Garnier, Fructis, Odbudowa i Blask, Intensywny krem odbudowujący bez spłukiwania

Według producenta jest to preparat dla włosów zniszczonych, przesuszonych, uszkodzonych. Odbudowuje i nadaje włosom olśniewający blask. Zawiera aktywny koncetrat z owoców z odżywczymi mikroolejkami. Po użyciu, włókno włosa jest dwa razy mocniejsze. Wygładza włókno włosa nadając mu olśniewający blask.
Kremu nie należy spłukiwać.

Skład: aqua/water, cyclopentasiloxane, peg-40 hydrogenated castor oil, phenoxyethanol, peg-150/stearyl alcohol/smdi copolymer, ppg-1-trideceth-6, polyquaternium-37, dimethiconol, limonene, linalool, benzyl salicylate, propylene glycol dicaprylate, alpha-isomethyl ionone, persea gratissima/avocado oil, methylparaben, butylphenyl methylpropional, citronellol, prunus armeniaca/apricot kernel oil, coumarin, hexyl cinnamal, parfum/fragrance

Cena: ok. 11 zł / 200 ml

4 (*) - jak najbardziej odpowiednia

Włosy rzeczywiście lśnia. Może nie jest to wrażenie olśniewającego połysku tzw. tafli wody, ale nie da się ukryć, że fryzura błyszczy się znacznie bardziej niż zazwyczaj. Całość wygląda naprawdę efektownie. Pięknie. Zwłaszcza po dodatkowym wyprostowaniu włosów, wtedy to już naprawdę - istny szał! Fryzura jest gładka, błyszcząca, włosy sypkie i lekkie. Wrażenie wspaniałe. Niestety co do odbudowy, to już nie mam tak pozytywnego zdania. Nawilżenie oczywiście było, ale raczej na zasadzie doraźnej, a nie dogłębnej, długotrwałej pielęgnacji. Raczej takiej, która obowiązuje jedynie do kolejnego mycia. Także intensywnej regeneracji bym się nie spodziewała, ale tymczasowego ratunku i nawilżenia włosów - jak najbardziej. Do tego piękny, owocowy zapach... Zresztą jak każdy kosmetyk z tej linii. Utrzymuje się on bardzo, bardzo długo. U mnie 2 dni czyli do następnego mycia. Włosy są jak już wspomniałam gładkie, błyszczące, miękkie, elastyczne, lekkie... Nie zauważyłam szybszego ich przetłuszczania, być może dlatego, że chociaż krem stosuje na całej długości włosów, to jednak nie nakładam go bezpośrednio przy samej nasadzie włosa.
Konsystencja bardzo mi odpowiada. Może rzeczywiście jest troszkę bardziej lejąca, ale to lepiej, ponieważ łatwiej mi ją jest równomiernie rozprowadzić. Do tego całość zamknięta w praktycznym opakowaniu, ułatwiającym dozowanie.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie, jednak nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ lubię wszelkie nowości i już mam upatrzonych kilka innych kosmetyków. Zresztą od dłuższego czasu i tak nie widzę tego kremu na sklepowych półkach, więc może nie znajduje się już w obiegu...? Nie wiem. Nie no, w każdym razie - balsamik całkiem wporządku.

Używam tego produktu od: nie pamiętam już

moze byc

Odzywka bardzo ladnie pachnie, jak wiekszosc produktow fructis. Jesli chodzi o konsystencje jest zdecydowanie za rzadka, wylewa sie z dloni podczas nakladania.
Trzeba uwazac zeby nie przesadzic z nakladana iloscia ,gdyz wtedy obciaza i przetluszcza wlosy, a nawet skleja.
Osobiscie nie uzywam jej na codzien tylko po jezdzie motorem kiedy wlosy mam splatane nakladam ja na noc rozczesuje a na drugi dzien myje wlosy.
Efektow rewelacyjnych nie zauwazylam jesli chodzi o odbudowe i blask,ale nie mam zbyt zniszczonych wlosow zeby to stwierdzic. Jak dla mnie przecietna odzywka.

Używam tego produktu od:paru miesiecy

super

użyłam go zupełnie przypadkowo do ułożenia loków i mile się zaskoczyłam, loki są zbite, błyszczące i nie rozwalają się na wietrze, wyglądaja jak po trwałej, świetny produkt a wypróbowałam już wiele i nawet kerastase mu nie dorównuje

Używam tego produktu od:jakis czas

Eris film 2

znakomita

Jestem posiadaczką kręconych włosów, które wymagają odzywki bez spłukiwania, aby wyglądały jako tako ;-)
Po zastosowaniu tej odzywki, moje włoski są miękkie, ładnie się układają, przede wszystkim nie są nadmiernie obciążone, no i nie sa posklejane. Na włosy do łopatek- porcja wielkości orzecha laskowego.Jest to porządny następca odzywki do włosów kręconych sunsilk, której od dawna nie mogę dostać.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

swietna!

kupilam z ciekawosci-zwykle nie siegam po fructisy ze wzgledu na silikony w skladzie.
bardzo milo sie zaskoczylam:) odzywka ma leciutka konsystencje, a mimo to bardzo dobrze nawilza wlosy. mimo silikonow w skladzie, zauwazylam...ze nadaje puszystosc, co jest w moim przypadku dosc trudne do uzyskania:D
wlosy slicznie po niej blyszcza i dobrze sie rozczesuja. sa lekkie i swieze przez dluzszy czas (moglam spokojnie nie myc z nia glowy przez dwa dni).
dodatkowo ma bardzo dobre opakowanie i jest wydajna! starczyla mi na poltora miesiaca uzywania!

Używam tego produktu od:uzywalam dwa miesiace temu
Ilość zużytych opakowań:jak na razie jedno

bubel i tyle

Kupił mi tę odżywke mąż, kiedy nie było w sklepie odżywki z tej samej serii, ale do spłukiwania - wiadomo, facetowi wydawało się, że to przecież żadna różnica. Niestety różnica jest i to kolosalna. Odżywka zawiera silikony, których staram sie unikać, ale mimo to postanowiłam przynajmniej wypróbować ten produkt. Już po pierwszym użyciu coś było nie tak - włosy bardzo niemiłe w dotyku, jakby niedomyte, pokryte jakąś mazią. Zapach - nie do wytrzymania - jakby niespłukane mydło. Włosy zupełnie, kompletnie, absolutnie bez połysku. Próbowałam eksperymentować z ilością nakładaną na włosy, ale efekt za każdym razem był ten sam. Jednym słowem moje włosy chyba nie lubią silikonów. Teraz używam tej odżywki do płukania swetrów :D (jakoś przecież muszę ją zużyć ;) )

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: trochę z jednego

tylko nawizla

włosy sa nawilżone i gładkie
łatwo sie je rozczesuje
blask jest widoczny
bardzo wydajny mam go 2miesiace a ubylo [patrzac na wysokosc opakowania] 4 cm
!!!!włosy wydaja sie byc rzadkie i "bez życia"[jezeli stosuje sie razem z szamponem]
!!!!jesli natomiat daje sie sam krem wlosy pusza sie!:(:(
np nie moge go nakladac i po paru minutach prostowac wlosow, bo wlosy sie zaraz wykrecaja [jakby krem je zbyt napuszyl, a prostownica dodatkowo obciazyla]
nie są odbudowane!! a jedynie [jak juz pisalam] nawilzone i bardziej miekkie

STOSOWALAM krem RAZEM z szamponem i moim zdaniem dawal MALE EFEKTY
podejrzewam, ze GDYBY STOSOWAC SAM KREM NIE BYLOBY ZADNYCH
Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: poczatek 1

bdb

bardzo dobrze nawilza wlosy, staja sie one pieknie gladkie, blyszczace, slicznie pachnie,takze ogolnie polecam wlosom suchym! jednak troszke obciaza wloski, dlatego odejmuje 1 gwiazdke.

Używam tego produktu od:roku

dziwny

Po zużyciu całego opakowania mam wrażenie,że ten krem nie robi nic- nic złego i nic dobrego. Nie zastąpi odżywki, nie nawilży, ot można użyć dla samej świadomości, że coś się zrobiło w kierunku poprawy stanu włosów. Dostałby 3* gdyby po wysuszeniu suszarka, czy użyciu prostownicy włosy nie robiły się twarde, sztywne, a jednak takie są i mam pewność, że to wina tego kremu. Znaczącym plusem jest chyba tylko jego wydajność.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:1, może 2

oj nie

Kupiłam i od pierwszego użycia się zraziłam. Zaraz po nałożeniu włosy wydają się miękkie w dotyku. Ale to tylko pozory. Normalnie myję głowę co 2 dzień, po użyciu tego "czegoś" muszę myć już następpnego dnia, bo włosy sprawiają wrażenie tłustych, niedomytych, zaniedbanych... Skucha.

Używam tego produktu od: 3 użycia

dobra

Wcieram codziennie, niewielką ilośc- efekt włosy się cudownie rozczesuja, zero kołtunów, cudownie pachna, sa nawilzone, nawet po uzyciu suszarki.
Jednak nie zakupie pwtórnie, bo mam swojego faworyta.
Odzywka jest dla osob, które nie cierpia bawić się w spłukiwnaie a potrzebują szybkiego efektu:)

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:w połowie opakowania

nie jestem zadowolona

Do suchych i zniszczonych włosów raczej sie nie nadaje, nałożony na włosy jakby je usztywnia, przez co wlosy nie rozczesuja sie latwo (to ma byc to wygładzenie??) Nie nawilza wlosow. Ladny zapach. Opakowanie wizualnie ok, ale pod koniec trudno wydostac preparat. Niestety wydajna. Wymęczam to opakowanie z dodatkiem serum-olejku ta odzywka da sie zniesc, ale nastepnego opakowania juz nie bedzie.

Używam tego produktu od:0,5 roku