam mógłby być mocniejszy.

Nie wiem, czy kupię ponownie, ale ze względu na wybór zapachów nie wykluczam takiej możliwości.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

peelingująca galaretka

Na pozytywną ocenę tego peelingu (oprócz dobrych właściwości ścierających) wpływa to, że jest dostępny w tylu wersjach zapachowych. Zużyłam imbirowo- limonkowy, teraz używam jeżynowego a w kolejce czeka jeszcze...miętowy :)

Niewiele firm daje takie możliwości wyboru, co sprawia, że kosmetyk nie może się znudzić, bo za każdym razem wybieramy inny zapach a jakość pozostaje bez zmian. A jakość całkiem całkiem, jedyne zastrzeżenia to to, że nie usuwa resztek samoopalacza z którymi radzą sobie peelingi Eris lub Loreal.
Ale drobinki mimo, że do największych nie należą ścierają i to dość ostro :) Jak ktoś się zapomni to może sobie zrobić krzywdę :)
Niestety, kosmetyk jest bardzo niewydajny, dosłownie ubywa go po każdej aplikacji w oczach i te 150 ml starcza na bardzo krótko, co przy dość wysokiej cenie jest wkurzające.
Dam mu **** za super zapachy, które potrafią lepiej pobudzić niż mocne espresso :)

Używam tego produktu od: parę tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2