Sally Hansen, Double Duty, Strengthening Base & Top Coat (Odżywka 2 w 1)

Sally Hansen, Double Duty, Strengthening Base & Top Coat (Odżywka 2 w 1)

Pojemność 13,3 ml

Podwójna formuła z odżywczą prowitaminą B5 i utwardzającym nylonem. Jako baza pod manicure odbudowuje i wygładza płytkę paznokcia oraz utrzymuje kolor lakieru przez dłuższy czas. Jako utwardzacz na lakier kolorowy chroni i przedłuża jego trwałość, tworząc odporną powłokę nylonową. Pomaga przy łamliwych lub rozdwajających się paznokciach. Idealna gdy kolor lakieru jest nietrwały, blaknący i ścierający się

Podoba mi się.

2w1 baza + utwardzanie ( wzmacnianie ) bardzo fajnie radzi sobie z moimi paznokciami. Ostatnio strasznie mi się łamią i o wsztstko zaczepiaja. Szukałam odżywki wzmacniajacej i znalazlam. Jest super. Wygląda jak bezbarwny lakier do paznokci ale dodatkowo je utwadza. Od chwili stosowania paznokcie nie pękają i wyglądają na zdrowsze.

Dobrze się nakłada, dobra trwałość, nie odpryskuje. Miałam również dużo lakierów tej marki i gorąco polecam. Zawsze jestem zadowolona zarówno z koloru jak i trwałości.

Ulubiony top i baza. Top super chroni przed odpryskiwaniem i zadrapaniami oraz nasyca kolor ,a baza zabezpiecza nasz paznokieć przez przebarwieniami , mój ulubiony produkt 2 w 1.

totalna porażka

Szukałam dobrej bazy a tymczasem onnic nie robi, to totalna porażka , schodzi po jednym dniu podczas wykonywania prac w rękawiczkach gumowych. za kila złotych znam lepsze bazy.

Używa produktu od: próbka

Nie spełnia zadania

Szukałam odpowiednika produktu, którego nie mogę za każdym razem trafić na stronie, z której zamawiam. Ten wydał się idealny. Firma, która dotąd miała moje zaufanie, produkt w 100 taki, jaki miał być, tzn. baza i top coat. Niestety, już przy nakładaniu produktu, jako podkład widziałam, że będzie źle. Brzydko się nakładał, długo schnął. Nic, brnęłam dalej. Pomalowałam lakierem. I znów warstwa tego czegoś. Bardzo długo czekałam aż wyschnie. I tak ledwo gdzieś dotknęłam, zostawiałam na paznokciu ślad. Po dwóch dniach powinnam była przemalować paznokcie. No to tyle wytrzymuje również mój tani lakier.... Do kosza.

Nie zachwycił mnie

Nie używałam go jako bazy pod lakier, ale na lakier, rzeczywiście przedłużył jego trwałośc, ale sporym minusem jest to, że długo schnie.Jest bardzo wydajny.

To jest to!

Nie mam styczności z lakierami hybrydowymi, pozostałam wierna klasycznym lakierom do paznokci. Ponieważ lubię, kiedy mój manicure trwa w prawie niezmienionym stanie przez cały tydzień, sięgnęłam po ten produkt. Wcześniej używałam innego top coatu, a podczas kolejnego zakupu padło na ten. Przekonało mnie to, że jest to właściwie produkt 2w1.

Na co dzień używam obecnie lakierów dwóch firm: Sally Hansen (nowa seria z olejkiem arganowym to cudo) oraz Essie. Sporadycznie korzystam z lakierów Dior i Chanel. Wyżej wymienione dwie firmy są obecnie moimi faworytami i przy okazji ich cena jest bardziej przyjazna portfelowi.

Double Duty używam jako bazy, potem nakładam dwie warstwy lakieru oraz lakier z ozdobnymi drobinkami z Pupy i na to jeszcze jedna warstwa recenzowanego produktu.

Jestem z tego lakieru bardzo zadowolona. Moje paznokcie przez 5 dni pozostają w stanie idealnym, w ciągu kolejnych dwóch dni zdarzają się drobne ubytki. U mnie ma to miejsce w dolnej części paznokcia, bo nie wycinam skórek, ale je odsuwam i przy kolejnym myciu/suszeniu włosów tworzą się delikatne braki. Produkt utrzymuje moje paznokcie w dobrym stanie do ośmiu, a maksymalnie do dziewięciu dni, potem manicure jest już zmęczony i nadaje się do zmycia. Zaznaczam, że wszelkie prace domowe wykonuję w rękawiczkach.

Lakier nie ma wad. Wysycha bardzo szybko, doskonale sprawdza się jako baza. Lubię malować paznokcie na ostre kolory, także ciemne i po ich zmyciu płytka nigdy nie jest odbarwiona. Jako top coat jest również bez zarzutu. Dobrze scala warstwy lakieru, zostawia ładny błyszczący efekt, nie odpryskuje, nie schodzi w dziwny sposób płatami. Używam go od ok. dwóch miesięcy i ani trochę nie zgęstniał w butelce. Plusem jest też bardzo poręczny pędzelek.

Nie wypowiem się jak sprawdza się przy rozdwajających i łamliwych paznokciach, bo te problemy mnie nie dotyczą.

Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z zakupu. Na pewno sięgnę po kolejną butelkę.

Szału nie ma

Lakier dość dobrze się zasycha, średnio bez odprysków utrzymywał się u mnie dwa dni. Myślę, że nadaje się do malowania paznokci jedynie jako zwykły bezbarwny lakier lub po prostu tylko baza, bo jako top nie nadaje jakiegoś szczególnego blasku.

Prawdopodobnie kupię ponownie

Ja mam taki problem z wszystkimi odżywkami do paznokci i bazami, ze naocznie nie widzę ich działania. Tak jest też tutaj. Wmawiam sobie, że lakiery są groźne dla płytki paznokcia i dlatego stosuję produkty typu odżywki, bazy, itp. Paznokcie nadal czasami się rozdwajają - zwłaszcza po zdjęciu hybryd, są łamliwe. Także w zasadzie produkt się sprawdził, bo tego nie zepsuł ;)
Często nakładałam to jako bazę i jako top coat. Między nimi warstwa kolorowego lakieru. Rzeczywiście przedłuża trwałość lakieru do paznokci. U rąk, jak to zwykle bywa, krócej, ale u stóp mogłam nosić lakier do 2 tygodni i nic się z nim nie działo. To duży sukces i ułatwienie, kiedy w wakacje nie trzeba co drugi dzień malować paznokci. Kładłam warstwę bazy, odczekałam, lakier, odczekałam, top. I żeby to wyschło trzeba poczekać naprawdę długo, nawet do kilku godzin żeby było nie do ruszenia.
Czasem nakładałam jedną warstwę tylko tego produktu. Wtedy wytrzymywał ok.dwa dni.
Bardzo wydajny, wystarczył na naprawdę długo. Duże opakowanie za przystępną cenę.
Tylko pędzelek mógłby być nieco dłuższy bo przy końcu ciężko jest dosięgnąć resztki produktu.

Nic spejalnego jak na SH

Chyba to jednak tak jest, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego....
Może do końca "do niczego" to nie, ale ja tam jednak jestem zwolennikiem porządnie odżywiającej odżywki jako bazy (np. złotej SH) i mega odpornego top coatu (np. Mega Shine).
Double duty, anie nie jest pożądaną odżywką i nie widać, poprawy kondycji paznokci po nim, ani nie jest tak dobry i odpornym top coatem jak Mega Shine, czy czarny Dimond Flash Fast Dry Coat.

Myślę, że może się przydać w podróży, gdy nie chcemy brać ze sobą zbyt wielu rzeczy, albo osobom, które nie potrzebują mega odżywienia, bo własne paznokcie maja bardzo silne i w dobrym stanie, a potrzebna im tylko osłona przed lakierem, żeby im płytki nie odbarwił - w takich dwóch przypadkach bym go ponownie kupiła. W innych nie. ;)

double duty

Spektakularnej poprawy kondycji paznokci nie zauważyłam, oprócz tego odżywka dość szybko gęstnieje w buteleczce, dobra jako podkład pod lakier. Cena nieadekwatna do efektu. Raczej nie kupię ponownie.

Dobry, chociaż z małym ale

Używam go czasem jako bazy i top coatu, a czasem tylko jako sam top coat, i szczerze nie zauważam większej różnicy w działaniu. Nie widzę, by robił cokolwiek jako baza, jeżeli odżywia to raczej minimalnie, chociaż ciężko mi to określić z całą pewnością, bo paznokcie staram się co jakis czas odżywiać innymi preparatami i olejować, więc poprawy nie przypisuję Double Duty.

Za to jako top coat spisuje się bardzo dobrze. Nie jestem zbyt delikatna w stosunku do swoich paznokci, a lakier nadal utrzymuje się długo. Na pewno bezproblemowo wytrzymuje około 7 dni, co potem to nie wiem, bo zazwyczaj po takim czasie kolor mi się nudzi i go zmieniam :P

Dość szybko zasycha, nie jakoś rekordowo szybko, ale nadal jest to dobry wynik.

Cena jest taka średnia, z tego co pamiętam kosztuje ok 16 czy 17 złotych w rossmannie, i moim zdaniem jest troche zbyt wysoka w stosunku do jakości, ale można go kupić na promocjach -49% - wtedy już warto :P