Oriflame, Optimals, Hydra Energy Cream (Krem intensywnie nawilżający)

Oriflame, Optimals, Hydra Energy Cream (Krem intensywnie nawilżający)

Krem intensywnie nawilżający. Dzięki technologii Hydra-Fix głęboko nawilża skórę przez 24 godziny, chroni ją przed spadkiem nawilżenia i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się. Dobrze nawilżona skóra jest gładka, jędrna i promienna.

Cena: 49,90 zł / 50 ml

REWELACJA

Ten krem to była rewelacja.Szkoda,że Oriflame go wycofało.Przyjemna konsystencja,zapach piękny,delikatny,a skóra po nim cudnie nawilżona,nie klejąca.Działanie podobne do Aqalia Vichy,a o połowę tańszy.Chyba napiszę petycję do Ori aby nie kasowała tak świetnych kosmetyków.

Używam tego produktu od:wielu miesięcy

Najlepszy!!!!!

Na poczatku dodam,ze przez cale zycie nie mogla dobrac dla siebie kremu.Ten krem jest rewalacyjny,chociaz z respektem podeszlam do niego,bo byl za tani....nie bylam przekonana do kremow tej firmy.Krem super sie wchlania,nie podraznia,ma delikatny zapach,super nawilza!!!!juz po pierwszym razie skora jest nawodniona,suche skorki zniknely!!!Przesuszona skora pod oczami tez.Skora jest nawilzona,ladna,gladka.Cudo nie krem!!!Niestety krem zostal wycofany,nie wiem dlaczego.Używam tego produktu od:miesiac

cudownie nawilża

Krem kupiłam na wyprzedaży, bo został wycofany wraz z całą serią hydra energy!
Mam tłustą skórę i na początku bałam się, że może mnie zapchać, jako że polecany jest raczej do skóry suchej, ale pomyślałam, że dobrze mieć taki nawilżający kosmetyk. Ten krem skusił mnie niską ceną i pięknym, kwiatowym zapachem. Niskie, zimowe temperatury, nawet mojej tłustej cerze potrafią zrobić krzywdę.

Krem fantastycznie nawilża! Błyskawicznie poradził sobie z przesuszoną, łuszczącą się skórą na policzkach i brodzie.
O dziwo, nie zapycha. Jeszcze nic mi po nim nie wyskoczyło. Ma dosyć gęstą konsystencję, ale szybko się wchłania. Twarz odrobinę się świeci, ale używam go tylko na noc i rano budzę się z piękną, promienną i miękką buzią.
Żeby nie przedobrzyć, stosuję go kilka razy w tygodniu, jako nawilżający zastrzyk dla skóry.
Jest wydajny i ma śliczny, świeży zapach.

Wielka szkoda, że został wycofany, bo jego zastępca jest o klasę gorszy, ale mam jeszcze hydra energy - wersję do cery tłustej. :)

Oriflame tutorial 2 konwertowany

super!!!

jako że mam cerę mieszaną ze skłonnością do zapychania to takich kremów nie używam codziennie. Ten ma jak na bogaty krem dość lekką konsystencję, fajny zapach, super nawilża i buzia po nim jest taka gładka i delikatna, cudo po prostu!!! używałam kilka razy w tygodniu na noc i wystarczył mi na bardzo długo. Niestety seria została wycofana tak więc zamierzam wypróbować jego następcę

Używam tego produktu od:kilka mies temu

KWC wsrod kremow nawilzajacych

Zgadzam sie z poprzedniczka - odkrycie roku :) najlepszy krem nawilzajacy jaki mialam do tej pory, moze smialo konkurowac z kremami nawilzajacymi z gornych polek. Cena promocyjna - okolo 30 zl - mysle ze nie jest to duzo jak za taki kremik. Ale przejdzmy do rzeczy. Krem super nawilza suche partie skory - szczegolnie przesuszone przez zime policzki. Mam cere mieszana, tlusta strefe T i mocno suche policzki i krem sprawdza sie swietnie. Faktycznie zostawia lekko tlustawa warstwe, ale ja i tak go uzywam na noc wiec w ogole mi to nie przeszkadza. Krem ma super leciutka formule. Naprawde goraco polecam!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Odkrycie roku!!

Najlepszy krem nawilżający jaki miałam do tej pory :) już po 1 użyciu buzia jest gładka jak pupa niemowlaka, wszystkie suche miejsca na mojej skórze zniknęły i o dziwo także po podrażnieniach nie ma śladu :) napewno na stałe zagości na mojej półce, szczerze polecam!!!

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dobry :)

Mam skórę mieszaną wrażliwą.
Ten krem ma konsystencje bardzo leciutką, jakby mieszanka normalnego kremu z żelem (ale nie jest to konsystencja typowo żelowa).

Ma wspaniały, świeży zapach, a nawilża świetnie- zarówno policzki, gdzie skóra jest sucha i skłonna do podrażnień, jak i nos i brodę. Na dzień smaruje nim całą twarz, oczywiście później podkład matujący i puder.

Jest na tyle lekki, że nie powoduje nawału świecenia, a jednocześnie super nawilża.

Jeśli sie go kupi w promocji, stosunek ceny do jakości jest wzorowy ( koszt ok.24zł).

Minus- zostawia leciutka "lepką" warstewke- ale bez porównania mniejsza od innych kremów, bardzo łatwo ją unieszkodliwić.

Absolutnie polecam :)

Można go stosowac na dzień i na noc, wtedy są najlepsze efekty. Pózniej, kiedy skóra już jest dobrze nawilżona, wystarczy raz- na dzień lub na noc. Jest super :) na pewno jeszcze nie raz go kupię!

Używam tego produktu od:niecałe 2 miesiące

Rewelacja!

Jest idealny! Doskonale nawilża nawet bardzo suchą skórę. Ma bardzo przyjemny zapach i lekką konsystencję. Szybko się wchłania. Ma bardzo ładne szklane opakowanie. No i za niezbyt wygórowaną cenę.

Używam tego produktu od:roku

ideał

zużywam już 3 słoiczek (z przerwami). jestem zakochana w tym kremie. gdy pewnego dnia się zbyt spaliłam na słoncu, zrobiła mi się dosłownie skorupa z twarzy. ten krem swietnie nawilża, bardzo dogłębnie. skóra jest bardzo miękka i spręzysta. zapach jest ładny, świeży, a konsystencja lekka. szybko się wchłania i mozna go stosowac po makijaż.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2,5

o dziwo, świetny! :)

Z duza nieufnoscia podchodzilam do tego kremu, wiadomo, Oriflame... Ale niezwykle pozytywnie mnie zaskoczyl. Doskonale nawilza, a tego dokladnie szukałam. Dołożyłam mu jeszcze serum i fluid z tej samej linii, i doprawdy, sa nie do pobicia.
Dla szukajacych nawilzenia polecam!

Używam tego produktu od: wrzesnia 2007
Ilość zużytych opakowań: 1 i drugie w trakcie

ok, polecam

Miłe zaskoczenie, że coś z Oriflameu może być ok (namiętnie zawodzę się na kolorówce, którą kupuję nie wiem po co w sumie). Taki zwykły, ale porządny krem nawilżający. Ma miłą konsystencję, dość dobrze się wchłania, pozostawia buzię nawilżoną i gładką. Na twarz, na dzień używałam go niezbyt często (nie ma filtrów), ale na noc jest bardzo fajny, lub też na dzień na szyję. Ogólnie polecam. Nie jest zły.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

całkiem, całkiem...

Ładne opakowanie, bardzo przyjemny,świezy zapach. Delikatny kolorek ;), wzmacniający wiare w błekitne nawilżenie. Dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania, pozostawiając troche lepki film. Nawilża przyzwoicie. Ogólnie niezły, lekki krem nawilżający, zwłaszcza, gdy zakupimy w promocji.

Używam tego produktu od:pare miesięcy temu