Lovely, Utwardzacz do paznokci

Lovely, Utwardzacz do paznokci

Pielęgnuje słabe, rozdwajające się paznokcie dzięki silikonowej powłoce, która chroni płytkę paznokcia przed niebezpieczeństwami dnia codziennego. Zawiera proteiny m.in. keratynę, przyśpieszającą regenerację paznokcia. Stosowany na lakier przedłuża jego trwałość.

ochronne, regenerujące
w buteleczce
żel / płyn

Przydatna rzecz.

W sumie kupiłam tak bez przekonania, na promocji, bo nie miałam żadnego bezbarwnego lakieru na stanie, a pielęgnację paznokci Lovely lubię. I ten preparat też. Używam go jako top coat-nakładam na lekko podsuszony lakier, tak minutę-dwie po pomalowaniu. I naprawdę się sprawdza-ładnie nabłyszcza lakier(i lekko rozjaśnia kolory, warto to mieć na uwadze) i przedłuża jego trwałość do czterech-pięciu dni-po tym czasie lakier zaczyna pękać. Ale mi to nie przeszkadza, bo bez niego lakiery drugiego dnia po malowaniu mi się ścierają i odpryskują na końcach, a dzięki utwardzaczowi Lovely tego nie ma. Mam wrażenie, że przyspiesza wysychanie lakieru-zazwyczaj maluję paznokcie wieczorem przed snem i przy tym preparacie nie mam odbitej pościeli na lakierze. Do tego nie ściąga koloru lakieru-nawet jak maluję po nie doschniętym lakierze to pędzelek od tego preparatu jest czysty.
Nie wiem jak wpływa na paznokcie stosowany solo, bo u mnie ściera się błyskawicznie jeśli nałożę go na gołe paznokcie.
Preparat jest gęsty, ale dobrze się go nakłada, nie ,,gluci" się i nie robi maziajów. Nakłada się go dosyć sporo na jednym razem, więc jest średnio wydajny. Mam go pół roku i jeszcze nie zgęstniał bardziej. Pędzelek mi odpowiada-jest mały i wąski(a ja mam dosyć małe paznokcie), dosyć elastyczny i niezbyt twardy-nie niszczy lakieru pod spodem.
Buteleczka jakkolwiek urocza tak też średnio praktyczna-na tej szerokiej szyjce osadza się dużo lakieru, ciężko jest o taką oczyścić pędzelek, no i nie mówię już o tym co się stanie jak otwarta buteleczka się przewróci.
Teraz jest wycofywany z drogerii, więc warto go kupić na próbę-kosztuje grosze, a jest to naprawdę przydatna rzecz.

Zadowolona

Idealny top coat. Kolor naniesiony na ten lakier utrzymuję się bardzo długo i faktycznie utwardza płytkę paznokcia. Nie muszę się martwić, że w szybkim tempie pozbędę się paznokci. Wygładza płytkę paznokcia, szybko schnie i jest bardzo wydajny.

idealny utwardzacz

On jest po prostu nie zastąpiony!!! Faktycznie, lakier utrzymuje się dłużej. Nawet najmniej trwałe, metaliczne. No, po prostu uwielbiam! I na dodatek, nie obciąża zbytnio płytki. Jest mega trwały i mega tani. A do tego wydajny. No, po prostu same plusy. I jeszcze ten cudny pędzelek. Czy to ma jakąś wade? No, może nie ciekawa szata graficzna opakowania, ale to nic.

Wibo na wiosnę 2015

Jesteśmy jak małżeństwo

Kupiłam ten produkt bo potrzebowałam czegoś taniego, co nabłyszczy i wygładzi mi płytkę solo, lub jako warstwa nałożona na lakier.

Do czego jest przeznaczony produkt ?
Wielkiego opisu i zapewnień nie znajdziemy na maleńkiej buteleczce, lecz ma on przedłużać trwałość lakieru bądź tez solo wspomagać osłabione paznokcie oraz je chronić.

Jakie mam paznokcie?
Moje paznokcie są bezproblemowe, produkt kupiłam z góry zakładając stosowanie na lakier.

Czego oczekuję od tego produktu?
Przedłużenia trwałości lakieru, wygładzenia.

Zalety:
+Naprawdę przedłuża trwałość manicure
+Wygładza nierówności na płytce
+Nadaje połysku
+Lakier pokryty tym produktem daje efekt hybrydy, jestem o to często posądzana
+Utwardza paznokcie
+Bardzo przyjemna konsystencja i aplikacja
+Bardzo wydajny

Wady:
Nie zanotowałam, pomimo zużycia niezliczonej liczby buteleczek. Krytykowanie za zapach produktu do paznokci byłoby raczej niestosowne ;)

Podsumowując u mnie się sprawdza, oczywiście nie zapewni nam trwałości, jak manicure hybrydowy i raczej trudno byłoby tego oczekiwać, jednak stosując lakier solo oraz z tym utwardzaczem można zauważyć już różnicę.

Używa produktu od: próbka

Nie sprawdził się

Niestety, na moich pazurkach się nie sprawdził. Trudno ocenić mi jego działanie- następnego dnia po nałożeniu bardzo zrobił się biały, pod wieczór... skruszył się ;(
Po dotychczasowych doświadczeniach oceniam go jako niewartego uwagi bubla.

do niczego

Często tak jest, że jak coś dla większości jest hitem dla mnie jest totalnym bublem albo na odwrót i tak też jest w tym przypadku. Utwardzacz nie sprawdził się u mnie kompletnie. Używany bezpośrednio na paznokieć nie wpływał na niego w żaden sposób, nie redukował rozdwajania się czy łamliwości. Do tego bardzo szybko schodził z paznokci, nawet tego samego dnia. Nakładany na lakier też nie przedłużał zbytnio jego trwałości.Bardzo szybko zgluciał i stał się mega ciągnący. Buteleczka ma za duży otwór i bardzo łatwo o wylanie się utwardzacza.Pędzelek też nie jest dla mnie zbyt wygodny.
Cena dość niska, ale co z tego skoro w moim przypadku produkt nie spełnia swojej funkcji.

Polecam !

Dla mnie jest idealny. Poskromił moje kruche paznokcie nie robiąc im jednocześnie krzywdy.
Stosuję go zarówno jako bazę pod lakier, i na sam lakier. Przedłuża mi to trwałość na paznokciach 2 dni. :) Jedyną małą wadą jest to że zbyt dużo nabiera się na aplikator, lecz z tym można sobie poradzić. Chociaż podczas pierwszej próby nie wyszło mi to idealnie.

Ilość zużytych opakowań: Skończyłam drugi

Niedrogi i przedłuża trwałość

To pierwszy utwardzacz do paznokci, z którym miałam do czynienia. Jestem z niego zadowolona, rzeczywiście przedłuża trwałość lakieru na paznokciach (głównie w tym celu go używałam). Średnio po zastosowaniu utwardzacza lakier trzyma się do 2-ch dni dłużej.

Ogólnie wydajny i nie jest gęsty, przez co łatwo rozprowadza się na płytce paznokciowej. Przy aplikacji należy uważać, żeby nie nabrać za dużo na pędzelek ... bo łatwo może kropelka spaść na niechciane miejsce (np. spodnie;)).

Uwaga: po nałożeniu lakier lekko zmienia kolor. Uznaję to za wadę.

Pomimo tego i tak zakupiłabym ponownie, działa i jest niedrogi.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 10ml

Genialny!

Kupiłam go tylko dlatego, że w drogerii była akurat promocja 2 kosmetyki w cenie 1, a akurat rzucił mi się w oczy. Dawno nie trafiłam na tak dobry produkt!
Używam go najczęściej jako top na lakier kolorowy, trzyma się świetnie przedłuża trwałość lakieru o 2-3 dni i nic nie odpryskuje, a paznokcie są widocznie utwardzone. Przy okazji schnie w miarę szybko i ładnie się błyszczy.
Jest dość rzadki, więc nabiera się go dużo i trzeba wytrzeć nadmiar z pędzelka. Sama uchwyt aplikatora jest dość nieporęczny, ale można się przyzwyczaić. Natomiast jestem zachwycona dużym otworem buteleczki! Fakt, trzeba uważać, żeby nie rozlać utwardzacza, ale z drugiej strony nabiera się go rewelacyjnie, nawet kiedy mamy już końcówkę.
Miałam do czynienia z kilkoma innymi utwardzaczami, a żaden z nich nie sprawdził się aż tak dobrze, jak ten.
Rewelacyjny produkt za świetną cenę! Zdecydowanie polecam :)

Nie jestem pewna

Produkt fajny, nie zrobiłam sobie nim krzywdy. Ale schodzi z paznokci! Zostawia lakier a on złazi jak guma. Miał tak od nowości. Lakier fajnie utwardzony, szybciej zasycha.

Dobry

Lubię kosmetyki pielęgnacyjne do paznokci Lovely, ten utwardzacz również przypadł mi do gustu.
Nie używałam go nigdy solo, nakładam go na 2-3 warstwy lakieru kolorowego, by przedłużyć jego trwałość.
I w tej roli rewelacyjnie się sprawdza, lakier faktycznie utrzymuje się dużo dłużej.
Mam jednak pewne zastrzeżenia.
Konsystencja dobrze się nakłada, ale pędzelek nabiera za dużo kosmetyku.
Poza tym uchwyt aplikatora jest mega niewygodny, a ten wielki otwór w buteleczce to jakaś porażka.
Nieraz zdarzyło mi się upuścić lakier i zazwyczaj obywało się bez ubytku, raz upadł mi ten utwardzacz i ponad połowa się rozlała.
Opakowanie jest więc największym minusem, za który odejmuję gwiazdkę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Bardzo dobry produkt!

Odżywka zdała u mnie egzamin prawie na 5.
Bardzo dobrze utwardza paznokcie. Nakładam ją na warstwę innej odżywki i lakieru.
Uważam, że aby efekt był dobry lakier, którego używamy też musi być dobry. Nie mówię że jakiś z najwyższej półki ale taki w miarę dobrej jakości. Od kiedy używam utwardzacza paznokcie urosły tak ogromne, że każdy się nimi zachwyca jakie są długie. Do tego paznokcie są twarde i mocniejsze na uszkodzenia.
Bardzo polecam osobom, które nie chcą wydać majątku a potrzebują wzmocnienia paznokci.