Eveline, Pure Control Make-up (Podkład antybakteryjny)

Eveline, Pure Control Make-up (Podkład antybakteryjny)

Zgłaszająca osoba: Ewitkaaa

Make-up matująco-kryjący posiada unikalną formułę antybakteryjną wzbogaconą w cynk i triclosan co zapewnia jego multiaktywne działanie.

Doskonale matuje skórę twarzy do 12 godzin. Tuszuje niedoskonałości skóry. Hamuje rozwój bakterii i skutecznie zapobiega powstawaniu pryszczy i wągrów. Ogranicza nadmierne wydzielanie sebum. Zapewnia odpowiedni poziom nawilżania

Dzięki beztłuszczowej konsystencji doskonale się rozprowadza, bez efektu tworzenia się maski.

Pozwala skórze oddychać.

Dostępny jest w 3 odcieniach: pastelowym, beżowym i naturalnym.

Skład: Purified Water, Propylene Glycol, Titanium Dioxide, Mineral Oil, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol/Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Cyclomethicone, PVP, Glycerin, Silica, Dimethicone, Methyl Polymethacrylate, Magnesium Aluminum Silicate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Arctium Lappa (Burdock Extract)/Calendula Officinalis/Citrus Limonum (Lemon Extract)/Humulus Lupulus (Hops Extract)/Hypericum Perforatum/Salvia Officinalis (Sage Extract)/Saponaria Officinalis, Polyacrylamide/Polydecene/ Laureth-7, Phenoxyethanol/Methylpara ben/ Butylparaben/Ethylparaben/ Propylparaben, DMDM Hydantoin, Triethanolamine, Fragrance, PEG-26/Lauramide DEA/Lactic Acid/Sulfur, Zinc PCA, Triclosan, Alcohol Denat, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Disodium EDTA.(17.11.2007)

Cena: 7,50zł / 30ml

tak :)

+ ladnie ujednolica cere, nie ma efektu maski, a cera jest taka ohh :)
+ cena
+ ladny zapach jak wspomniane starej meskiej wody :D

- splywa przy upalach

+/- opakowanie, niby stoi na glowie, ale pod koniec ciezko wydobryc :P ale zawsze moglo byc gorzej np sloik :]
+/- konsystencja gesta, ale moze dlatego tak fajnie kryje?

Używam tego produktu od:dawna

doskonały

uważam że jest najlepszym make upem którym dotychczas używałam. polecam, jest wydajny. Nakładany specjalną gąbką do fluidów daje niezwykłe efekty i można go mieszać z innymi fluidami.

Używam tego produktu od: około pół miesiąca

Niezły

Kupiłam go kilka dni temu i jestem z niego zadowolona - niska cena, kolor idealny (beżowy), fajny zapach, ale... nie jest ideałem więc ale musi się pojawić. Rzeczywiście, prawda o 12h matowaniu twarzy w rzeczywistości jest fikcją, podkład est trochę za gęsty, ale ogólnie dobrze się rozsmarowuje. Polecam zadowolona, aczkolwiek nie wybitnie zachwycona. :D

Używam tego produktu od: tygodnia ;p
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dieta na trądzik

Beznadziejny...

Mam cerę, na której co jakiś czas wyskakują jakieś niespodzianki. Poza tym mam też sporo blizn potrądzikowych. Ten podkład w ogóle nic nie kryje. Nawet nie widać, że ma się podkład. Myślałam, że może chociaż fajnie matuje, ale tu też się zawiodłam. Kolory są za jasne. Nie polecam!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego które jest już w koszu

no nie wiem

Używam go na przemian z innymi podkładami ...
fakt- całkiem dobrze kryje, jednak jest zbyt gęsty i ciężko mi sie go rozprowadza.
Natomiast przyjemnie pachnie i jest dość tani.

Używam tego produktu od: --

Całkiem ok

Kupiłam przy okazji zakupów w perfumerii internetowej skuszona bardzo niską ceną(7,4zł).Podkład jest naprawdę niezl.Lekki,przyjemny na twarzy,beztłuszczowy.Bardzo fajnie pachnie,dobrze się rozporowadza i całkiem nieźle kryje.Nie zapych porów,co do jego własciwości antybakteryjnych to trudno mi powiedzieć bo używam też innych specyfików.Trwałość w normie(ale napeno nie 12 godzni jak obiecuje producent,nie ma się co łudzić),efekt matowania też.Powinni trochę zwiększyć paletę kolorów,mam odcień bezowy bo był to najciemniejszy jaki był aktuaknie dostepny ale jek to zwykle bywa z podkładami z niskiej półki trudno dopasować kolor do swojej kkarnacji i jest trochę za jasny.Ogólnie jestem nawet zadowolona,nie jest rewelacyjny ale całkiem przyjemny.Za tą cene naprawdę polecam wypróbowanie.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dziwny

Ten podkład jest jakiś dziwny.Przede wszystki jest za gęsty.Żeby dobrze pokryć nim buzie trzeba bardzo dużo go nałożyć,a to z kolei wiąże się z efektem "tapety" .Żebym nie wiem co robiła nie moge go równomiernie rozsmarować.Może i dobrze matuje i jest nie drogi,ale dla mnie to zdecydowanie za mało.Używałam tego produktu od:niechcenia

mi pasuje

Kolor bezowy idealny dla mnie,fajnie kryje nie ma efektu suchych skórek na buzi nie uwidacznia tego
Ładnie pachnie ma fajną konsystencjie i fajnie nawilza mi buzie ogólnie godny polecenia kupie go jeszcze napewno:)Aha i ma fajną cene 7:20:P

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

ogólnie fajny :)

Jak dla mnie bardzo ładny zapach - przypomina mi jakąś męską wodę toaletową :D Ładnie matowi skórę, efekt kryjący średni. Podkład ogólnie fajny tylko jak dla mnie zbyt jasne odcienie :/

Używam tego produktu od: