Essence, express nail repair 5000 pencil (Koncentrat do paznokci w markerze)

Essence, express nail repair 5000 pencil (Koncentrat do paznokci w markerze)

Błyskawiczny koncentrat do osłabionych i łamliwych paznokci z dodatkiem olejków eterycznych. Najlepiej stosować go wyłącznie na płytkę paznokcia ochraniając kremem skórki wokół paznokci.
Preparat działa niemal natychmiast dostarczając paznokciom niezbędne składniki regenerujące.

nic nie robi

Ładnie pachnie, kokosowo. Jest wygodny w aplikacji, trochę nawilża paznokieć, szybko się wchłania, ale nie pomaga paznokciom w ogóle. Efekt nawilżenia trwa tyle co aplikacja. Zupełnie bezużytezny.

ok

kolejny z moich faworytów odżywkowych do pazurków :)
kupiony "dla spróbowania" - okazał się być całkiem całkiem. na szybkie nawilżanie ok, na poważniejsze odżywanie wolę inne produkty Essence.
bardzo szybko się wchłania, nie zostawia zadnego śladu na płytce, pachnie średnio (pewnie z powodu tej substancji chemicznej) - ogólnie na plus, ale używam tylko wtedy, gdy skończą mi się inne odżywki ;)

Używam tego produktu od: rok-dwa lata

Na tak :)

Jak dla mnie - super :)
kupiłam go pół roku temu...
od tego czasu, mniej więcej co tydzień, zawsze jak zmywam lakier, to zanim nałoże nowy, używam tego flamasterka... Najpierw zaaplikuje, po jakiejś godzince znowu, a potem już normalnie je maluję.
i z efektów jestem zadowolona... nie wiem,czy to od tej odżywki (hm...nigdy nie ma się pewności) ale paznokcie przestały mi się tak bardzo rozdwajać, są wzmocnione...

Nio tak, zawiera aldehym mrówkowy,ale...
na uczelni mam tyle chemikaliów, że jeszcze jeden nie zaszkodzi :P

Ilość zużytych opakowań: jedno,ale pewnie nie ostatnie

Salon fryzjerski

skuteczny

Nowatorskie rozwiązanie jeżeli chodzi o aplikację markerem. Jest to chyba wiele skuteczniejsze niż odżywki a’la emalia, ponieważ można dozować koncentrat tyle razy ile ma się na to ochotę i nie trzeba używać zmywaczy do paznokci, żeby kolejny raz ją nałożyć. Ta cudotwórcza substancja od razu wnika w płytkę paznokcia i pozostawia na niej przez chwilę bardzo przyjemny kokosowy zapach. Błyskawicznie wzmacnia, odżywia i reperuje paznokcie. Dzięki niej moje już się nie łamią, są bardziej elastyczne i bardziej lśniące. Przez okres kuracji nie należy jednak malować paznokci, ale dla takiego efektu warto wytrzymać. Odniosłam jednak wrażenie, że wysusza moje skórki, kiedy zdarzy mi się czasem na nie najechać. I gdyby nie ten formaldehyd o którym pisze Ewunia, to byłby to niewątpliwie KWC!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszgo

Dziala! Ale jedno ale...

Stan paznokci bardzo mi sie poprawil. Na poczatku nie widzialam rezultatow, juz mialam zamiar go wyrzucic, jednak postanowilam jeszcze troche go pouzywac. No i warto bylo! Nareszcie moge miec dluzsze paznokcie! No i ten marker jest bardzo wydajny.

ALE produkt zawiera 2%formaldehyd

(Formaldehyde -
Inne nazwy: Aldehyd mrówkowy; Formaldehyde solution
Kategoria: konserwanty, substancje antymikrobowe
Opis: Pochodzenia chemicznego. Przezroczysty gaz trujący, substancja podrażniająca i wywołująca raka. W połączeniu z wodą znajduje zastosowanie jako środek dezynfekujący, utrwalający lub jako środek konserwujący. Składnik mocno alergizujący.)

Teraz zastanawiam sie, czy na pewno go znowu kupic hmm...

Używam tego produktu od: kilku miesiecy miesiecy