Avon, Instant Manicure Dry Nail Enamel Strips (Naklejany lakier do paznokci)

Avon, Instant Manicure Dry Nail Enamel Strips (Naklejany lakier do paznokci)

Pierwsza na rynku, rewolucyjna, nakładana na sucho emalia do paznokci.
Nałożysz go w kilka minut, nie będziesz czekać aż wyschnie.
- nie brudzi
- nie odpryskuje jak zwykły lakier
- wytrzyma na paznokciach do 14 dni.
Dostępny w 10 kolorach.

Cena: 24,90zł / 16pasków

niepotrzebne udziwnienie

pomysł moim zdaniem jest niepotrzebym udziwnieniem - z nakładaniem tego lakieru w sumie schodzi tyle samo co z wysychaniem klasycznego
potrzeba dużo cierpliwości, dokładności
da się go nałożyć równo, bez pechęrzyków czy zmarszczek, ale efekt nie wynagradza starań
naklejki są niewymiarowe, duże, trzeba je od razu wstęnie przycinać, bo tak jest wygodniej
odcięcie niepotrzebnej reszty z brzegu paznokcia jest trudne, bo naklejki są gumowate i wcale się nie chcą odrywać
trwałośc też nie była powalająca, jak zwykły lakier, 2-3 dni
do tego lakier był gumowaty, miałam wrażenie jakbym nałożyła zwykły lakier bardzo grubą warstwą, bo przy lekkim podważeniu sam schodził, jakbym odrywała gumę - dlatego nie wiem jak się zmywał, bo się go lepiej zdrapywało

Używam tego produktu od:jak weszły do katalogu, pewnie ze 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 w kolorze lilac

Nie polecam.

Dostałam w prezencie. Cięzko się go nakłada, trzeba wiele cierpliwości. Za chiny ludowe nie mogłam go dopasować do kształu paznokcia, po małych próbach udało się, ale to znów się pofałdował,potem po boku paznokcia zaczął odchodzić. Całość wyglądała nienaturalnie, nie wiem, jak te panie w katalogu uzyskują taki efekt... ? Poza tym cena dla mnie za duża i dużo zabawy, aby go nałozyć, dlatego jestem na nie.

Używam tego produktu od: używałam niecały miesiąc w ubr.

Jest fajny

Jeśli ktoś nie umie go przykleić na paznokcie, to faktycznie może mu nie odpowiadać. Ja jednak daję sobie z tym bardzo dobrze radę. Zaczynam od środka paznokcia, później wygładzam oby dwie strony i wszystko jest idealnie.
Nie ma żadnych pęcherzyków powietrza, czy miejsca w którym lakier się skleił.
Trzyma się długo, nie pamiętam dokładnie ile, ale wiem że był bardzo trwały.
Zwykły lakier w buteleczce nigdy nie da takiego efektu. Lakier pięknie się błyszczy.

Używam tego produktu od:kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań:2 (?)

Avon Mark - relacja

nie nie nie

Dawałam mu szanse parokrotnie. Niestety zawiódł i więcej go nie kupię. Ładnie wygląda tylko ze na kartoniku a nie na paznokciach. Trudno jest go nałożyć a jeśli coś wyjdzie nie tak to tak już musi być. Już po 2 dniach na paznokciach zauważyłam nieestetyczne pęknięcia. I podobnie jak moja poprzedniczka zużyłam duuużo zmywacza aby go usunąć. Mam paznokcie z nierównościami a on co gorsza bardzo je podkreślał, mimo wcześniejszego spiłowania polerką. Nie polecam

Używam tego produktu od:pare razy

Na pewno nie

To nie jest lakier. Nawet nie jest jego namiastka. TO po prostu kolorowe papierki naklejki ktore wcale latwo sie nie aplikuje a tym bardziej nie sciaga. JAk nakleisz to juz koniec zadnych poprawek. Jak chcesz zmyc zmywaczem pol butelki zuzyjesz. Powiem tak - robie frencha od reki bez paseczkow i wychodzi mi to baaardzo dokladnie a z tym mialam naprawde duzy problem poza tym oderwac koncowke wcale niejest tak latwo by bylo prosto i ladnie. Nie dla mnie.

Używam tego produktu od: uzylam dwa razy
Ilość zużytych opakowań: probki

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

gdyby istniała ocena 0 napewno przyznała bym ją wwłaśnie temu produktowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masakra, jaki badziew. do czego ma to właściwie służyć?
można powiedzieć tak: trudny w obsłudzie. jeżeli się zle przyklei to coś, to już nie ma odwrotu. złe naklejenie powoduje załamania, których nie możan wyrównać. poza tym miało być tak łatwo z odrywaniem końcówki, która pozostanie.... akutat nie wystarczy zagiąć i oderwać. przeważnie odrywa się z częścią tego co już naklejone i powstaja takie ząbki. paznokcie są duże, a ja np. posiadam małe i drobne paznokietki, więc wogóle nie pacyją. odsawały po bokach i niewiadomo co trzeba z tym zrobić. z dziesięciu paznokici prawidłowo naklejone były może 2 góra.
cena bardzo wygórowana jak na jednorazową (a może nawet nie) przykemność. STANOWCZO ODRADZAM

Używam tego produktu od:rok temu użyłam

Beznadziejny bubel

Zdziwiły mnie pozytywne komentarze na temat tego czegoś! Ja bym się nie spodziewała, że na jego temat można dobre słowo powiedzieć...
Naklejki są nie wymiarowe, ciężko je przykleic do paznokcia, nie trzymają się go wogóle, roluje fałduje, odkleja sekundę po naklejeniu... TOTALNA PORAŻKA.

Nie rozumiem równiez tego, że trzeba użyć zmazywacza, by się go pozbyć! Przecież to samo odchodzi... Równie dobrze można sobie przykleić na paznokcie folię samoprzylepną, efekt będzie taki sam, jeśli nie lepszy...

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: nawet nie jedno kolor bodajże Reddy to go

ok.

Bardzo dobry pomysł z tym naklejanym lakierem. Nawet łatwo się nakłada. Ale to wymaga dokładnosci. Dosyć długo się trzymają, po jakimś czasie zaczynają sie po prostu ścierać. Bardzo trudno je zmyć zmywaczem. Trzeba długo zmywac i użyć do tego dużo zmywacza. Ale wrażenie odniosłam dobre.

Używam tego produktu od: raz

drogi, ale dość trwały

Trzeba się troszkę namęczyć, żeby go nałożyć. Trzyma się kilka dni. Na ważniejszy wypad może być, bo nie musi schnąć.
Za tą cenę wolę kupić kilka zwykłych lakierów :)

Używam tego produktu od: niedawno używałam

za drogi

Nigdy nie zwróciłabym na niego uwagi w katalogu. Dostałam go jednak w prezencie więc użyłam. Faktycznie łatwo się go nakłada, malowanie paznokci zabiera dużo więcej czasu. Łatwo dobrać odpowiednią wielkośc do poszczególnych paznokci. Poza tym przy nakładaniu takiej nowinki miałam dużo uciechy, bo w życiu nie miałam doczynienia z takim lakierem. Efekt był w porządku, wszystko równe i błyszczące (miałam czerwony kolor). Użyłam w okresie letnim-codziennie chodziłam na basen, paznokcie dużo przeszły. mimo to lakier utrzymał się ponad tydzień więc byłam zadowolona. Uważam jednak, że jest za drogi chociaż od jego pojawienia sie w katalogach cena idzie w dół. Poza tym nie potrafię zrozumieć dlaczego w opakowaniu jest 16 kawałków a nie 20. Gdyby było 20 to cena byłaby do przyjęcia. Jednak 25 złotych za jedną aplikację to przesada. Chyba,że ktoś chce używać tylko na jakiś większe wyjście, nie na codzień, to jak najbardziej się sprawdzi.

Używam tego produktu od: przez lato, trzymal ponad tydzień

Dość dobry:P

MOim zdaniem amplikacja wcale nie jest trudna. Bez problemu przykleilam naklejke, reszta oderwala sie bez komplikacji.Naklejka ladnie wyglada, blyszczy sie. Ciezko byloby uzyskac zwyklym lakierem taki efekt:P Jedynym minusem produktu jest cena, więc nie wiem czy go jeszcze kupię :P

Używam tego produktu od:3 miesięcy

bubel stulecia

Kosmetyk, któremu daję jedną* musi być naprawdę kitem gdyż z reguły daję wyższe oceny-jestem dość "liberalnym" użytkownikiem kosmetyków. W tym przypadku o żadnej pobłażliwości nie może być mowy. Zostałam obdarowana dwoma kompletami tego "lakieru", w różnych kolorach (beżowy i czerwony). Nakladałam je w odstępie miesiąca-przy pierwszym mi nie wyszło więc myślałam, że to kwestia wprawy. Niestety. Przy drugim również porażka. Naprawdę przeczytałam instrukcję, oglądnęłam filmik na stronie avonu. Jestem osobą średnio uzdolnioną manualnie ale żebym miała takie problemy... Po pierwsze, ściągnięcie naklejki jest juz problemem. Kompletnie nie umiem jej przyłożyć tak, aby nie zachodziła na skórki. Krzywo się przykleja. Ciężko "wycelować" w płytkę tak, aby bylo równo bo potem odkleić już nie można. Powietrze łatwo się dostaje pod naklejkę. Słowem-przez pół godziny przykleiłam jedna naklejkę ładnie, jedną "w miarę", reszta nieudana. Zaznaczam, że niczego nie robiłam w pośpiechu, miałam sporo wolnego czasu na ta zabawę.
Kosmetyk ma być przede wszystkim użyteczny. Jego aplikacja ma być prosta. Tego wymagam, kosmetyk nie może mi zaprzątać głowy. Maluję paznokcie na co dzień, absolutnie nie mogę sobie pozwolić na takie coś za taką cenę czego obsługi nauczę się może na 4 opakowaniu. Całe szczęście, ze to był prezent, inaczej te kilkadziesiąt złotych by mi się nieźle odbijało...no i to jednorazowy wydatek! Za tą cenę można kupić świetny lakier do paznokci, szybkoschnący i trwały. Nie twierdzę, że obsługa tego wynalazku jest niemożliwa. Kiedyś bym jej się pewnie nauczyła. Ale za jaką cenę???Używam tego produktu od:kiedy się pojawił
Ilość zużytych opakowań:2 podarowane na szczęście....