Dercos, Nourishing Reparative Conditioner [Apres Shampooing Nutri-Reparateur] (Odżywka regenerująca) (stara wersja)

Odżywka na bazie ceramidów do włosów suchych, matowych, osłabionych działa dogłębnie na warstwę ochronną włosa. Ceramidy będące odpowiednikiem naturalnych ceramidów włosa wnikają pomiędzy łuski i odtwarzają cement międzykomórkowy. W ten sposób wzmacniają spojność warstwy ochronne i zapewniają łodydze włosa ochronę. Odżywka wygładza i ułatwia rozczesywanie, nie obciąża włosów. Regeneruje i wzmacnia włosy aż po same końce. Włosy odżywione i zregenerowane - stają się bardziej odporne, odzyskują miękkość, sprężystość i połysk. Hypoalergiczna formuła o neutralnym pH i lekka kremowa konsystencja umożliwia częste stosowanie.

nic specjalnego

Moją recenzję zacznę od tego, że ta odżywka nie sprawdza się na cienkich włosach, zbytnio je obciąża, szybko później wyglądają przez to nieświeżo.

Nie zauważyłam też za specjalnie by odżywiła moje włosy.

Plus za ładny zapach. Włosy bardzo dobrze się po niej rozczesują. Odżywka jest bardzo wydajna, mnie jedna starczyła na 3 miesiące.

Używam tego produktu od: jedna
Ilość zużytych opakowań: 3 miesiące

no nie,zwyklak

Jest to druga tubka odzywki(nawet nie wiem dlaczego do niej wrocilam)absolutnie mnie niczym nie zachwycila,rzadka konzystencja,nie wydajna,nie zauwazylam zadnego ozywienia moich wlosow,no moze troszeczke lepiej sie rozczesuja,ladniy zapach,wygodne opakowanie ale odzywka najzwyklejsza,sa lepsze i tansze.

Używam tego produktu od:jakis czas

Cudów nie czyni

Mam podobne odczucia jak poprzedniczka. Spodziewałam się po tej odżywce o wiele więcej, jednak żadnej super regeneracji włosów nie dostrzegłam.
Odżywka ma rzadką konsystencję i mdły zapach (choć to akurat sprawa drugorzędna ;)), bardziej przypomina balsam.
Kiedy nakładałam niewielką ilość, robiła tyle, co drogeryjne odżywki, czyli głównie ułatwiała rozczesywanie i trochę nawilżała.
Gdy nałożyłam jej więcej i na dłużej, włosy były wyraźnie bardziej odżywione, gładsze, nawilżone i miękkie, ale także widocznie obciążone i szybko się przetłuszczały :(. Po 1 dniu wisiały smętnie jak strąki.
Plus za niepodrażnianie skóry głowy, bo to dla mnie niezwykle ważne. Nic mnie po niej nie swędziało, odżywka nie wywołała łupieżu.
Ogólnie średnia, mogłabym się skusić na nią ponownie, ale na pewno nie za tę cenę!

Używam tego produktu od:używałam 2 miesiące

Manicure - velvet nails

średniak

Kupiłam tę odżywkę po tym jak się zorientowałam jaki fajny jest szampon tej samej linii. Myślałam że jako duet moga fajnie wypaść i niestety sie przeliczyłam.
- rzadka konsystencja (ja wolę zdecydowanie konkretne odżywki zebym czuła że coś nakładam na włosy)
- nie widze jakiś szczególnyuch efektów, włosy są trochę "porowate"
-mało wydajna

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Bardzo dobry produkt

Bardzo dobry produkt. Ja będę ją oceniać razem z szaponem z tej samej serii też Vichy kolorku żółtego:)
Szapon mocno nawilża włosy, sprawia, że są miekkie, nawilżone i śliskie. Przygotowywuje je do nałożenia tej właśnie odżywki. Szampon ma gęstą, kremową konstytence a odżywka jest już lżejsza. Duet świetnie nawilża, nabłyszcza, wygładza i ten zapach dla mnie to (love). Przypomina mi moje pierwsze dorosłe perfumy Burberry London (te ze srbrnym korkiem i ze złocistą zawartością. Kupiłam je jak miałam jeszcze 12 lat. Ten szampon przypomina mi właśnie te moje pierwsze perfumy, moje pierwsze miłości;) Miałam przyznać mu 4 gwiazdki, ale za ten zapach i wspomnienia daję max :D
Zapach jest delikatny, ale cuć go, taką piękną otoczkę zapachową. Perfumy są wtedy zbędne.
Ja używałam duetu i stą taki piękny zapach:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:4 opakowania i będzie ich więcej

Bardzo dobra odżywka

Najpierw kupiłam szampon, zachęcona stanem moich włosów po jego użyciu dokupiłam odżywkę. Nie żałuje.
Nakładałam ją tak samo jak wszystkie inne - tzn wcieranie niewielka ilość we włosy podzielone na pasma, następnie foliowy czepek na głowę i ciepły ręcznik. Zdarzało sie tez że zakładałam bardzo ciepłą zimowa czapkę i dopiero potem ręcznik :)
Wydaje sie to może i śmieszne (niewątpliwie tak wygląda) ale jest skuteczne. Ciepło potęguje wnikanie substancji odżywczych pomiędzy łuski włosa.
30 min z takim ciężarem na głowie i włosy są śliczniutkie :)

Rezultaty :
- nawilżone włosy
- widoczna regeneracja i odbudowa
- blask

Daje tylko 4 gwiazdki gdyż na chwile obecna na 5 zasłużył tylko cement Kerastase.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Godna polecenia

Spełniła moje oczekiwania, choc to dopiero pierwsze opakowanie. Przy moich bardzo wymagajacych włosach zadziałała rewelacyjnie i nie przetłuszcza ani nie obciaża ich, a to mój nagminny problem przy uzywaniu odżywek.Jedyne co nie pozwala mi dac 5 gwiazdek to cena i wielkosc, nie jest wg mnie zbyt wydajna jak na ta cene

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bez rewelacji..

Jak większość produktów vichy, nie powalił mnie na kolana. Renoma marki, nie zastąpi jakości produktu....
Nie widzę różnicy, czy zastosuje odżywkę czy nie , włosy są w takiej samej kondycji. Już produkty tzw."ogólnodostępne" czyli w standardowym asortymencie np. rossmana są lepsze, skuteczniejsze.
Zastanawia mnie jeszcze jedno: ceramidy, z tego co mi wiadomo są substancjami lipidowymi występującymi wyłącznie w naskórku, więc jaka role maja one pełnić w odżywce do włosów?? gdzie niby maja sie wbudowywać???

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/5

Bardzo dobra

Uzywalam tej odzywki jakis czas temu, gdy mialam dosc zniszczone wlosy. Zadzialala bardzo dobrze, wlosy mialam ladne, blyszczace i niepuszace sie jak siano. Dobrze sie potem ukladaly. Wad nie zauwazylam.

Mimo tego, chyba juz jej wiecej nie kupie, poniewaz znam rownie dobre za nizsza cene.

Używam tego produktu od:

świetna

Jest to jedna z lepszych odżywek do włosów na naszym rynku. Ponieważ lubię kosmetyki Vichy bardzo ucieszyłam się, gdy na rynku pojawiły się też produkty do pielęgnacji włosów tej firmy. Od lat farbuję włosy, więc generalnie przetestowałam wszystko co pojawiło się/pojawia na rynku i mogę potwierdzić, że robi ona z włosami wszystko to co obiecuje producent, czyli wzmacnia je, wygładza, nie obciąża, a włosy są miękkie, sprężyste, błyszczące i w dobrej formie. Jest zdecydowanie jedną z moich ulubionych odżywek, która pozwala mi utrzymać włosy w dobrej formie. Co do wydajności - 150 ml pozwala na stosowanie jej codziennie przez miesiąc (włosy do ramion). Polecam z czystym sumieniem :)

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka