Shampooing Anti-Dessechement Nutri-Extrecircme (Odżywczy szampon do włosów przesuszonych)

Specjalna formuła stworzona do włosów zniszczonych i przesuszonych, wzbogacona w odżywcze olejki i prowitaminę B5, aby głęboko odżywiać, chronić i wygładzić włosy, nadając im jedwabistej gładkości.

Bravo dla Jacka.

Jestem zachwycona!! Szampon zakupilam przypadkiem, w jakims supermarkecie niedaleko domu, a o jacques dessange slyszalam tylko o swietnych salonach fryzjerskich. Wiec markowy szamponik wydal mi sie tani jak na tak renomowane nazwisko.
No i jest fantastyczny. Pieknie pachnie -trudnym do zdefiniowania zapachem, mleczko, slodko cieplym, w kazdym badz razie nie spotkalam sie jeszcze z takowym w innych przpadkach.
Pieknie myje, sprawia, ze wlosy sie rozczesuja, ukladaja, sa naprawde czyste i pachnace. Ich mycie stalo sie prawdziwa przyjemnoscia!:) A co do samych rezultatow : me wlosie jest czyste, nawilzone, naprawde odzywione, i przede wszystkim zdrowe, grube i podatne na ukladanie. Wiekszosc regenerujacych szamponow i masek ma to do siebie, ze cholernie obciaza wlosy, ktore robia sie albo natychmiast przetluszczone, albo cieniutkie i niepodatne na ukladanie, wywijajace sie na wszystkie strony. Moja niesforna acz bardzo przesuszona czupryne udaje sie kontrolowac jak dotad tylko dwom poduktom : odyzwce Alberto-v truskawkowej i temu szamponowi. Nie dosc, ze odzywiaja, regeneruja to jeszcze zostawiaja wlosy mocne i podatne na modelowanie, lsniace.
Bardzo, bardzo sie z jackiem dessange polubilismy. Teraz wyprobuje jego zachwalana maseczke z tej samej serii...

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, lecz na pewno nie ostatnie!