Clinique, Lash Building Primer (Baza pod maskarę)

Clinique, Lash Building Primer (Baza pod maskarę)

Baza pod maskarę. Wzmacnia efekty działania tuszu, odżywia rzęsy, pogrubia je, rozdziela, utwala makijaż.

Po miesiącu przestało działać

Po zmasakrowaniu moich rzęs odżywką Long4Lashes (połowa mi wypadła), trafiłam na recenzję tej bazy. Stosowałam jak poleciła to w swojej recenzji pewna wizanka - nakładałam wieczorem jak odżywkę. Fakt, wydłuża rzęsy, podkręca niesamowicie, jednak przeszkadza mi to, że je usztywnia. Rano ciężko było ją zmyć, rzęsy miałam jak z plastiku - bardzo nieprzyjemne uczucie. Po kilku tygodniach regularnego stosowania zauważyłam, że rzęski się trochę zagęściły i urosły. Niestety po ok miesiącu, półtorej przy każdym demakijażu wypadała mi co najmniej jedna rzęsa i tak wróciły one do stanu sprzed używania produktu :/
Nie stosowałam jako bazę, ciężko mi sobie wyobrazić jak na tak sztywne rzęsy można jeszcze nałożyć tusz?

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Fajna baza.

Testowo zakupiłam miniaturę tej bazy, żeby spróbować czy sprawdzi się u mnie tak jak powinna. Na początku popełniałam podstawowy błąd i próbowałam nakładać tusz na bazę kiedy jeszcze była mokra, a to nie kończyło sie żadnym efektem poza starciem jej z rzęs.
Ale jeżeli pozwolimy bazie podeschnąć to efekt jest fantastyczny. Tusz doskonale się na nią nakłada, a baza zapewnia piękny efeky. Rzęsy są super pogrubione i zagęszczone, z odpowiednim tuszem na nich otrzymujemy bajeczne firanki. Mimo tego pozostają lekkie, a baza im nie szkodzi, nie powoduje wypadania, nie drażni oczu. Szczoteczka jest bardzo wygodna. Na pewno kupie ponownie.

Używam tego produktu od: maja 2012
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, miniatura

Mój KWC!!!

Używam już kilka lat tej bazy i nie wyobrażam sobie bez niej makijażu oczu. Mam krótkie i rzadkie rzęsy, po nałożeniu TEJ bazy jest lepiej, rzęsy sa dłuższe, ładnie rozdzielone, może troche grubsze. Wiem, że nie jest to bardzo potrzebny kosmetyk, ale czuje się z nim bardziej komfortowo i kupuję go regularnie.
Mnie nie uczulił, ale ja nigdy nie miałam uczulenia po jakichkolwiek kosmetykach.....

Drogie Kontra Tanie

Moje KWC !!!

Tak to jest właśnie to!!! Zakochałam się w bazie clinique od pierwszego użycia. Nigdy wcześniej nie miałam takich firan jak teraz :-) Rzęski są gęste, bardzo długie, wspaniale uniesione. Wystarczy nałożyć jeden raz dowolną, nawet najtańszą maskarę a rzęski wyglądają powalająco.
Jestem zachwycona produktem. Uwielbiam clinique za kosmetykę kolorową a teraz już na pewno dozgonnie :-D

Ten produkt na pewno już zagości w mojej kosmetyczce na zawsze :-)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próba 2ml

Swietna

Kupiłam ta bazę kilka dni temu robiąc zakupy w Douglasie. Jest w takim zestawie z tuszem za 29 zł. Wystarczy po tej bazie raz pociagnąc tuszem i efekt jest widoczny. Dołączony tusz pasuje do tej bazy ale inny też może byc, no może nie YSL. Kupiłam ją dla wypróbowania ale jestem z niej bardzo zadowolona, pogrubia rzęsy, wydłuża, pewno też odżywia ale po kilku dniach trudno stwierdzic. Ja jestem z niej bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: kilku dni

Ciekawy kosmetyk, lubię go :)

Moim problemem jest odbijanie się tuszu w ciągu dnia na dolnej i górnej powiece.Obojętnie jakim tuszem zrobie makijaż...
Przy zakupie tuszu, podzieliłam sie tym problelm z panią z drogerii i zaproponowała mi właśnie tą odżywkę.Kupiłam, bo akurat była w promocji z tuszem do rzęs.
Na drugi dzień przyszłam dokupić na zapas:))

Plusy:
- Ułatwia i skraca aplikację tuszu.
- Pogrubia i wydłuża.
- Wydaje mi się, że odżywia rzęsy.
- przedłuża trwałość tuszu

Minusy:
- niestety tusz w dalszym ciągu odbija mi się na dolnej powiece, ale juz znacznie mniej.
- Odżywka mogłaby bardziej wydłużać rzęsy, ale to juz chyba zadanie tuszu;)

Polecam.

Lubię

Bardzo lubię ten kosmetyk. Używam codziennie. Baza + tusz i efekt pięknie podkreślonych rzęs murowany. Wzmacnia trwałość nawet słabego tuszu (tylko z Manhatanem się nie udalo).

Raczej nie

Zupełnie zbędny gadżet, dostałam w prezencie, więc nie narzekam, ale na pewno nie kupie ponownie.

Baza jest biała i dlatego aby ją pokryć trzeba mocno rzęsy tuszować, tak więc bez wprawy łatwo przesadzić.

Do tego nie daje nic poza pogrubienie/posklejaniem, nie wiem jak to określić.

Nie szkodzi, więc dałam jej połowe * - bo nie jestem ani na tak ani na nie.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

polecam

Bazy używam w duecie z maskarą lash power tego samego producenta. Z moich rzęs robi RZĘSY, pogrubia,wydłuża i hmm, trochę je odżywia ;). Ogólnie wzmacnia i potęguje działanie tuszu, nie podrażnia oczu a noszę soczewki :)
Dla mnie baza na duży plus :)

Używam tego produktu od:2 m-cy

Nie wiem po co ale OK:)

Produkt zupełnie mi niepotrzebny - na szczęście false lashes urosły mi naturalnie;) - niemniej w okolicznościach, gdy przypadkowo wejdę w jego posiadanie (zdarzyło się kilkakrotnie, aka GWP) - zużywam bez przykrości i nie wysyłam w świat. Jednak o jakiś tam kolejny milimetr te moje rzęsy wydłuża ;) Baza dobrze się nakłada, nie skleja rzęs, łatwo pokrywa ją (każdy) tusz - aktualnie użytkuję ją z Masterpiece Max Factor i sprawuje się bez zarzutu. Myślę, że dla osoby potrzebującej pomocy w "lash department" to może być przydatny produkt.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

WARTO!!!

Kolejny udany produkt Clinique.

Konsystencja dobrze współgra ze szczoteczką - nakłada się łatwo. Nie kruszy się ani nie obsypuje (stosuję na noc).
Najbardziej zależało mi na wzmocnieniu rzęs, ponieważ wydawały mi się słabe. Już po tygodniowej kuracji nocnej byłam zadowolona - wzmocniły się, nie wypadają i nie lamią się, nie zawijają - ale i zaskoczona, ponieważ mi urosły! Nie miałam zamiarów przedłużać długich rzęs, i początkowo chciałam za to odjąć gwiazdkę, ale chyba większość pań raczej to ucieszy, a mi w sumie nie przeszkadza zbytnio (kwestia przyzwyczajenia). Zagęściły się też.
Jako baza pod tusz jak najbardziej się nadaje - tu znowu efekt superdługich rzęs, przez co użyłam jej tak tylko raz, ale trzymał się idealnie nienaruszony calusieńki dzień, rzęsy były idealnie rozdzielone.
Nie uczula i jest wydajna.

Opakowanie estetyczne, ja takie lubię, trwałe.

WARTO!

Ilość zużytych opakowań: ciut pierwszego

OK

Kupiłam na promocji.
Mam z natury krótkie rzęsy, więc od dziecka marzę o efekcie firanek. Stosowałam różne wynalazki, aż w końcu postanowiłam zaufać lubianemu przeze mnie Cliniquowi.

Cóż... nic się nie zmieniło (jestem realistką - firanki firankami, ale choć widoczne wzmocnienie). Używam dobrych tuszów, więc jakiejś specjalnej różnicy nie zauważyłam w ich aplikacji, wręcz wydaje mi się, że osłabiła efekt Hypnose.

Będę aplikować aż się skończy, a jak tylko pojawi się poprawa - dodam gwiazdkę (..... zaklinanie rzeczywistości....)
--------------------------------------------
Po pół roku używania muszę dodać gwiazdkę (i z radością to robię!)- odżywka pięknie się spisuje. Rzęsy już nie są w kępkach, ale są gęste i bardzo ładnie błyszczą. Nie ma już żadnych "wyskubków" itp. Dodałabym i piąta gwiazdkę, ale niestety czasem mi oczy łzawią jak nałożę jej zbyt dużo.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca