Body Shape, Balsam do ciała brązujący

Body Shape, Balsam do ciała brązujący

Brązujący balsam do ciała z wyciągiem z brazylijskiego żeń-szenia zapewnia skórze właściwą pielęgnację. Balsam doskonale regeneruje, odżywia oraz nawilża. Zawiera wyciąg z orzecha włoskiego, który pozwala uzyskać naturalną i piękną opaleniznę bez narażania skóry na szkodliwe działanie promieniowania słonecznego.

Cena: ok. 13 zł / 200 ml

Taki o...

Kupiłam go bo był mi bardzo potrzebny jakiś kosmetyk brązujący a na mój Dove nie mogłam dziwnym trafem wpaść. Szczerze żadnych rewelacji. Posmarowałam najpierw małą plamkę na nodze. Na drugi dzień nie było po nim śladu. Mało co koloryzuje. Chyba ze będę się nim smarowała tydzień z rzędu no i ten zapach rzeczywiście jest drażniący.

+ fajnie nawilża
+ dobra konsystencja
+ dobrze sie wchłania

- śmierdzi i zapach długo sie utrzymuje na ciele
- mało co koloryzuje

Używam tego produktu od:paru miesięcy

Raz na czas

W razie konieczności, gdy np. założę coś wyciętego, parę dni wcześniej zaczynam regularne smarowanie tym balsamem. Opalenizna jest niezła. Jedyny kosmetyk, który kupiłam doraźnie i na już nie sprawdzając zapachu - i nigdy więcej tego nie zrobię. Z reguły staram się go nie zauważać, bo względnie szybko się ulatnia. Leży sobie w kąciku na szczególne przypadki; na szczęście kompletnie niewydajny, więc pewnie za niedługo będę mogła rozejrzeć się za czymś innym:)Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nadal 1.

odradzam

balsam owszem brązuje skórę, po kilku dniach stosowania jest opalona, lecz kolor schodzi bardzo nierównomiernie, robi straszne plamy, peeling nie pomaga. do tego ten ostry zapach, odradzam.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe pół

Cellulit mity

Lekarze odradzają

Zdawało mi się, że jest wszystko dobrze jednak musiałam iść na badania do lekarki i gdy miałam sie rozebrać to lekarka aż sie za głowe złapała, że wyglądam jak Chinka ...
Schodził w miare równomiernie i bez plam.
Fakkt faktem śmierdzi, ale jak to DHA ...
Ogolnie jestem na nie ...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: Jedno

swietny balsam

Uwazacie wszytskie ze on smierdzi, nie ma kosmetyku opalajacego ktory ladnie pachnie. i nikt mi tego nie powie poniewaz kazdy balsam opalajacy ma w sobie samoopalacz i tak wlasnie smierdzi, powachajcie dobrze.

A soraya jest swietny

Używam tego produktu od:miesiaca

Opala, ale tylko trochę

Niestety balsam nie przypadł mi za bardzo do gustu. Opala bardzo delikatnie, dorzucając kilka smug gratis ;) Ale nie jest najgorzej... Rozsmarowuje się ok, ale za wchłonięciem trzeba poczekać, bo pozostawia tłusto-lepką skórę. Specyficzny zapach brązujących mazideł również jest.

Raczej go już nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: brnę dzielnie przez pierwsze, zbliżając się do 3/4

jest super!

Szybko sie wchłania, nie pozostawia smug, nie brudzi ubrań, a do tego opala niemal jak samoopalacz na bardzo ładny kolor :) . Konsystencja jest niezbyt gęsta, nie jest bardzo tłusty, ale dobrze nawilża. Ja używam go raczej jako kosmetyku do opalania, nie jako balsam, ale sprawdza się dobrze także w tej roli do której niby został stworzony, czyli balsamu ;) .

Lepszy od samoopalacza jest ze względu na zapach. Może nie jest piękny ale nie jest też śmierdzący jak w samoopalaczach :) .

Oceniam na 4.00

Przyzwoity. Ładnie opala, bez smug. Szybko się wchania, ubrania pozostają czyste. Tak więc swoje zadanie spełnił.. ;) Dodatkowo jest tani i wydajny.
Dlaczego więc nie dałam 5* ? Zapach! W opakowaniu jest całkiem przyjemny, do wyrzymania.. Ale po utworzeniu opalenizny ciało przez pół dnia okropnie śmierdzi, szczegolnie na dłoniach.. Za to odejmuję 1*Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1.

dobry

Jestem zadowolona z tego balsamu stosuje go codziennie. Tworzy ładna zlota opalenizne i szybko sie wchlania dzieki czamu sie nie klei i nie brudzi ubran;) W porownaniu do innych produktow tego typu uwazam ze spelnia swoje zadanie czego nie moge powiedziec o GARNIERA balsamie brazujacym, ktory tworzyl plamy na ciele i przebarwienia. Balsam Soraya Body Shape uzywany codziennie lub co drugi dzien nie zostawia plam a ja ciesze fajnym kolorkiem opalenizny( trzeba pamietac,aby go dobrze,rownomiernie rozsmarowac,bo inaczej beda przebarwienia na skorze!!!!). Balsam jest dosc wydajny.Do minusow zaliczam fakt ze smierdzi troche samoopalaczem ale w malym stopniu;)

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań :2

taki sobie

Mam mieszane uczucia. Kupiłam ten balsam przed studniówką, byłam zadowola, nadał mojej skórze bardzo ładny,złocisty kolor (mam ciemną karnację). Jest dosyć wydajny, gęsty, ale łatwo go rozprowadzić, po precyzyjnym nałożeniu nie tworzy żadnych smug. Nie brudzi ubrań. Niestety bardzo wysusza skórę i co najgorsze OKROPNIE ŚMIERDZI. Nie mogę znieść tego zapachu dlatego nie kupię go już, mimo że tworzy ładną, naturalną opaleniznę.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

może być

Nie potrafie go równomiernie rozsmarować, ale to już chyba raczej moja wina, a nie balsamu.

Balsam jest bardzo gęsty, wydajny,
NIE ŚMIERDZI, co jest ogromną zaletą.
Co do nawilżenia, to szczerze mówiąc po tego typu kosmetykach tego nie oczekuje - ten balsam na pewno nie wysusza skóry

Szybko nadaje kolor, juz po pierwszym zastosowaniu widac efekty.

Opalenizna dosyć naturalna, chociaż raczej z nutą pomarańczy, a nie złocistego brązu.

Używam go nawet do twarzy, nie zatyka mi porów, jak już pisałam jest gęsty, ale nie tłusty.

Ogólnie bardzo, bardzo przyzwoity, ale wymagający czasochłonnej aplikacji.

Dałabym 3 z duuuużym plusem.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Godny uwagi!

Jestem na etapie testowania balsamów brązujących, ten jest porządny moim zdaniem.
Mam bardzo jasną karnację - już po 1 użyciu ciało nabiera ładnego kolorku,po kilku razach efekt jak po nadmorskich wakacjach,
Kolor na jaki brązowi ciało jest intensywny. Zapach typowy jak dla tego typu kosmetyków.
Można go wypróbować, polecam, tym bardziej,że jest tani.
Używam tego produktu od: 1 miesiąca