Intercosmo, Ekinos Research, Idratante Doppia Fase (Nawilżająca odżywka dwufazowa)

Odżywka przeznaczona do włosów suchych i traktowanych chemicznie: farbowanych, po trwałej ondulacji. Odżywia, nawilża, głęboko regeneruje włosy dzięki kompleksowi mikroelementów pochodzenia morskiego oraz protein pszenicy. Zawiera filtry UVB. Odżywkę rozpyla się na umyte lub suche włosy, nie spłukuje.

mocna czwórka!

Zużyłam wiele opakowań tej odżywki i muszę przyznać, że bardzo byłam z niej zadowolona. Nie musiałam używać zwykłych odżywek po myciu - raz na tydzień porządna maska i tyle.
Włosy były po niej miękkie, lśniące, zdrowo wyglądające, nie puszyły mi się. Podobał mi się także jej zapach i to, że nie obciążała włosów nic a nic. Obecnie jest trudno dostępna albo w ogóle ją wycofano. Poszukam i na pewno kupię ponownie jeśli będzie.

Używałam tego produktu przez wiele lat
Ilość zużytych opakowań:bardzo dużo

Zepsuła się?!

Bardzo dawno temu, bo jakieś 8 lat wstecz, ta odżywka działała wręcz fenomenalnie na moje włosy. Miałam burzę loków, nie było ani śladu "siana", włosy były lśniące i sprężyste. Po prostu jakiś czary mary :D
Niedawno, pamiętając jakie dawała mi kiedyś efekty kupiłam ją ponownie (specjalnie na zamówienie, bo nigdzie jej nie było). Niestety rozczarowałam się. Nie wiem czy zmienił się producent, czy trafiłam na jakąś feralną serię. No ale nie dawała tamtych efektów.
Jak dla mnie, jej cena jest iście zabójcza :(
Może przez tamtą dawną metamorfozę zaryzykuję jeszcze raz w krytycznej sytuacji. Zobaczymy

Używam tego produktu od: kiedyś i ostatnio - rok temu

dawno,dawno temu...

w odleglej galaktyce...Wlasciwie nie bylo to w odleglej galaktyce, i zaledwie 5 lat temu, czyli kiedy jeszcze babralam przy wlosach (od dawna pozostaje juz przy wersji naturalnej, tylko sciecie,i wygladaja lepiej niz kiedykolwiek-powiedzmy sobie szczerze-wiekszosc dziewczyn farbujacych wlosy ma fajny kolor przez 2 tygodnie i zlazacy rudawy odcien przez kolejne 4, w oczekiwaniu na kolejna farbe-nigdy nie zgadne jak przemyslowi kosmetycznemu udalo sie to osiagac ze prawie wszyscy farbuja klaczki) no ale do rzeczy. Trwala na moich poldlugich wlosach wygladala rewelacyjnie-mialam burze lokow-niestety, ten mily stan rzeczy trwal przez jakies 2 miesiace, a potem to co sie z nimi stalo to byla tragedia, mialam na glowie odbarwione,przesuszone,fatalnie wygladajace siano-leczylam sie z tego (odzywki,scinanie) przez rok i wyleczylo mnie z trwalej. Niemniej na poczatkowym etapie apokalipsy, gdy glownie koncowki dawaly sie we znaki, zakupilam te wlasnie odzywke i musze powiedziec, ze sie spisywala. Konce wlosow z przesuszonych staly sie mieciutkie, a nawet blyszczace. Potem przestala dzialac az tak spektaularnie ale to sadze bylo wynikiem horroru ktory rozpetal sie na mojej glowie, a nie feleru samej odzywki. Takze osobom o umiarkowanych problemach z suchymi wlosami-szczerze polecam.

Używam tego produktu od:5 lat temu pare miesiecy

depilacja czego nie wolno

to był mój wybawca ;-)

3 lata temu postanowilam zaoszczedzic i zrobic sobie pasemka blond bardzo tanio. I fryzjerka w osiedlowym zakladzie znieszczyla mi wlosy-na siano!!!! Moje idealne wlosy, czesc ciala z ktorej jestem najbardziej dumna!! Uratowala mnie ta odzywka. Fryzjerka chciala je sciac bo uwazala ze nic ich nie uratuje, a Ekinos zdzialal cuda. Odzywil, nawilzyl, po prostu uratowal przed scieciem. Nie kupuje juz jej, bo nawet jakos ostatnio jej w sklepie nie widzialam, ale jesli znowu wpadne na glupi pomysl zniszczenia wlosow na pewno obejde za nia nawet caly Krakow ;)

Używam tego produktu od:3 lata temu
Ilość zużytych opakowań:

=Mam cienkie, rozjaśniane, matowe włosy.
=Po zastosowaniu kosmetyku stają się iękkie i miłe w dotyku.
=Odżywka nie obiciąża włosów.

A mi sie nie podoba..

włosy po niej zmatowiały i osowiały :-( różnicy w miękkości końcowek nie zauważyłam, ani też nie zauważylam różnicy w układaniu włosów po jej zastosowaniu. Były wręcz tępe. Do tego strasznie podrożała!!!
Nie mogłam skończyć opakowania i oddałam niewymagającej mamie ;-)

cudeńko

Włsy są mięciusieńkie, pachnące, doskonale nawilżone, odkąd jej używam nie szczepią mi się końcówki włosów!. Jak dla mnie - najlepsza odżywka do kudełków ;-). I jeszcze jedno - jest niesamowicie wydajna - mam wrażenie, że jej nie ubywa ;-), a kudełki mam dłuuugie!

nietłusta

Bardzo dobrze nawilża włosy i ułatwia ich układanie.Nie jest tłusta i nie obciąża, nie zlepia włosów.Po jej rozpyleniu włosy jakby odzyskiwały życie, nabierają połysku i niemal same się układają.Poręczna, wydajna.Ilość zużytych opakowań:1

świetny

Pierwsza odżywka w sprayu, bez spłukiwania, która jest nie tylko przyjemna w stosowaniu, ale i skuteczna. Mimo, że pielęgnację włosów opieram na stosowanych po każdym myciu odżywkach do spłukiwania (nie zawsze tak było, przeszłam też przez etap odżywek stosowanych okazjonalnie lub tych bez spłukiwania) ten produkt przydaje się w słoneczne dni gdy boję sie nałożyć więcej odżywki, by nie obciążyć włosów,a przecież i one chcą więcej wilgoci. I wtedy gdy w trakcie schnięcia włosów zauważę suchość to uraczam włosy porcją wilgoci spryskując je tym produktem. Nie obciąża włosów, wspaniale sie układają , są miekkie i chronione przed słońcem.

To jest to i jak pachnie!

Włosy po zastosowaniu tego "spryskiwacza" układają się doskonale!Sa mięciutkie, poddatne, wygładzone i puszyste. Oprócz tego przepięknie pachną. Po skończeniu jednego opakowania ich stan konkretnie nawilżenie jest zancząco większe. Zresztą, cała seria jest doskonała, włosy dzięki niej są naprawde wypielęgnowane. Ilość zużytych opakowań: 3

miękkość i połysk.

Preparat godny polecenia, podobnie jak i cała seria Ekinos. Włosi wiedzą, jak zadbać o duszę poprzez pielęgnację ciała:)Nim sięgnęłam po tę odżywkę wahałam się, czy faza "oleista" nie spowoduje efektu tłustych, zaniedbanych strąków; nic podobnego, stosowanie tejże to prawdziwa przyjemność bo: pachnie przecudnie i długo, sprawia, iż włoski stają się mięciutkie i witalne, wibrują barwą i połyskiem. Jestem przekonana, że kto raz spróbuje, ten będzie powracał przez lata; jest to rzecz, o której nie można zapomnieć ...i chyba zaraz pobiegnę po kolejną porcję tej cudowności:):)

Super :)))

Jest to mój ulubiony kosmetyk do wlosów,polecam go wszystkim :)))mam wlosy średniej długości, delikatne i układajace się:))Często zwlaszcza latem wlosy sa na koncach suche i brak im połysku:)) Mój fryzjer polecil mi ta odżywkę,ktora uważam,że jest idealna dla włosów delikatnych.Spryskiwalam nia włosy po codziennym myciu,a efekt byl od razu zauwazalny i wyczuwalny w dotyku.Inne odzywki takie ,ktore trzeba spłukiwać bardzo obciążały moje włosy a ta wręcz przeciwnie - wnika we włosy :))Podoba mi sie w niej tez to, że jak myje sie włosy to czuć w nich taka miękkość a nie filc w dotyku,czyli wniosek taki,że działa dlugo:))Nie obciża moich włosów i pięknie pachnie,tak świeżo tymi algami morskimi :))) rewelacyjnie i ekspresowo odżywia wlosy suche i zniszczone:))Moja siostra,która ma dlugie i cięzkie włosy nie mogla jej używać bo włosy u nasady zaczęły sie jej przetłuszczać ale dla mnie jest rewelacyjna:))Kosztuje ok.44 zł i ja kupuje ja w salonie fryzjerskim.