L'oreal Professionnel, Tecni.art, Liss Control+ (Serum wygładzające)

L'oreal Professionnel, Tecni.art, Liss Control+ (Serum wygładzające)

Serum wygładzające włosy niezdyscyplinowane, skłonne do skręcania. Chroni przed wilgocią, zapewnia 24 godzinne wygładzenie i połysk. Zawiera filtr UV.

Cena: 54 zł / 50 ml

Działa jak każde serum na badzie silikonów.

Plusy :

- Wygodne opakowanie
- Bardzo wydajny - wystarczy jedna kropla
- Wygładza

Minusy :

- Cena
- Nie chroni przed wilgocią - włosy nadal się wtedy puszą

Osobiście uważam, że działa tak jak każde inne silikonowe serum, więc nie widzę sensu przepłacania za tego typu produkt. Zapach całkiem ładny, który nie utrzymuje się długo na włosach.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Baaardzo polecam

Jeśli masz takie włosy jak ja, tzn. baaardzo puszące się, jeśli wystarczy odrobina wilgoci by zamiast włosów mieć siano, jeśli każdy twój włos jest różnej długości (włosy rosną mi bardzo nierówno) to ten L\'oreal jest dla Ciebie. Szczerze polecam, jest lepszy od Expert Liss Ultime, Reflexium Serum (Lekkie serum nabłyszczające), którego wcześniej używałam.
Nakładam na mokre włosy i suszę ciągle czesząc szczotką, efekt taki, że żaden włosek nie odstaje przez 2 dni jeśli nie wychodzi się z domu, wyglądam znośnie również po tym jak na moja głowę popada śnieżek.

polecam

Bardzo dobry produkt. Mam gęste trudne włosy (raczej krótkie), przesuszone od farbowania, puszące się. To serum świetnie sobie z nimi radzi, wygładza i odżywia, są miękkie i błyszczące. Nie wyobrażam sobie jak mogłam funkcjonować bez tego kosmetyku. Bardzo wydajne, używam od ok 10 miesięcy, a mam jeszcze pół buteleczki. Polecam, dla mnie doskonałe, warte swojej ceny.

Używam tego produktu od:10 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Manicure - velvet nails

Polecam !!!

Serum jest bardzo wydajne, wystarczą 2 krople. Mam kręcone przesuszone włosy, bardzo rozdwajają mi się końcówki i ogólnie są bardzo łamliwe. Odkąd używam serum na same końce, włosy są świetne, super się układają. Już zamówiłam następną buteleczkę =)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

nadal się puszą

Używam tego serum po wyprostowaniu włosów, wtedy lekko natłuszcza przesuszone włosy, na pewno nabłyszcza. Nie utrzymuje się długo, na całe szczęście, bo włosy wyglądałyby na tłuste.
Serum jest właściwie dosyć gęstym olejkiem, może gdyby było w sprayu i możnaby je było rozpylić nad włosami może efekt byłby lepszy.
Obecnie nakładam go głównie na końcówki, by je natłuścić i dla nabłyszczenia na pierwsze warstwy włosów.
Wilgoci na pewno nie daje rady.

Bardzo wydajny, używam jedną porcję (większą kroplę) na włosy do łopatek

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

ZADOWOLONA

PRODUKT WYDAJNY, UZYWAM GO NA MOKRE WLOSY, NASTĘPNIE NAKLADAM GO JUZ NA ULOŻONA FRYZURE, ULATWIA ON UKLADANIE WLOSOW, SPRAWIA ZE WLOSY SA MILE W DOTYKU, NADAJE IM BLASK. RZECZYWISCIE WLOSY MNIEJ SIE PO NIM PUSZA I O DZIWO OSTATNIO NAWET DESZCZ NIE SPRAWIL IZ Z MOJEJ FRYZURKI ZROBILO SIE SIANO.

Używam tego produktu od:09.2008
Ilość zużytych opakowań:W TRAKCIE:)

dla mnie ok

Mam bardzo zniszczone wlosy koloryzacja i dekoloryzacja (lubie zmiany;)). Tego rodzaju wlosy sa mega wysuszone. Musze przyznac,że ten płyn podziałał na nie wyśmienicie. Włosy stały się bardzo gładkie i zdyscyplinowane. Dla mnie super, polecam.

Używam tego produktu od:miesiaca

ciągle zmieniam zdanie.

edytuję tą recenzję po raz trzeci i dodaję mu jedną gwiazdkę.
o to do czego nadaje się ten specyfik:

1. żel - wprawdzie tylko "utrwalanie 1" ale nadaje się do już wyprostowanych włosow by je wygładzic, trochę zapobiec puszeniu i nadac blasku.

2. układanie - normalnie do prostowanie włosow suszarką używam LOreal Professionnel Tecni.art Color Show Liss Cream, no ale nie raz w trakcie suszenia kosmetyk ten znika z włosów, z mojej winy bo za długo je męczę. Włosy są przesuszone, a układanie jeszcze nie zakończone.
Wtedy wkracza do akcji TO serum. nakładam na pasmo które jeszcze potrzebuje wygładzenia i świetnie się do takich wykończeniówek nadaje.

co do ochrony przed wilgocią to sama nie wiem czy działa.

w tym momencie nie wiem czy kupię go ponownie, ale chyba mogę polecić.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: na końcówce 1

nic specjalnego

stosuje te serum od miesiaca i musze stwierdzic,ze jest wydajny a wlosy po nim sa aksamitne-takie milusie poprostu,ale tylko w dotyku...
mam falowano-krecone wlosy i po zastosowaniu go moje wlosy dalej pusza sie i kazdy kosmyk wywija sie w inna strone ;( coprawda mniej,ale nie jest to to czego szukam :)

Używam tego produktu od:miesiaca

kropelka na włosy

Bardzo tłusty, silnie zagęszczony preparat, który nałożony w niewielkiej ilości wygładza, nawilża i nabłyszcza włosy. Niewielka ilość to dosłownie 2-3 kropelki roztarte i ogrzane w dłoniach naniesione na długie włosy. Ale żeby wygładzenie było jakieś zjawiskowe to nie mogę powiedzieć. Mam włosy proste bez skłonności do puszenia. Serum nakładałam na mokre, aby jeszcze lepiej je zdyscyplinować i wygładzić tak, aby niepotrzebne było żelazko do prostowania. Poniekąd efekt ten osiągałam, chociaż mógłby być jeszcze lepszy. Zaletą jest na pewno fakt, że kosmetyk nie usztywnia włosów, są miękkie i nie wysusza ich, a raczej pomaga w zatrzymaniu ich naturalnej wilgoci. Opakowanie bardzo wygodne, bo z pompką, sam żel również przyjemny w stosowaniu, bo przeźroczysty i błyszczący.

można, ale nie trzeba

Gęsty, wydajny, o intensywnym zapachu, który akurat mnie niezbyt przypadł do gustu. Dobrze się rozprowadza na wilgotnych włosach i jeśli nałoży się go w rozsądnej ilości, nadaje włosom jedwabistą gładkość.Łatwo jednak przesadzić i wtedy tłuste strąki gwarantowane. :( Tyle zaobserwowałam po miesiącu stosowania. Nie wiem jak z ochroną UV, pewnie filtry ulatniają się po 10 minutach.. a co do ochrony przed skręcaniem- włosy tak czy siak po 5-6 godzinach zaczynają żyć własnym życiem :(
Jednym słowem-można, ale nie trzeba. Ja się zachwycać nie będę.

Używam tego produktu od:4 tygodni