Clearskin, Balanced Cleanser / Mask (Kremowy preparat oczyszczający z glinką)

Clearskin, Balanced Cleanser / Mask (Kremowy preparat oczyszczający z glinką)

Produkt o podwójnym zastosowaniu: oczyszcza twarz, ale bywa też maseczką. Dociera w głąb porów
i likwiduje przyczyny trądziku. Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, a także
zapobiega powstawaniu kolejnych wyprysków.

Cena: 15,90zł/ 100ml

Niezbyt dobry produkt

Pamiętam że była to maseczka, która praktycznie nic nie zrobiła dla mojej cery... Nie była droga ale na pewno na rynku można było zdobyć lepszy kosmetyk w tej cenie.
Nie polecałabym jej nawet jeśli byłaby znów w sprzedaży.

nie polecam!!!!

Ten kosmetyk już wycofali i dobrze bo u mnie się nie sprawdził. Jako żel- nie pasuje, jest fioletowy, czuc glinkę, brak porzadnej piany czyszczącej, cięzko zmyć jak się ktoś spieszy, wysusza skórę, czuć chemiczny zapach alkoholowy. Jako maseczka- uważam że nei warto kupowac-co prawda zbiera sebum, ale wysusza za bardzo, ściąga twarz, lepiej kupić lub iść do kosmetyczki na prawziwą maskę z glinki która jest naturalna a nie chemiczna, oczyszczenie po 15 min jest poprawne, szału nie ma, takie same jak po uzyciu innych tanszych specyfików.

jestem na tak

oj bardzo fajna maseczka. Trzymałam ją na buzi ok 15-20 minut i efekty były zadawalające. bardzo dobrze oczyszcza i wygładza twarz. Buzia jest nawilżona i pełna blasku,
nie wiem czy kupię ponownie bo nie ma go w ofercie :/

Ilość zużytych opakowań: 2-3

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Był super

Ale go wycofali. I nigdzie go już nie dostanę :( Na moją cerę działał jak marzenie. Cudowny jako maseczka. Ale tylko dla naprawdę tłustej skóry.

* leczy trądzik!
* rozjaśnia skórę
* pomaga w walce z wągrami

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Super

Jestem zachwycona tym kosmetykiem!Stosuję go od czasu do czasu. Po użyciu skóra jest czystsza i odświeżona. Ładny zapach, starcza na bardzo długo. Zmywa wszystko co ma zmyć - brud tłuszcz makijaż. Naprawdę polecam

Używam tego produktu od:kilku lat

Nie dla mnie.

Niestety mnie uczulił ale to może akurat ja mam na niego alergie tylko dziwie się że koleżanke także uczulił. Więc możliwe że ma tam jakiś nie fajny składnik.Moim zdaniem też bardzo wysusza.

Używam tego produktu od:1rok

Spisuje się dobrze

Produkt ten bardzo oczyszcza cerę nie wysuszając jej.Po użyciu maseczki czułam, że moja cera zrobiła się bardziej elstyczna. Ma trochę przerażający kolor- zielony. to jego jedyny minus ;] Łatwo się zmywa. Cena też jej bardzo dobra. Produkt godny polecenia :)

Super!

Jestem zachwycona tym kosmetykiem!Stosuję go od czasu do czasu za to już kilka lat.Generalnie nie mam cery tłustej ani trądzikowej,ale przy zmianach pogodowych i to nagłych,jak to nas często bywa,moja skóra też potrafi być kapryśna.Wówczas sięgam właśnie po ten kosmetyk,gdyż jest doskonały!Doskonale oczyszcza,nie podrażniając i nie wysuszając skóry.Jako maseczka sprawdza się równie rewelacyjnie!Nie wywołuje alergii ani podrażnień,a do tego ma na prawdę super zapach!!!

Używam tego produktu od:Kilka lat

jako maseczka super

znakomity preparat, dziala dogblebnie i znakomice usuwa zanieczyszczenia z porow, wystarczy kilka minut aby cera nabrala zdrowego wygladu. w tej cenie na prawde warto :)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Może być

Jako preparat do codziennego oczyszczania twarzy może być, choć nie za dobrze się go zmywa, ale cera ma uczucie świeżości i komfortu. Może troszkę wysusza. Jako maseczka też dobry, ale trudny w zmywaniu.

Używam tego produktu od:8 miesięcy

Nie działa zgodnie z opisem

Używam tej maseczki od dłuższego czasu i nie widze jej działania . Jak każda maseczka usuwa warstwe sebum ale nie likwiduje trądziku . Myślę że nie opłaca się kupować tego produktu . Nie polecam !

Używam tego produktu od:2 mies

Może być

Preparatu używam jako maseczki.Nakładam na ok.20 min ale trzymam buzie pod parą.Wysusza lekko pryszcze ale nic po za tym nie zauważyłam na swojej skórze.Pozbawia kolorku cere-po prostu wybiela.Zastosowany na twarzy brata(który ma większe problemy ze skórą) zadziałał od razu po pierwszym użyciu.On jest z kosmetyku zadowolony.:) Zapach drażniący ale nie jest to duży problem.Daje cztery gwiazdki ze względu,że natychmiastowy efekt był na skórze z większymi problemami.

Używam tego produktu od:długo