Isana Pflege, Ujędrniający balsam do ciała z Q10

Isana Pflege, Ujędrniający balsam do ciała z Q10

Pielęgnacja i zwalczanie celulitu dla każdego rodzaju skóry. Optymalnie nawilża skórę, która staje się sprężysta i elastyczna. Ma pH przyjazne dla skóry; testowany dermatologicznie.

Nawet nawet :)

Kupiłam go z totalnego braku funduszy.

Jak dla mnie za ta cenę jest to naprawdę świetny balsam.

Z tego co słyszałam, czy może czytałam balsam ujędrniający działa po prostu bardzo nawilżająco i moim zdaniem ten tak działa, przyjemnie pachnie, szybko się wchłania jest wydajny czego chcieć więcej skóra jest nawilżona i ładnie wygląda :)

Fajny

Ma bardzo lekką konsystencję i szybko się wchłania, jednak mógłby trochę bardziej nawilżać. Po zużyciu całego opakowania mam wrażenie lekko napiętej skóry. Cellulitu to on nie zwalczył, ale może trzeba by go stosować dłużej. Może jeszcze go kiedyś kupię.

Ilość zużytych opakowań: jedno (400 ml)

nic specjalnego!

skusiła mnie niska cena, niestety w raz z taką ceną w tym przypadku jest również niska jakość.

Po pierwsze zapach taki sobie, następnie balsam słabo nawilża, np po goleniu nóg musze użyc ze trzy warstwy żeby skóra choć trochę była nawilżona i gładka.
Rzadka konsystencja, czasami sie troche wyleje z tej tuby.
Jedynie cena jest jakimś plusem, ale najlepiej to chyba dołozyć ze 3,4 zł i kupić na prawde fajny balsamik.
A co do ujędrniania to nie zauważyłam żadnego efektu!
nie polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

fakty i mity depilacja

może być

Kupiłam zachęcona niską ceną i pozytywnymi ocenami. Na początku wszystko super: nawilżenie w miarę dobre,tak samo wchłanianie, zapach ok. Na suchą i napiętą skórę nóg po goleniu, musiałam nakładać podwójna porcję balsamu, ponieważ miałam (a raczej moja skóra) pewien niedosyt ;) Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że po dłuższym stosowaniu zapach zaczął mnie drażnić a pod tym względem jestem przeczulona ;) No i nawilżenie nie było takie jak na początku. Zwyczajnie moja skóra się do niego przyzwyczaiła. Na szczęście dzisiaj służy mojemu facetowi jako krem do rąk. :)

Używam tego produktu od:czerwca

fajny ;)

Miałam go w zeszłym roku i miło wspominam:
-ładnie nawilżał, napinał i ujędrniał skórę
-ładny zapach
-rzadka konsystencja, ale to na plus
-duże opakowanie za niską cenę

Ze swojego zadania się wywiązał, choć na KWC za mało mnie zachwycił :)

TAK!!! Nawilża super

Stosunek cena-jakość na szóstkę! Niema w tej kategorii cenowej lepszego balsamu! Uważam nawet, że balsamy ciut droższe róznież wypadają przy tym niepozornym balsamiku. Ujędrnianie-trudno mi powiedzieć, bo nie narzekam na wątłą skórę, ale NAWILŻA KAPITALNIE!!! Po kąpieli zawze mam suchą skórę, dlatego próbuję różnych mleczek i balsamów, które mogłyby mi pomóc! jak na razie jest to Nivea super wygładzające i ta oto Isana. Różnica co prawda w cenie 4-krotna! Konsystencja lejąca się, lubię takie, zapach nie powala, ale nie jest najgorszy, nienachalny, delikatny! Skóra gładka, super nawilżona, elastyczna!!! A wiadomo, że utzrymanie odpowiedniego nawilżenia zatrzymuje proces starzenia skóry! Używam i będę używała, jeżeli chodzi o nawilżanie skóry to jest TO!!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

za tą cenę super

kupiony ze względu na oszałamiająą cenę jak za tą pojemność - w promocji chyba 5zł, stwierdziłam że niewiele ryzykuję, nawet jeśli będzie słabo nawilżał zuzyję jako balsam na lato
ma przyjemny, lekko cytrusowy zapach, ale mało intensywny, nie męczący
lekka, wodnista konsystencja, dzieki czemu dla mnie jest bardzo wydajny i łatwo sie go wsmarowuje - to faktycznie lotion a nie balsam, więc nie polecam miłośniczkom tłustych smarowidełek zostawiających film na skórze
wsiąka błyskawicznie, skóra nie lepi sie ani trochę

co do działania - bardzo pozytywnie mnie zaskoczył
myślałam, że balsam tak tani i lekki, który nie zostawia na skórze żadnego tłustego filmu będzie bardzo słabo nawilżał albo wręcz wysuszał - szczególnie że to balsam ujędrniający, a one zazwyczaj słabo nawilżają
tymczasem nawilża dobrze, na pewno wystarczy na lato albo przy normalnej skórze, może nie zregeneruje szorstkiej skóry, ale jeśli jest w dobrej kondycji, na pewno ją utrzyma
nawet moja mama z suchą skórą nie narzeka, a to już coś

nie zauważyłam tylko obiecywanego zmniejszenia cellulitu, co do jędrności to nie mam z tym duzych problemów, po balsamie skóra jest dobrze napięta i gładka
widzę, że Isana moze śmiało konkurować z droższymi od siebie

Używam tego produktu od:2 miesiące

nienajgorszy

Balsam jest tani i to jego duży plus przy ówczesnych kosmicznych cenach za balsamy. Jest rzadki, szybko się wchłania, dobrze rozciera, bardzo lubię takie wodniste balsamy.
Nie zwalcza cellulitu, nie ujędrnia, ale lekko nawilża i za te pieniadze taki efekt jest wystarczający.
Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

tani i fajny, fajny bo tani

tani balsam w dużej butelce, fajna rzadka konsystencja (ja nie znoszę gęstych balsamów, które trudno się wciera), ładny zapach, skóra po użyciu nawilżona i gładka, szybko się wchłania
ale bardzo szybko się też kończy, pewnie z powodu konsystencji ;)

Świadoma praw i obowiązków...

wynikających z zakupu 400 ml balsamu za 5 zł, muszę przyznac Isanie 4 gwiazdki.

Plusy:
+dobrze podtrzymuje nawilżenie zadbanej skóry, radzi sobie nawet z łokciami
+ujędrnia! nie jest to efekt ani spektakularny, ani natychmiastowy, ale na udach zawsze mogłam złapac trochę skóry w palce- po 2 tygodniach stosowania Isany muszę się postarac, by się uszczypnąc (stosuję też masaże osławioną Syrenką)
+błyskawicznie się wchłania, a muszę dodac, że nałogowo nakładam 3 razy więcej balsamu niż trzeba:)
+zapach, choc chemiczny, to znośny, niedrażniący, niegryzący się z innymi
+leciutka konsystencja jest w sam raz na lato
+na każdą kieszeń, niesamowicie wydajny
Minusy:
-nie radzi sobie z nawilżeniem skóry leciutko przesuszonej np po opalaniu
-cellulit jest niewzruszony; jednak balsam ten zaskoczył mnie tak pozytywnie, że spróbuję stosowac go pod folią albo z masażerem-może i działania antycellulitowego doświadczę:)

400 ml "zapachu" i niczego

same minusy
-za rzadki
- zapach nie mój, mdliło mnie od niego
- po posmarowaniu zero uczucia, że się cokolwiek wsmarowało
- efekty? jakie efekty !?!?!

i to by było na tyle

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: umęczone trochę

Duży plus za zapach

Najbardziej lubie go za zapach, ale pasuje mi też jego konsytencja; momentalnie się wchłania. Może minimalnie ujędrnia, ale działania antycellulitowego nie zauważyłam.
Traktuje go jak zwykły balsam nawilżający.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 ale nie ostatnie