Mavala, Nail Color Nagellack (Lakiery do paznokci)

Mavala, Nail Color Nagellack (Lakiery do paznokci)

Mini- lakiery do paznokci, występujące w 152 kolorach - kremowych, perłowych i brokatowych.

Liczyłam na coś lepszego

Nabyłam w Douglasie podczas letnich okazji, taniej, wielka radośc, letnie kolory pastelowe, why not, pomyślałam. Mam więc jasny pastelowy kolor pistacjowy (z lekkim połyskiem bardzo małych drobinek), używałam go przez ostatnie dni lata (teraz poczeka do wiosny, a więc wielki test w przechowywaniu jego lakierowych umiejętności) i ujęła mnie nie tyle jakość produktu, ile jego praktyczna mała buteleczka...

Lakier jest typowym dwuwarstwowcem, niestety, są prześwity nawet jeszcze gdy pomaluję dwa razy. Nie będę jednak mówić tu o trzech warstwach;)

Szybko się ściera, niestety, nie podejrzewałam, że lakier takiej ekskluzywnej firmy będzie w takim stopniu nietrwały. Cena wysoka, nawet na promocjach.

Jakość niezbyt zachwycająca, znam tańsze lakiery o znacznie wyższym lub identycznym standardzie (Eveline 5ml za 5-6 zł, czy dor za 3,50, który ściera się jak Mavala, ale za to jest jednowarstwowy), takie refleksje;)

Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu i w przechowaniu

Male jest piekne

Mam w swojej kolekcji
Purple sensation
Bali

+Lakiery Mavala maja piekne kolory
+sa to jedyne lakiery, ktore jestem w stanie zuzyc -5ml
+mozna eksperymentowac, bo sa male i nie zaschna na dnie szuflady
+dobrze napigmentowane - oba kolory ktore mam sa dosc ciemne, ciemny roz i fiolet, ale wystarczylaby 1 warstwa - z zalozenia zawsze maluje dwie
+mimo, ze jest maly to latwo sie nim maluje - mam jeden taki maly z bourjous i ma tak krotki pedzel, ze nie umiem nim pomalowac paznokci :)
+zero smug czy pecherzy
+z baza i topem opi wytrzymal mi 8 dni, bez bazy i z topem sally hansen 6
-jedyny minus jest taki, zejak juz odpada to nie sciera sie jak opi, czy essi ale odpada platami

Używam tego produktu od: Ponad pol roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie dwoch

Hm....nieladny efekt znajduje

Na pewno Mavala ma ofercie kolory ktore beda odpowiadac wszystkim. Mala poejmnosc doskonala dla osob eksperymentujacych.
Sam lakier? Nietrwaly, niezbyt blyszczacy, smierdzacy, bardzo plynny.
Bardzo wydajny; jego cena moim zdaniem jest troszke wygorowana, bowiem nie jest to produkt dobrej jakosci i nie wytrzymuje porownania z lakierami drogryjnymi takimi, jak Rimmel czy Inglot.
Bardzo lubie inne produkty do paznokci Mavala, ale nie planuje ponownego zakupu tego cuda.

Makijaż Maybelline

REWELACJA

Mam 56 RIGA.

Uwielbiam go za pojemność 5 ml. Zawsze maluje 3 warstwy. To prawda trochę długo schnie i cena jest bardzo wysoka, za swój zapłaciłam 25 zeta, ale nie żałuje. Utrzymuje sie u mnie bardzo długo, jak na wszystkie lakiery jakie mam 4 - 5 dni.
Chyba skuszę się na inne kolory.

mój KWC wśród lakierów :)

Lubię często zmieniać kolory poznokci a ta firma ma ogromną paletę. Pojemność i cena bardzo mi odpowiadają.

Mój ulubiony to fuksja - nr 71 la paz

Lakier uważam za super trwały, nie odpryskuje po paru dniach mimo prac domowych (wykonywanych bez rękawiczek) i ogromu pracy przy komputerze.

Gorąco polecamUżywam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 20 małe

odejmuję gwiazdkę bo przerzuciłam się na lakiery hybrydowe :)

Rozczarowanie

Pierwsze wrażenie-świetny. Duża gama kolorów, przyjemne, małe opakowanie. Kolejnym plusem jest mały pędzelek i konsystencja-rozprowadzanie jest naprawdę łatwe.
Na tym niestety plusy się kończą.
Cena-zdecydowanie zbyt wygórowana jak na tą pojemność i jakość
Trwałość-BEZNADZIEJNA. Po jednym dniu pojawiają się odpryski, lakier potrafi schodzić płatami, co jest okropne.

Nie sięgnę po nie ponownie, jednak bardzo żałuję, bo kolory są piękne. Posiadam 1 Ankara oraz 7 Makao.

Ilość zużytych opakowań: 2 w użyciu

Swietny!

Strasznie lubie ten lakier! Malutki, ale calkiem sprawny. Dobrze sie rozprowadza, wygodnym pedzelkiem, ja zawsze daje 2 warstwy. Schnie raczej szybko, ale ja zawsze wysuszam go jakims preparatem. Wytrzymuje dlugo na moich raczej kaprysnych paznokciach, sciera sie po dniu lub 2 na koncowkach, ale juz mi to nie przeszkadza, bo dzieje sie tak z kazdym moim lakierem. Co najawzniejsze, paznokcie sie nie rozdwajaja, sa twardsze i mocniejsze, odkad uzywam tylko Mavali. Zdecydowanie polecam.

Male a sliczne!

Wszystko zaczelo sie od bezowego lakieru do frencza. No i zakochalam sie. Malutki uroczy lakier ze zlota zakretka zagoscil juz na zawsze w mojej kolorowce. Po bezowym nastapil zloty "intestity " i niedawno koralowy "mango orange" nr 144. Nie odpryskuja,nie robia smug i szybko schna. Super! Jedyny odcien ktory sprawil mi problemy przy koncowce to "Velvet"...zaczal smuzyc ale dlugo go mialam, odstawilam go bo uzywalam innych i mozliwe ze sie przeterminowal.

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:jeszcze mam pierwsze

Lubię ten lakier

Jest całkiem niezły tylko zdecydowanie za drogi, cena z kosmosu zdecydowanie za wysoka jak za tak małą pojemność!
Lakier bardzo ładnie kryje, często wystarczała mi jedna warstwa lakieru i paznokcie były ok, bez smug, bez prześwitów.
Moim zdaniem lakier ma gęstawa konsystencję, może dzięki temu ma tak dobre krycie. Schnie przecietnie, ale raczej całkiem szybko, zwłaszcza przy jednej warstwie. Trwałość jest normalna, przecietna, trzyma sie bez odprysków około 4 dni.
Raczej nie kupie tego lakieru ponownie, nie za takie pieniądze.
Uzywalam odcienie czerwonego o nazwie 74 Los angeles, to bardzo ładna ognista i dość jaskrawa czerwień.

Używam tego produktu od:jedno opaskowanie
Ilość zużytych opakowań: kilka miesięcy

słabo, słabo...

Niestety z przykrością stwierdzam, że te lakiery są po prostu do niczego :-( i to z wielkim żalem gdyż rozmiar i paleta kolorów są naprawdę super.
Długo schną, potrzeba z 3-4 warstw aby uzyskać dobre pokrycie, zostawiają smugi, długo schną, i odpryskują następnego dnia po pomalowaniu...
Szkoda. Może to kwestia indywidualnych odcieni, posiadam blady róż - Arosa, i żywy koralowy - Romantic.
2 gwiazdki za kolory i rozmiar buteleczek, które są wprost idealne na podróż.

dobre

Od dłuższego czasu kupuje te lakiery. innych firm rownież. Sa malutkie więc nie zdążą wyschnąc. Kolory sa śliczne, jest w czym wybierać. Na moich kruchych paznokciach trzymają sie 3 dni co jest normą. Ogólnie fajne.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:sporo

Małe i urocze :)

Przechodząc obok Marroinaud, wpadła mi w oko półka z malutkimi lakierami w soczystych kolorach. Weszłam wiec do poerfumerii i odkryłam całą gamę pięknych czerwieni, na którę obecnie dosyc mocno choruje: malinowę, pomidorowe, wiściowe, pomarańczowe. Wszystkie!

Kupiłam na próbę dwa: w kolorze Beirut oraz Nice. W ogóle lakiery sa ochszczone nazwami miast, więc stosunkowo łatwo zapamiętać, który odcień jest tym ulubionym, nie trzeba zapisywac numerków :)

Lakier nałożyłam jedną warstwą na baże i byłam bardzo zaskoczona - uzyskałam mocny, lśniący i kryjący kolor już po pierwszej warstwie (chociaż kiedy robię mani/ pedi to i tak zazwyczaj nakłądam dwie). W zasadzie mój manikiur mógł już się zakończyć - lakier ma wilhotny, mocny połysk i wg mnei nie wymaga dodatkowego nabłyszczacza.

Trzyma sie około 4-5 dni, nie odpryskuje, tlyko ściera się na końcówkach, co wg mnei jest zaleta, gdyz mozna łatwo naprawic tę usterkę i nosić manikiur aż do tygodnia. Na stopach trzyma się jak głupi ;)

Malutka buteleczka jest także plusem - po pierwsze lakier nie gęstenieje, po drugie więcej się ich zmienści w podróżnej kosmetyczce :)

Zadowolona zpierwszych aplikacji dokupiłam kolejny kolor - czekoladowy brąz Rio, który także okazał się strzałęm w 10. też kryje przy 1-szej warstwie.

Naprawdę polecam. Lakier kosztuje 22 zł w Marroinaud.

Dam 5 gwiazdek, kiedy sprawdze jak długo lakier zachowuje swoje właściwości, czy za szybko nie zgęstnieje.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: mam 3, uzywam wymiennie :)