Essence, Fast & Last, Lakier do paznokci

Essence, Fast & Last, Lakier do paznokci

Lakier dostępny w 16 kolorach. Pruducent obiecuje szybkie schnięcie i długą trwałość.

Cena: 6-7 zł

sredniak

Lakiery jednolite lepiej trzymaja sie od tych z brokatem. Mialam srebrny brokat i czerwien. Czerwony lepiej sie trzymał i wystarczyła 1 warstwa by ładnie wyglądał. Zaleta jest że długo pozostaje świeże i pędzelek jest fajny, poręczny.

Używam tego produktu od: dawna

słaby

Przedewszystkim - zbyt długo schnie czego nie znosze! Jeszcze długo pozostaje miękki i odbijają się na nim niepożądane wzorki. Trwałośc nawet do przeżycia, kolorki ładne, cena przystępna. Mimo wszystko jestem przeciw.

Kolory sa fajne!

Bardzo szkoda, ze jakosc tego lakieru jest taka slaba, poniewaz kolorki bardzo mi odpowiadaja. Daje trzy gwiazdki za te kolorki, poniewaz w zadnej innej palecie trudno mi znalezc cos dla siebie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu uzywalam
Ilość zużytych opakowań: 2-3, ale nie do konca... po jakims czasie po prostu wyrzucilam

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

taki sobie (zalezy od koloru)

Kupilam kiedys ze wzgledu na specyficzny kolor - perlowy kremowy mieniacy sie zielenia i rozem. Byl fatalny jakosciowo, tzn luszczyl sie po kilku godzinach, niezaleznie czy stosowalam lakier pdkladowy i tzw. top-coat czy tez nie. Kolor byl jednak naprawde ladny, lakier sechl tez b. szybko i raczej nie robil smug.
Teraz mam lakier wybielajacy (a w zasadzie - po prostu jest to bialy lakier, nic wiecej, tylko sie nazywa Nail Whitener) i z niego jestem bardzo zadowolona - dobrze sie aplikuje, stosunkowo trwaly (biorac pod uwage ze nie oszczedzam "manikuru"), daje tez ladny efekt.

Wniosek - jakos zalezy od koloru. Mozna kupic jesli znajdzie sie unikatowy kolor bo cena jest ok.

Używam tego produktu od: rok? poltora?
Ilość zużytych opakowań: dwa (tzn jedno napoczete i wyrzucone, drugie wlasnie zuzywam)