Gloss Show, Brillance Sectacuculaire Levres Pailletees (Błyszczyk do ust)

Gloss Show, Brillance Sectacuculaire Levres Pailletees (Błyszczyk do ust)

Błyszczyk w eleganckim słoiczku. Występuje w 8 odcieniach: silver, beige, rose, corail, pink, mauve, moka, red.

Miękkość i komfort dla ust, niezwykły blask, silniejszy niż w pozostałych błyszczykach tej fimy; efekt do 4 godzin.

Cena: ok. 110 zł / 6 g

Całkiem dobry

Takie niepozorny, malutki słoiczek :D Polubiłam go. Na plus jest na pewno zapach, bardzo ładny. Kolory im się udały, mój szczególnie ładnie wygląda na ustach :D Ma mało poręczne opakowanie. Ja akurat lubię takie pierdołki w słoiczkach i innych pojemniczkach, ale z tego co wiem, to powszechnie nie jest to lubiane. Z trwałością to tutaj średnio. Czterech godzin na pewno nie wytrzyma. Utrzyma się góra dwie. W sumie nie wiem, czy kupiłabym po raz drugi, bo nie mogę go znaleźć :D Może bym się skusiła, z sentymentu ;) Całkiem wydajny, kilka razy dziennie przez około rok go używałam.
Jak ktoś chce kupić, to niech się nie waha, tylko kupuje :D

nawet nawet

Błyszczyk bardzo ładnie wygląda na ustach i nawet sporo się na nich trzyma, dodatkowo nie powoduje ich sklejania. Drobinki brokatu wyglądają ślicznie i nie przemieszczają się po całej twarzy.

Mimo tego , nie wiem czy jeszcze go kupię, bo cena jest wysoka, a błyszczyk z takimi zaletami można kupić dużo taniej, chociażby z firmy Gosh.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Zwykły

Błyszczyk który nadaje lekki kolor [ja kupiłam odcień różu]
Usta się pięknie mienią dzięki dodanemu do błyszczyku brokatowi.
Jest bardzo wydajny.
Minusem jest natomiast cena - jest wiele błyszczyków na podobnym poziomie, a mimo to są dużo tańsze.
Trzeba się zastanowić czy warto przepłacać za markę.
Myślę że kiedyś go jeszcze kupię, chociaż uważam że bez najmniejszego problemu można znaleźć tańszy zamiennik.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Rewelacja

Nie jestem wielka fanka blyszczykow ale to cudenko mnie oczarowalo....Przepiekne opakowanie(nie jakas plastikowa tubka) w ktorym kryje sie naprawde dobry blyszczyk.
Nie klei sie ,jest lekki i przepieknie wyglada na ustach.
Co do drobinek nie mam zastrzezen poniewarz wygladaja naturalnie i blyszczyk mozna spokojnie uzywac w dzien....

Używam tego produktu od:1 miesiaca

czaderski :)

Ja mam odcień 565- Kelly Rose, to jest intensywny, wręcz aramantowy róż zanurzony w złotych drobinkach, które po aplikacji są bardzo widoczne, trochę gubią kolor. Błyszczyk powiększa moje cienkie usta, drobinki utrzymują się naprawdę długo, niekiedy cały dzień, pięknie połyskując :) kupiłam go we Francji, także torchę mniej zapłaciłam (ok.80 zł). Opakowanie równie zachwycające- tekturowe, srebrne pudełeczko, w środku z poduszką, na której znajduje się kwadratowy słoiczek z "lustrzaną" zakrętką (czasami zastępuje małe lustereczko przydatne do aplikacji błyszczyka, kiedy nie mam takowego przy sobie ) a w nim cudo w postaci tego błyszczyka :)
nie wiem czy kupię go ponownie, ponieważ chcę poeksperymentować z błyszczykami tej rangi (ten jest moim pierwszym) :) jest wydajny i starczy mi jeszzcze na długo:)

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

mało koloru, dużo blasku

To co jest ogromnym plusem tego błyszczyka to rzeczywiście cudowny blask który długo się utrzymuje na ustach.
I to tyle jeśli chodzi o zalety.
Wad zaś jest więcej: po pierwsze na ustach kolor jest prawie niewidoczny, po drugie aplikacja jest bardzo niewygodna: w użyciu jest palec lub trzeba nosić pędzelek do malowania ust.
Raczej nie będę już wypróbowywać innych kolorów. Chociaż kto mnie tam wie:-)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Cudo

Jestem uzależniona od błyszczyków a ten to poprostu perfekcja. Jedyny mankament to opakowanie. Ponieważ zeby nałożyć produkt w trakcie dnia trzeba zawsze mieć ze soba pędzelek albo nakładać kosmetyk palcem. Jednak efekt jest cudony( mam kolor silver), drobinki długo utrzymują sie na ustach dając piękny efekt

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

słabiutko

Mam wrażenie, że osoby wychwalające zalety Gloss Show, nie używały wcześniej DiorKiss, bo w porównaniu z nim, ten pierwszy wypada słabiutko.
Trwałość na poziomie 2h, podczas gdy DiorKiss trzyma się około 5h, a i potem gdy schodzi, pozostawia delikatną warstwę ochronną na ustach.
Walory pielęgnacyjne również pozostawiają wiele do życzenia.
Może gdybym wcześniej nie zakochała się w DiorKissach, ocena byłaby inna, ale mam porównanie z ideałem i w tej sytuacji nie mogę wystawić innej oceny.
Odejmuję kolejną gwiazdkę bo błyszczyk wysusza mi usta.
Reasumując to po prostu BUBEL !
Używam tego produktu od:2 m-cy

Jeden z ulubionych!!!!!!!!!!!!

Mam kolorek nr 355 " Lindsay Pink"
Iskrzy fantastycznie tysiacem malutkich brokatowych drobinek
Idealny na wieczorne wyjscie, daje niesamowity blyszczacy efekt, zwraca na siebie uwage :)
Jest dosyc trwaly, a jesli schodzi z usta to w miare rownomiernie.
Pielegnuje usta, nie wysusza
Polecam goraco
Używam tego produktu od: m-c
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

super

Ostatnio mój ulubiony błyszczyk, dla niego odstawiłam chwilowo JT. Mam odcień 355 Lindsay Pink. Posiada tysiące iskrzących drobinek. Bardzo długo utrzymuje się na ustach, co w moim przypadku jest rzadkością (większość specyfików do ust szybko się u mnie ściera). kolor jest intensywny. cena dość wysoka ale uważam, że warto.

Luksus

Świetny brokatowy błyszczyk, który pięknie lśni i mieni się na ustach.
Drobinki subtelne, ścierają się równomiernie a usta kuszą blaskiem przez długi czas.
Niesamowicie wydajny zwłaszcza gdy nakładamy go pędzelkiem.
W/g mnie luksus zamknięty w klasycznym eleganckim słoiczku.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

NIESAMOWITY EFEKT !!!

Wow !!! Niesamowity!!! Fantastycznie blyszczy-iskrzy, fantastycznie nawilza i pielegnuje usta. Dla wielbicielek drobinek i blyskotek !!! :)
Mam odcien 355 LINDSAY PINK - jasny roz, ale to dopiero poczatek !!!... :)
Polecam bardzo serdecznie.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, beda kolejne :)

15.02.2009
Od momentu wystawienia recenzji przygarnelam kolejne odcienie tego blyszczyka, mianowicie - srebrzysta biel 005 SOFIA SILVER, iskrzaca fuksje 755 REBECCA RED, koralowy odcien 335 CARLA CORAIL oraz ... ponownie delikatny roz 355 LINDSAY PINK... :)
Bede je uzywac, chyba, ze zostana wycofane z rynku.

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!