Sephora, Poudre Compacte Bronzante (Puder brązujący prasowany)

Sephora, Poudre Compacte Bronzante (Puder brązujący prasowany)

Puder brązujący występujący w dwóch odcieniach: S40 dla jasnej i średniej karnacji i S45 dla średniej i ciemnej karnacji.

Cena: ok. 25 zł / 11 g

Doskonały!

Doskonały puder brązująco-rozświetlający!Nie pozostawia smug,nie przyciemnia zbyt mocna!Super się rozprowadza,a przy tym jest bardzo wydajny!!!!Cena-Jak najbardziej stosowna!Gdyby był droższy też bym go kupiła!!Idealny dla jasnej jak i ciemnej karnacji!!1Nie podrażnia,nie uczula!Nie wyczułam specjalnego zapachu!Proste opakowanie,bez wydziwiania!Przydałoby się jedynie lusterko!Generalnie jest idealny!

Używam tego produktu od:2lat

bardzo wydajny

Kupiłam go w marcu ubiegłego roku, teraz jest luty a ja go ciągle mam (a dorobiłam się wersji 11g). Od wiosny do końca lata używalam go do "opalania" twarzy, a od jesieniu jako różu. Jest trwały, ładnie rozświetla (ma złotawe drobinki), dobrze matuje skórę. Noszę go zawsze w torebce i mimo wielu upadków się nie pokruszył...Po wielu miesiącach stosowania odkryłam w nim jedną nieznośą wadę której mu nie wybaczę: ma pomarańczowo-ceglasty odcień, odkryłam to gdy spojrzałam w lusterko w świetle dniaUżywam tego produktu od:10 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Bardzo fajny!!!!

Szczerze godny polecenia. Plusy za wszystko: ładny zapach, nie tworzy plam i smug, ładnie się rozprowadza,długo się utrzymuje. Mam cerę mieszaną i przy tego rodzaju pudrach buzia mi się świeciła, ale po tym pudrze takiego problemu nie mam. Ładnie połyskuje, daje subtelny efekt końcowy i oczywiście może służyć do modelowania twarzy. Polecam!!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Na piątkę z plusem:)

Nie lubię specjalnie pudrów brązujących; testowałam już wiele z różnych półek i efekt nigdy nie był zadowalający. Do czasu, gdy w moje ręcę wpadła Sephora:>

PLUSY:
- kolor! Mam S40, do jaśniejszej karnacji, idealny do bladej buzi:) Delikatnie ociepla karnację, ale nie ma mowy o cegle na twarzy,

- trwałość; puder trzyma się na twarzy, uprzednio zagruntowanej solidną warstwą filtra;) i mąki, cały Boży dzień- nie zauważyłam blednięcia nawet pod wieczór,

- właściwości matujące; to jeden z niewielu pudrów brązujących, po których się nie świecę (mimo że ma trochę tych drobinek, acz niewiele),

- cena; wprawdzie swój puder mam z Targowiska, ale uważam, że relacja cena/jakość jest tu wyjątkowo korzystna

- nie uczulił mnie ani nie zapchał

MINUSY:
- mogłaby się Sephora postarać i dać lustereczko:D

Używam tego produktu od: półtora tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

sredni

Mnie na pewno nie zachwycil, do tego stopnia,że oddalam do siostrzenicy. Zwykły puder brązujacy-dla mnie chyba za jasny-kolory do wyboru tylko dwa i obydwa nieciekawe, wogule szybko znika z twarzy i opakowania. Rzeczywiscie nie tworzy plam ale to chyba jego jedyna zaleta. Zdecydowanie gorszy od "spodka" sephory.

Używam tego produktu od:juz nie uzywam

Szczerze polecam!

Bardzo dobra jakość za rozsądną cenę.

PLUSY:

* łatwo się nakłada, nie tworzy plam (warunek zresztą jak i przy innych prasowanych pudrach brązujących - nakładamy na twarz zmatowioną wcześniej np. pudrem sypkim).

* daje efekt ładnej, naturalnej opalenizny - mam kolor S45 dla średniej i ciemnej karnacji mimo, iż moja karnacja jest jasna, a to dlatego, że ten odcień nie jest ani zbyt pomarańczowy, ani zbyt żółty, wprost idealny dla chłodnego typu urody i wbrew pozorom wcale nie za ciemny.

* delikatnie matuje, a jednocześnie rozświetla cerę dzięki subtelnym drobinkom.

* bardzo przyjemnie pachnie.

* ma przystępną cenę.

Szczerze polecam! Jeśli się trafi z kolorkiem puderek naprawdę bardzo ładnie wygląda na twarzy.

MINUSY:
* mała ilość odcieni do wyboru, choć duży puder brązujący "spodek" Sephory również występuje tylko w dwóch odcieniach, cóż taka polityka firmy, więc za to gwiazdki ujmować nie będę.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy