Sally Hansen, Double Duty, Strengthening Base & Top Coat (Odżywka 2 w 1)

Sally Hansen, Double Duty, Strengthening Base & Top Coat (Odżywka 2 w 1)

Pojemność 13,3 ml

Podwójna formuła z odżywczą prowitaminą B5 i utwardzającym nylonem. Jako baza pod manicure odbudowuje i wygładza płytkę paznokcia oraz utrzymuje kolor lakieru przez dłuższy czas. Jako utwardzacz na lakier kolorowy chroni i przedłuża jego trwałość, tworząc odporną powłokę nylonową. Pomaga przy łamliwych lub rozdwajających się paznokciach. Idealna gdy kolor lakieru jest nietrwały, blaknący i ścierający się

Szału nie ma

Lakier dość dobrze się zasycha, średnio bez odprysków utrzymywał się u mnie dwa dni. Myślę, że nadaje się do malowania paznokci jedynie jako zwykły bezbarwny lakier lub po prostu tylko baza, bo jako top nie nadaje jakiegoś szczególnego blasku.

Prawdopodobnie kupię ponownie

Ja mam taki problem z wszystkimi odżywkami do paznokci i bazami, ze naocznie nie widzę ich działania. Tak jest też tutaj. Wmawiam sobie, że lakiery są groźne dla płytki paznokcia i dlatego stosuję produkty typu odżywki, bazy, itp. Paznokcie nadal czasami się rozdwajają - zwłaszcza po zdjęciu hybryd, są łamliwe. Także w zasadzie produkt się sprawdził, bo tego nie zepsuł ;)
Często nakładałam to jako bazę i jako top coat. Między nimi warstwa kolorowego lakieru. Rzeczywiście przedłuża trwałość lakieru do paznokci. U rąk, jak to zwykle bywa, krócej, ale u stóp mogłam nosić lakier do 2 tygodni i nic się z nim nie działo. To duży sukces i ułatwienie, kiedy w wakacje nie trzeba co drugi dzień malować paznokci. Kładłam warstwę bazy, odczekałam, lakier, odczekałam, top. I żeby to wyschło trzeba poczekać naprawdę długo, nawet do kilku godzin żeby było nie do ruszenia.
Czasem nakładałam jedną warstwę tylko tego produktu. Wtedy wytrzymywał ok.dwa dni.
Bardzo wydajny, wystarczył na naprawdę długo. Duże opakowanie za przystępną cenę.
Tylko pędzelek mógłby być nieco dłuższy bo przy końcu ciężko jest dosięgnąć resztki produktu.

Nic spejalnego jak na SH

Chyba to jednak tak jest, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego....
Może do końca "do niczego" to nie, ale ja tam jednak jestem zwolennikiem porządnie odżywiającej odżywki jako bazy (np. złotej SH) i mega odpornego top coatu (np. Mega Shine).
Double duty, anie nie jest pożądaną odżywką i nie widać, poprawy kondycji paznokci po nim, ani nie jest tak dobry i odpornym top coatem jak Mega Shine, czy czarny Dimond Flash Fast Dry Coat.

Myślę, że może się przydać w podróży, gdy nie chcemy brać ze sobą zbyt wielu rzeczy, albo osobom, które nie potrzebują mega odżywienia, bo własne paznokcie maja bardzo silne i w dobrym stanie, a potrzebna im tylko osłona przed lakierem, żeby im płytki nie odbarwił - w takich dwóch przypadkach bym go ponownie kupiła. W innych nie. ;)

Polki w mieście odcinek 2 STRIPLAC

double duty

Spektakularnej poprawy kondycji paznokci nie zauważyłam, oprócz tego odżywka dość szybko gęstnieje w buteleczce, dobra jako podkład pod lakier. Cena nieadekwatna do efektu. Raczej nie kupię ponownie.

Dobry, chociaż z małym ale

Używam go czasem jako bazy i top coatu, a czasem tylko jako sam top coat, i szczerze nie zauważam większej różnicy w działaniu. Nie widzę, by robił cokolwiek jako baza, jeżeli odżywia to raczej minimalnie, chociaż ciężko mi to określić z całą pewnością, bo paznokcie staram się co jakis czas odżywiać innymi preparatami i olejować, więc poprawy nie przypisuję Double Duty.

Za to jako top coat spisuje się bardzo dobrze. Nie jestem zbyt delikatna w stosunku do swoich paznokci, a lakier nadal utrzymuje się długo. Na pewno bezproblemowo wytrzymuje około 7 dni, co potem to nie wiem, bo zazwyczaj po takim czasie kolor mi się nudzi i go zmieniam :P

Dość szybko zasycha, nie jakoś rekordowo szybko, ale nadal jest to dobry wynik.

Cena jest taka średnia, z tego co pamiętam kosztuje ok 16 czy 17 złotych w rossmannie, i moim zdaniem jest troche zbyt wysoka w stosunku do jakości, ale można go kupić na promocjach -49% - wtedy już warto :P

nie do zdarcia!

8 stycznia nałożyłam ten produkt jako bazę, a potem, jako warstwę wierzchnią na paznokciach u stóp.

20 stycznia na lakierze nie ma ani jednego odprysku. mimo chodzenia w ciężkich, zimowych butach, siłowni i ogólnie wszystkiego, z czym się wiąże zima dla stóp i paznokci.

jak dla mnie bomba :D

na dłoniach nie testowałam, więc nie wiem, jak detergent by na niego zadziałał, ale do stóp jest idealny :)

cena przyjemna (15 zł w Rossmannie/Hebe), pojemność też (nawet jeśli, zwyczajem SH, od połowy buteleczki będzie trudniej go wydobyć, i tak warto).

Używam tego produktu od: półtora tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Ni pies ni wydra :/

W tym przypadku potwierdza się stara reguła, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
Zastosowany jako basa pod lakier złazi i wyciera się na brzegach.
Położony na wierzch spływa razem z lakierem (dobrze wyschniętym).
Zastosowany solo jest niby w porządku, ale po jakimś czasie zaczynają się łuszczyć paznokcie :(
Miałam go 2 tyg. na stopach, lekko już przy brzegach odchodził, ale wiadomo to bezbarwny więc raczej przy mocnym przyjrzeniu się. Wszystko było dobrze do czasu..Kilka dni po zmyciu najpierw jeden paznokieć mi się rozwartwił, kolejnego dnia nastęny.
Przy pierwszysm myślałam może że gdzieś się uderzyłam, ktoś mnie nadepnął, ale przy kolejnym przypomniały mi się opinie na wizażu.
Szkoda kasy, wylądował w koszu.

Pół gwiazdki dostaje za świetny silikonowy pędzelek.
Nic z niego nie kapie, ładnie rozprowadza lakier po paznikciu.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

najelpszy!

U mnie sprawdza się świenie. Stosowałam wiele innych produktów tego typu, ale żadne nie były w stanie pomóc moim rozdwajającym i łamliwym paznokciem. Sally Hansen stosuje jako podkład pod lakier do paznokci i już po 2 tygodniach używania, moja paznokcie zrobiły się twarde i przestały pękać.
Jedynym minusem tego preparatu, jest dość długi czas wysychania, ale wystarczy trochę cierpliwości ;)

beznadziejny

Daje 1/2 gwiazdy za cenę choć i tak nie jest adekwatna do jakości tego czegoś.
- bardzo długo schnie
nawet na drugi dzień można jeszcze coś odcisnac.
-niszczy paznokcie
Kiedyś miałam starą wersję w złotej butelce i była super dlatego Ucieszylam się ze sally jest dostępna w rosmanie.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Bardzo dobry

Muszę zacząć od tego, że odkąd sięgam pamięcią mam straszne paznokcie. Rozdwajają się na potęgę i nic na nie działa. Wypróbowałam już niezliczoną ilość odżywek i niestety - nic na nie działa, ani takie w lakierze, ani olejki, ani preparaty typu Regenerum. Trudno, nauczyłam się z tym jakoś funkcjonować i po prostu nie noszę długich paznokci, bo o ich zapuszczeniu nie ma mowy, co jednak najbardziej mi przeszkadza to to, że na takim rozdwojonym paznokciu, nawet wypolerowanym i teoretycznie gładkim, lakiery w ogóle się nie trzymają. Trzymają się wszędzie indziej - jednak w miejscu, gdzie coś się rozdwoiło schodzą na drugi dzień.
Kupiłam więc double duty z nadzieją, że pozwoli mi chociaż odrobinę przedłużyć trwałość manicure - bo malowanie paznokci co drugi (czasem gdy następuje cud co trzeci) dzień jest naprawdę męczące i uciążliwe.
Niestety, na moje paznokcie nie działa nic, i jeżeli coś się rozdwoi, to jak lakier w tym miejscu odłaził na drugi dzień, tak odłazi dalej.

ALE, ALE ;)

żeby oddać sprawiedliwość produktowi (bo jak się okazuje to wina wyłącznie moich paznokci) Double Duty naprawdę działa. Z niewyjaśnionych dla mnie powodów rozdwaja mi się paznokieć na kciuku, palcu wskazującym oraz środkowym, pozostałe dwa pozostają nietknięte ;) I na tych nietkniętych przez problem rozwarstwiania się paznokciach Double Duty działa cuda. Gdybym nie musiała zmywać lakieru z powodu sześciu problematycznych pazurków (bo nie chce mi się domalowywać, wolę nałożyć nowy kolor :P) to manicure trzymałby się na paznokciach przynajmniej tydzień. Nic się nie dzieje - końcówki się nie ścierają, lakier nie odpryskuje i wszystko wygląda mega świeżo, jakby było malowane godzinę temu, a nie jakiś czas wcześniej. Double Duty świetnie nabłyszcza paznokcie, nadaje im takiego akrylowego, fajnego blasku.
Jedyne, do czego mogę się przyczepić to konsystencja - wiadomo, produkt tego typu musi być gęsty, bo inaczej by nie działał, ale w momencie kiedy nakładam Double Duty, potem dwie warstwy lakieru i potem Double Duty to za każdym razem robią mi się bąble :( Za dużo chyba tych gęstych warstw po prostu...
Przypuszczam też, że tyle warstw wszystkiego schnie wieki - ale ja mam wysuszacz a Avonu, więc długie czekanie na wyschnięcie lakieru mi nie grozi ;)

Double Duty jest bardzo wydajny, używam już chyba ponad miesiąc, bardzo często, a ubytek to może 1/4 buteleczki.
Cena też ok, kupiłam na jakieś promocji za 15,99zł, ale cena regularna to zdaje się około 25zł.

Moim niereformowalnym paznokciom na rękach najwidoczniej nic nie pomoże, ale przedłużam sobie życie pedicure odkąd odkryłam ten produkt.

Przez te bąble nie jest idealnie, ale można mu to wybaczyć :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Najlepszy!

Poszukując idealnego dla mnie top coat-u skusiłam się na wypróbowanie tego. Ma super pędzelek- nie za duży i nie za mały. Produkt nie jest zbytnio gęsty, dobrze się go nakłada na paznokcie. Ale najlepsze jest to, że lakier trzyma się 6 dni- mimo wykonywania codziennych czynności. Można go używać jako bazę oraz jako top. Jak dla mnie świetny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie zużywania

Dobra, ale...

Całkiem przyjemny produkt. Stosowałam go raczej jako top coat i w tej roli dobrze się sprawdził. ładnie nabłyszcza, przedłuża trwałość lakieru i chroni przed porysowaniem. Troszkę długo schnie, dlatego ja zawsze razem z nim stosowałam wysuszacz. Minusem jest regularna cena ( około 20 zł) i tępo w jakim konsystencja lakieru gęstnieje. Mniej więcej w połowie buteleczki lakier zaczyna być bardzo gęsty. a ostania 1/4 właściwie nie nadaje się do użytku, bo jest tak gesty, że aplikacja staje się koszmarem i zaczynają powstawać bąble powietrza ! Szukam dobrego zastępstwa!